Şimdi Ara

Maltepe Mimar Sinan KYK çıkanlar buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
3.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Maltepe Mimar Sinan KYK'dan Çıkanlar İçin Bilgi

Maltepe Mimar Sinan Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarından çıkan öğrenciler için gerekli bilgiler aşağıda verilmiştir:

• Yurt Teslimi: Yurtlardan çıkış işlemleri, çıkış tarihinizden önce yurt yönetimine bildirilmelidir. Yurt yönetimi, odanızı kontrol edecek ve çıkış işlemlerinizi tamamlayacaktır.
    • Ekonomik Yardım: KYK yurtlarından çıktıktan sonra öğrenciler, gelir durumlarına göre Millî Eğitim Bakanlığı'ndan ekonomik yardım alabilirler. Bu yardım, öğrencilerin barınma ve eğitim masraflarını karşılamalarına yardımcı olur.
    • Ulaşım Desteği: KYK yurtlarından çıkan öğrenciler, ikamet ettikleri yer ile eğitim gördükleri yer arasındaki yol masrafları için ulaşım desteği alabilirler. Bu destek, öğrencilerin toplu taşıma araçlarını veya özel araçlarını kullanarak ulaşım ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olur.
    • Barınma Seçenekleri: Mimar Sinan KYK yurdundan çıkan öğrenciler, özel yurtlar, apart evler veya ev kiralayarak barınma ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bölgedeki barınma seçenekleri hakkında bilgi almak için üniversite öğrenci işleri birimine veya özel yurt işletmelerine başvurabilirsiniz.
    • Sağlık Sigortası: KYK yurtlarında kalan öğrenciler, yurt ücretlerine dahil olan sağlık sigortasından yararlanırlar. Yurtlardan çıktıktan sonra öğrenciler, kendi sağlık sigortalarını yaptırmalıdırlar.

Maltepe Mimar Sinan KYK yurdundan çıkan öğrencilerin, yukarıda belirtilen hususları dikkate alarak gerekli işlemleri zamanında tamamlamaları önemlidir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • odalarında yataklar var yemekhanesi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbulun en büyük kyk yurdu odaları çeşitli ve gayet konforlu. Kocaman bir yemekhanesi var hemen hemen her katta çalışma odaları ve bir tane de fitness salonu var(özel).

• Morpheus1911 kullanıcısına yanıt
    Hocam 6. Tipi çıktı o nasıldır

• dayns D kullanıcısına yanıt

Hocam odalar 4 kişilik ve her odada banyo ve tuvalet var. Ayrıca odada 4 tane masa ve bir tane de buzdolabı var.

6. Tip çıktı hocam 2 kişilik değil midir bu

Hocam iki kişilik yurt yok diye biliyorum. Ben mimar sinanda kalıyorum ve odalar 4 kişilik.

Hocam internetten bakmıştım odalar 2 3 ve 4 kişilik diyordu da

Pek sanmıyorum hocam ben bütün odalar 4 kişilik diye biliyorum.

• Ekle hocam.

• Hocam marmara üniversitesine kaç dakka acaba?

4 kişi de fazla geliyor bana hocam sağolun cevapladiginiz için

• Lasse-Matberg kullanıcısına yanıt
    Grup filan acmadim hocam

Fazla uzun değildir moovit veya haritalardan bakabilirsiniz ne kadar sürdüğüne

• Çapa tıpta okuyorum burası çıktı. Spor salonu ücreti aylık ne kadar bilen var mı salon iyi mi ?

Yeni yapılan başıbüyük kampüsüne max bir saat göztepe kampüsüne bir buçuk saat.

• ijustcamefortheask2 İ kullanıcısına yanıt

Hocam spor salonu küçük ve havasız ben fazla sevmemiştim. Ben süreyya plaji sahildeki ibb spor salonuna gidiyorum 1 saat falan sürüyo en fazla yurttan gitmek ama çok daha konforlu ve ucuz orası.

• ijustcamefortheask2 İ kullanıcısına yanıt
    Aylık ne kadar ödeyeceksiniz yazıyor hocan

aylık ne kadar bahsettiğiniz salon ?

450

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.