Şimdi Ara

MARKA OLARAK HANGİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 10-11k bandında oyun amaçlı laptop araştırıyorum pc dünyasından uzun süre haberdar olmadığım için pek bir fikrim yok.Genellikle piyasaya msi ve monster markaları hakim.Monster markası donanım özelliklerine göre MSI markasından daha ucuz olduğunu fark ettim. Bu iki markadan hangisi daha güvenilir, servis hizmetlerinde hangisi iyidir, sürücü desteği hangisinde iyidir ? Aklımda iki model var:
    (Monster sitesinde 11k fiyaı)

Ben MSI markasına biraz yükseldim. Dragon yazılı ile sistemin çalışmasına daha hakim olabilecek gibi gibi duruyor. Fan hızı seçimi cpu ve gpu çalışma hızını seçmek çok mantıklı gibi duruyor.İki markayı da kullanan arkadaşlar görüşleriniz benim için önemli.Başka tavsiyelerinizi de bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curaly -- 25 Şubat 2019; 17:2:29 >

• Bu fiyata alacak olsam sanırım alienware alırdım sanırım yüksek meblağ ödeyeceğin için ayrıntılı olarak inceleyip araştırmanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: vchi19

Bu fiyata alacak olsam sanırım alienware alırdım sanırım yüksek meblağ ödeyeceğin için ayrıntılı olarak inceleyip araştırmanı öneririm
    Hocam biraz baktım da ürünler güzel ama şu an satışta olan cihaz sayısı çok az ve bütçemin çok üstünde malesef..
  • Hemen almayıp Hepsiburada %25 indirimlerini takip edersen bu modeli 12K seviyesinde yakalarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Rapper

Hemen almayıp Hepsiburada %25 indirimlerini takip edersen bu modeli 12K seviyesinde yakalarsın.

Ben de aynı fikirdeyim sanırım hocam şimdilik beklemedeyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.