Şimdi Ara

max 18bin otomatik vites önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Daha önce 86 model Renault R9 almıştım otomatik. Rahat bir şekilde İstanbulda kullandım ve gördüm ki manuel araç alsam benim için oldukça zor olacakmış. Bu sebeple şimdi yine otomatik araç bakıyorum. Bütçem max. 18bin.
    Kilometresi vs çok yüksek olmayan (150bin + ), yakıtı da bizi çok yormayan bir şey lazım.
    Açıkçası ne kadar mümkün bilmiyorum, buraya yazarken bile vazgeçme noktasına geldim ama forumda önceki yıllara ait önerileri okuyunca bir cesaret yazayım dedim.
    Çocuk olmasa açıkçası araba da bakmayacağım ama el mahkum. Bayrama memlekete gidip geldik telef olduk otobüslerde.
    Şu ana kadar bulduğum ve olabilir diyebildiklerim şöyle ;
    Volkswagen-Polo (1998-99 modeller)
    Suzuki Swift (1998 model)
    Range Rover 216 Si (1998 model)

Okuyana cevaplayana şimdiden teşekkürler.

• C2 bakın.Tek kapılı ama 2005 modelleri falan 18-19 civarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel astra 1.6 gls otm. Şanzımanı aisin diyolar. Bütçenizi aşmazsa değerlendirin

• Hocam o kadar araştırdım ama bu marka modele hiç denk gelmemiştim. Sen yazdıktan sonra araştırdım, gerçekten de aradığım kriterlere birebir uyuyor. Çok teşekkürler.
  • Hiç bilgim yok ama fiat marea otomatikleri araştırın

• Clio 2 al geç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audi383848 -- 13 Temmuz 2016; 21:29:19 >
  • dsg ya millet 100 bine otomatik vites hala alsakmı yolda bırakırmı diye düşünüp dururken sen 18 bine otomatik vites arıyorsun :S sağlam manuel bulda öp başına koy.
  • 2001 model PUG 306 sedan otomatik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.