Şimdi Ara

MAX 270-280 BİNE KADAR OTOMATİK VİTES ARAÇ ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eşime araç alma arifesindeyim. En geç Ocak ayına kadar almayı planlıyorum.

Bütçem maksimum 270 belki-280 civarı olur. Eşim kullanacağı için otomatik vites olması şart. Önceliğimiz hatchback ancak 2 çocuk da hesaba katıldığında bir iç hacmi çok da ufak olmamalı. Duruma göre sedan da değerlendirilir. Boya-değişen vb. takıntım yok zaten bu paraya da ülke şartlarında temiz bir araç bulmak mucize gibi bir şey. Şanzımandan yana sorun yaşatmayacak bir öneri istiyorum. Arattığımızda çok fazla corsa-punto-clio-fiesta-jazz vb araçlar var. Bunların bazılarının robotik olması kafamı çok kurcalıyor. Tam otomatik bir vites daha iyi olur diye düşünüyorum. Cvt şanzımanlı bir öneri akla daha makul geliyor. Siz kıymetli forumdaşlardan öneri istiyorum. Selam ve muhabbetle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen_ertas -- 19 Kasım 2022; 20:24:30 >

• 80 küsür kişi bakmış ama kimse tek satır yazmamış.Tavsiyelerinize ihtiyacım var. robotik sanzumanli 1.2 corsa/punto ve clio vb alinir mi?
  • hocam yarı otomatikler kullanım alışkanlığı gerektirebiliyor, bu yüzden tam otomatik daha doğru bir karar. işinize yararsa şöyle birkaç örnek ilan bırakayım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-sahibinden-77.000-km-de-2011-model-otomatik-aveo-1059181616/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-vavacars-tan-garantili-2010-renault-clio-expression-1063380640/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-elden-vade-olur-otomatik-masrafsiz-full-1062711342/detay

• Teşekkür ederim hocam.Cliolarda 1.6 nin otomatik tam otomatik olduğunu sizden öğrendim.Corsa 1.4 ler de tam otomatikmiş. 2. elde elden daha rahat çıkarabilmek için chevrolet ve suzuki ağır gider diye düşünüyorum ama suzuki sorunsuz bir ara .2008-2009-2010 otomatik auris ve corolla sedanlar hakkinda ne düşünürsünüz.Ilanlarda baya var.
  • kesinlikle tavsiye ederim ancak bu fiyatlara kilometreleri biraz yüksek olur diye düşündüğümden link bırakmamıştım. kilometre sizin için sorun değilse japon olması her zaman daha iyidir fikrimce.

• Üstadım çok teşekkür ederim.Onceligim lpg uyumu ve sanzuman sorunsuzlugu sebebiyle jazz-auris ve corolla olacak.Diger marka ve araçlara da bakmaya devam edeceğim.

• E12 corolla
  • O fiyat aralığında otomatik vites tavsiyesi verip beddua almak istenmediğindendir.

2012 öncesi kasa i20 4 ileri tam otomatik. Ancak bunlar bile belki o fiyat aralığında değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 21 Kasım 2022; 14:8:32 >
  • fractal design kullanıcısına yanıt
    Hocam estağfurullah.Ülke şartları böyle kim bilebilirdi ki 40-50 binlik araçların 250-300 bin lira bandına çıkacağını.Bir şekilde ben araç almak zorundayım.Nasipte ne varsa onu yaşarız.Oneriniz için teşekkür ederim.i20 benim de aklımdaydı.
  • DelirteJackson kullanıcısına yanıt
    Hocam model aralığı nedir e12 lerin?
  • egemen_ertas E kullanıcısına yanıt
    2002 2007 yılları arası. 2007 nin yarısı e12 sonra kasa değişti
  • Var mi başka onerisi olan? 280.000 liraya kadar tam otomatik sanzuman bir araç öncelik hatchbak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen_ertas -- 25 Kasım 2022; 17:8:20 >
  • Kia rio
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.