Şimdi Ara

Mazda CX-9 3.7 Sport TR'de satar mı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mazda CX-9 3.7 Litre motor sizce Türkiye'de satar mı?? Mazda CX-9 Donanim Teknik Bilgi

• 0-100 8,5 saniye biraz gec deyilmi?

edit: ben bu araci spor arac sanmistim. kusura bakmayin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fubo -- 16 Kasım 2009; 18:46:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fubo

0-100 8,5 saniye biraz gec deyilmi?

edit: ben bu araci spor arac sanmistim. kusura bakmayin...
    Motor büyük ama işlevselliği yok galiba çok ağır olmuş 8.5 sn 3.7 motor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogzhn_

Alıntıları Göster
    Niye herkes 100'e kadar çıkışına bakıyor anlamadım. 100'e gelince bıçak gibi kesiliyor mu arabalar? Son sürat midir?
  • şehir içi 18.4 litre demiş te 20 lt de sen ona 20*3.30 0.66 kuruş yakıyo km de
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasher

şehir içi 18.4 litre demiş te 20 lt de sen ona 20*3.30 0.66 kuruş yakıyo km de
    Satmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zoom-Zoom

Satmaz

Alıntıları Göster
    Bu araç 4x4 arkadaşlar.100 kmye 4 saniyede çıkması mümkün değil. 8 saniye normal.
    satar mı? tabiki satmaz. çünkü hem mazda hem de 3,7 motor ülkemize fazla gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Lupara_

Bu araç 4x4 arkadaşlar.100 kmye 4 saniyede çıkması mümkün değil. 8 saniye normal.
    satar mı? tabiki satmaz. çünkü hem mazda hem de 3,7 motor ülkemize fazla gelir.

Alıntıları Göster
    Hürriyetten Emre Özpeynirci Mazda CX-9 ile ilgili geçenler bir yazı yazmıştı http://www.hurriyetoto.com/oto/otoyasam/haberdetay.php?cid=9841

• quote:

Orijinalden alıntı: mibozay

Hürriyetten Emre Özpeynirci Mazda CX-9 ile ilgili geçenler bir yazı yazmıştı http://www.hurriyetoto.com/oto/otoyasam/haberdetay.php?cid=9841

Alıntıları Göster
    kaldıkı mazdanın kompak sınıftaki araçları bile dğer markalara göre az satıyor cx9 un şansı biraz düşük olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

kaldıkı mazdanın kompak sınıftaki araçları bile dğer markalara göre az satıyor cx9 un şansı biraz düşük olur bence

Alıntıları Göster
    Donanımları belli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Donanımları belli mi ?

Alıntıları Göster
    Tipi çok güzel ben mazda binek araca karşı mesafeliyim böyle yuksek arabada sewmiyorum ama CX benim hoşuma gitti alabilirdim ama 3.7 wergisi ödeyip ona binmem satış fiyatını 2.eldeki zararını söylemiyorum bile, 2.0 motor ile gelse güzel olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: drahte 1905

Tipi çok güzel ben mazda binek araca karşı mesafeliyim böyle yuksek arabada sewmiyorum ama CX benim hoşuma gitti alabilirdim ama 3.7 wergisi ödeyip ona binmem satış fiyatını 2.eldeki zararını söylemiyorum bile, 2.0 motor ile gelse güzel olurdu

Alıntıları Göster
    Çok da güzel bir araç olmasına rağmen satmaz(az satar manasında).Bu motor bu fiyat çok fazla.Mazda-tr bu kadar uçacağına 2.0lık benzinli 2.2lik dizel Cx-7'yi getirseydi keşke(hatta speed3 getirseydi bence cx-9'dan daha fazla bir bir satış potansiyeli olurdu).Diğer taraftan bunlara gelene kadar,mazda3ün motorlarını çeşitlendirseydi keşke.1.6 dizele aşırı bir talep olduğu aşikar fakat nedense kimse kâle almıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozi53

bu ne yaaa....benim imzadaki 1.4 motor arabamın bile 0-100 hızlanması 8.0 sn
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibekir

quote:

Orijinalden alıntı: ozi53

bu ne yaaa....benim imzadaki 1.4 motor arabamın bile 0-100 hızlanması 8.0 sn

Alıntıları Göster
    Mutlaka aracı eşlerine ya da çocukların almak isteyen baba'lar olacaktır. Yıllık 100 adet satarsa bence başarılı sayarım MAZDA'yı...

Bu dediğim 126.000 liralık etiket için geçerli. 80-90 bin liraya satarlarsa 300-400 adedi görürler gibime geliyor.

Buick Enclave ile çok benzer yanlar buldum araçta. Platformları filan aynımıdır, değilmidir hiç bi fikrim yok ama....

• quote:

Orijinalden alıntı: Müteferric

Çok da güzel bir araç olmasına rağmen satmaz(az satar manasında).Bu motor bu fiyat çok fazla.Mazda-tr bu kadar uçacağına 2.0lık benzinli 2.2lik dizel Cx-7'yi getirseydi keşke(hatta speed3 getirseydi bence cx-9'dan daha fazla bir bir satış potansiyeli olurdu).Diğer taraftan bunlara gelene kadar,mazda3ün motorlarını çeşitlendirseydi keşke.1.6 dizele aşırı bir talep olduğu aşikar fakat nedense kimse kâle almıyor.

Alıntıları Göster
    Satar satmasınada, 3 tane 5 tane satar.. Tasarım olarak gerçekten çok güzel bir araç.. Satarsa tek tasarımı yüzünden satılır, başka bir albenisi olduğunu düşünmüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: LAST_DRIVER

Buick Enclave ile çok benzer yanlar buldum araçta. Platformları filan aynımıdır, değilmidir hiç bi fikrim yok ama....

foruma amerikadan oto ilanları amerikan piyasasıyla ilgili bir sürü şey koyuyorsun da bunu mu bilmiyorsun ayıp
    biri gm'nin diğeri ford motor company araçları hiç aynı platform kullanırlar mı sence ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Satar satmasınada, 3 tane 5 tane satar.. Tasarım olarak gerçekten çok güzel bir araç.. Satarsa tek tasarımı yüzünden satılır, başka bir albenisi olduğunu düşünmüyorum..

Alıntıları Göster
    Tasarım olarak mazdaya ya yakıştıramadım, mazda her zaman tasarım olarak diğer modellerinde biraz daha güzel oluyordu ama bu modeli tasarım olarak çok iddialı olamaz diğer rakipleri karşısında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brujeria

quote:

Orijinalden alıntı: LAST_DRIVER

foruma amerikadan oto ilanları amerikan piyasasıyla ilgili bir sürü şey koyuyorsun da bunu mu bilmiyorsun ayıp
    biri gm'nin diğeri ford motor company araçları hiç aynı platform kullanırlar mı sence ?

Alıntıları Göster
    Bu tarz bir araç almayı hiçbir zaman düşünmedim, ama alacak olursam Mazda alırım sanırım. 200.000 TL'ye 4x4 alıp 100.000 TL'ye satacağıma, 100.000 TL'ye alıp 10.000 TL'ye satar yine de karlı çıkarım diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Bu tarz bir araç almayı hiçbir zaman düşünmedim, ama alacak olursam Mazda alırım sanırım. 200.000 TL'ye 4x4 alıp 100.000 TL'ye satacağıma, 100.000 TL'ye alıp 10.000 TL'ye satar yine de karlı çıkarım diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    dikkat ederseniz arka stopları yeni avensise çok benziyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.