Şimdi Ara

Megan dci Kullanan arkadaşlar yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2006 corolla d-4d sahibiyim. takasla 2008 megan dci extrem 33000 ytl ye anlaştım..(sıfır) 80 bg
    ama yanlış mı yapıyorum acaba...megan da ufak tefek cansıkıcı arızalardan bahsediliyor.
    corolla maşallah saat gibi. arızasız..

megan ın dış görüntüsü çok oturaklı özellikle extrem çelik jantlı çok harika görüntüsü var ama
    karar veremiyorum? acaba megan başımızı ağrıtırmı ileride?

• samimi cevaplarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer tektaş

samimi cevaplarınızı bekliyorum.
    dizelci deyilim ama merak ettim niye kendi aracınızı değiştirme gereği duydunuz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3quatro

dizelci deyilim ama merak ettim niye kendi aracınızı değiştirme gereği duydunuz ??

Alıntıları Göster
    megan ın dış görüntüsünü çok begeniyorum.. çok kemikli duruşu var.
    ben corolla aldığımda megan çok pahalıydı..kampanya yoktu ozaman
  • quote:

megan ın dış görüntüsünü çok begeniyorum.. çok kemikli duruşu var.
    ben corolla aldığımda megan çok pahalıydı..kampanya yoktu ozaman

Alıntıları Göster
    fiyati cok guzel, fiyatta anlastiginiza gore araci inceleme firsati da buldunuz demektir... extreme in donanimi sizi tatmin ediyorsa bence bir sorun yok.
    megane 2 ler makyajlandiktan sonra eski modellerde mevcut olan eksikler giderildi. bir sıkıntı yaratacagini sanmiyorum.
    guzel gunlerde binin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayi terbiyecisi

fiyati cok guzel, fiyatta anlastiginiza gore araci inceleme firsati da buldunuz demektir... extreme in donanimi sizi tatmin ediyorsa bence bir sorun yok.
    megane 2 ler makyajlandiktan sonra eski modellerde mevcut olan eksikler giderildi. bir sıkıntı yaratacagini sanmiyorum.
    guzel gunlerde binin.

Alıntıları Göster
    makyajlı megane dizellerle ilgili kronik bir sorun duymadım
    ama 80 bg yerine 100 bg daha iyi olurdu
  • corolla satıp megane almak, yani akıl alır iş değil.

quote:

Orjinalden alıntı: zafer tektaş

2006 corolla d-4d sahibiyim. takasla 2008 megan dci extrem 33000 ytl ye anlaştım..(sıfır) 80 bg
    ama yanlış mı yapıyorum acaba...megan da ufak tefek cansıkıcı arızalardan bahsediliyor.

megan ın dış görüntüsü çok oturaklı özellikle extrem çelik jantlı çok harika görüntüsü var ama

• quote:

Orijinalden alıntı: acu___men

corolla satıp megane almak, yani akıl alır iş değil.

quote:

2006 corolla d-4d sahibiyim. takasla 2008 megan dci extrem 33000 ytl ye anlaştım..(sıfır) 80 bg

ben 2 yıldır kullanıyorum megane II 1.5 dCi ve allaha şükür beni üzecek bi sorunu olmadı.her konuda çok memnunum özellikle yakıtı çok güzel. uzun yolda sakin kullanımda 3.6 lt leri görürsün...

• quote:

Orijinalden alıntı: acu___men

corolla satıp megane almak, yani akıl alır iş değil.

quote:

2006 model corolla verip 2008 megane almak mantıksızca olur
    zaten megane ın bu kasası kaç yıldır piyasada birkaç sene içinde değişme ihtimali yüksek
    sadece görünüş için paranızı sokağa atmanıza gerek yok
    gelecek sene megane ın kasası değiştiğinde belkide yeniden araç değiştirmek isteyeceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: MetuEs

2006 model corolla verip 2008 megane almak mantıksızca olur
    zaten megane ın bu kasası kaç yıldır piyasada birkaç sene içinde değişme ihtimali yüksek
    sadece görünüş için paranızı sokağa atmanıza gerek yok
    gelecek sene megane ın kasası değiştiğinde belkide yeniden araç değiştirmek isteyeceksiniz

Alıntıları Göster
    hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..
  • quote:

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..

Alıntıları Göster
    yalnız ektrem modelin orta kol dayaması yok....
    bayii orjinal kol dayamayı 250 ilave ücretle takacak...
    birde hız sabitleyici yok. olsa çok iyi olurdu..
    onunda dışında cd çalar 6 hoperlor, çelik cant ,sis farı var.
  • quote:

yalnız ektrem modelin orta kol dayaması yok....
    bayii orjinal kol dayamayı 250 ilave ücretle takacak...
    birde hız sabitleyici yok. olsa çok iyi olurdu..
    onunda dışında cd çalar 6 hoperlor, çelik cant ,sis farı var.

Alıntıları Göster
    bende 2 yıldır megane dcı sportway kullanıyorum.Megane sorunsuz bir araç ancak.Corollada sorunsuz bir araç. Öncelikle corallayı 0 km aldıysanız. 0 km bir aracı 100 bin km dolmadan yenilemek zarardır ama param var diorsan sen bilirsin. ikinciside kol dayama ve özelliklede hız sabitleyici çok kullanışlı ikisininde donanımda olmasını şiddetle tavsiye ederim yerinde olsam bikaç sene daha beklerdim..

• quote:

Orijinalden alıntı: duke06

bende 2 yıldır megane dcı sportway kullanıyorum.Megane sorunsuz bir araç ancak.Corollada sorunsuz bir araç. Öncelikle corallayı 0 km aldıysanız. 0 km bir aracı 100 bin km dolmadan yenilemek zarardır ama param var diorsan sen bilirsin. ikinciside kol dayama ve özelliklede hız sabitleyici çok kullanışlı ikisininde donanımda olmasını şiddetle tavsiye ederim yerinde olsam bikaç sene daha beklerdim..

Alıntıları Göster
    TOYOTA GİBİ BİR ARABA SATILIRMI Bİ İYİ DÜŞÜN BAKALIM BENCE TOYOTA DİZELİ GEBERENE KADAR KULLANILIR HEM DİZEL ARABA SATILMAZKİ YAHU KUSURA BAKMA AMA PARAN COK GALİBA BANA VERDE BEN SU ARABADAN KURTULAYIM :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: kameraman1

TOYOTA GİBİ BİR ARABA SATILIRMI Bİ İYİ DÜŞÜN BAKALIM BENCE TOYOTA DİZELİ GEBERENE KADAR KULLANILIR HEM DİZEL ARABA SATILMAZKİ YAHU KUSURA BAKMA AMA PARAN COK GALİBA BANA VERDE BEN SU ARABADAN KURTULAYIM :)))

Alıntıları Göster
    sevgili kardesim toyota corolla arabı satma yapma bir yanlışlık etme tamam ikiside iyi arac ikiside iyi megan 2 kasası yenilencek fiyat dahada asagıya cekilcek bunuda unutma zarar ustune zarar etme ama param cok diyorsan sen bilirsin.

o arabaysa satmak senini cok zararın olur haberin olsun .bence corollaya 1-2 sene daha bin.

• quote:

Orijinalden alıntı: TielanT

sevgili kardesim toyota corolla arabı satma yapma bir yanlışlık etme tamam ikiside iyi arac ikiside iyi megan 2 kasası yenilencek fiyat dahada asagıya cekilcek bunuda unutma zarar ustune zarar etme ama param cok diyorsan sen bilirsin.

o arabaysa satmak senini cok zararın olur haberin olsun .bence corollaya 1-2 sene daha bin.

Alıntıları Göster
    bencede bekle yeni kasa çıkacak megane gibi daha ne arabalar gelecek önümüzdeki sene ayrıca 80 beygir alınmaz
  • quote:

MEGAN II SEDAN DCİ SPORTWAY ARCIMI 18000 KM DED İKEN SATTIM BİRAZ SORUNLUDUR. KAFANI AĞRITMAK İSTİYORSAN AL
  • quote:

Orijinalden alıntı: msmrsn

quote:

MEGAN II SEDAN DCİ SPORTWAY ARCIMI 18000 KM DED İKEN SATTIM BİRAZ SORUNLUDUR. KAFANI AĞRITMAK İSTİYORSAN AL
    renault bayiinden düşünmek için 2-3 gün süre istemiştim.
    dün aradım 33000 ytl ye veremiyeceğiz zam geldi dediler...ve ellerindeki arbaları da satmışlar...hiç extrem kalmamış...sıpariş vereceğiz 10-15 sürer ve fiyat 33700 diyolar...5 günde 700 ytl zam gelmiş...
    ve orta kol dayamayı orjinalini 500 ytl ye takarız diyolar...
    yeni kasa çıkmadan heralde daha iyi kampanyalar olur....şimdilik askıya aldım...

• quote:

dün aradım 33000 ytl ye veremiyeceğiz zam geldi dediler...ve ellerindeki arbaları da satmışlar...hiç extrem kalmamış...sıpariş vereceğiz 10-15 sürer ve fiyat 33700 diyolar...5 günde 700 ytl zam gelmiş...
    yeni kasa çıkmadan heralde daha iyi kampanyalar olur....şimdilik askıya aldım...

Alıntıları Göster
    biraz konu dışı olacak ama orta kol dayama nasıl birşey? elfreninin üzerindeki kolçağa mı takılıyor? farkı nedir?

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Bence çok isabetli davranmışsınız.. Bereket versin zam gelmiş de Toyota gibi markayı, Renault gibi müşteriye doymuş, "Nasıl olsa satıyor" mantalitesindeki bir markaya feda etme hatasından dönmüşsünüz. Bence karşılıklı hiç fark bile almadan takas edelim deseler Renault almayınız, zira araçta sorun yokken Renault mükemmel, ancak sorunlar ortaya çıkıp servislere düştüğünüzde yanınızda sizi dinleyen, profesyonel çözümler üreten kadroları göremeyeceksiniz. En azından bu kendi tecrübelerimle sabittir.. Toyota bu hususta uzak ara Renault'tan önde.. Selamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbox -- 21 Kasım 2007; 23:55:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turbox

quote:

Bence çok isabetli davranmışsınız.. Bereket versin zam gelmiş de Toyota gibi markayı, Renault gibi müşteriye doymuş, "Nasıl olsa satıyor" mantalitesindeki bir markaya feda etme hatasından dönmüşsünüz. Bence karşılıklı hiç fark bile almadan takas edelim deseler Renault almayınız, zira araçta sorun yokken Renault mükemmel, ancak sorunlar ortaya çıkıp servislere düştüğünüzde yanınızda sizi dinleyen, profesyonel çözümler üreten kadroları göremeyeceksiniz. En azından bu kendi tecrübelerimle sabittir.. Toyota bu hususta uzak ara Renault'tan önde.. Selamlar..

Alıntıları Göster
    BENCE DE ÇOK DOĞRU BİR KARAR MEGANLAR GÜZEL ARAÇ AMA YENİLENİR YAKINDA SATACAĞIN ARAÇ BAŞKA BİR ARAÇ OLSA BELKİ DÜŞÜNDÜRÜRDÜ İNSANI BU KARARDAN SONRA AMA SATACAĞIN ARAÇ TOYOTA UNUTMA

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.