Şimdi Ara

MERCEDES C180 2011 Mİ CAPTİVA 2012 Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar söylediğim gibi hangsiini tercih etmeliyim ikisinin fiyatı da 78 bin. captiva yüksek dizel otomatik olduğu için ilgimi çekiyor ama ikinci eli zayıf. Mercedesin artsını söylemeye gerek yok mercedes zaten tek çekincem benzin otomatik olması bu yuzden çok yakar düşüncesi olmaası sizce hangisini tercih etmeliyiz?

Not: Şuan corolla 2013 1.33 comfort var onu da takasta kullanacağım. Satma nedenimse çok yakması ve donanım azlığı

• 50 yada 45 bine Captiva alirdim sonrada sıkılınca satardim
  • Airapper A kullanıcısına yanıt
    Hocam bu captiva makyajlı kasadan ve ben alıp binmek istiyorum sıkılınca satmak için almıyorum
  • 2011 mercedes makyajliysa mercedes
    Degilse yine mercedes
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yumurtlu sucurta

Hocam bu captiva makyajlı kasadan ve ben alıp binmek istiyorum sıkılınca satmak için almıyorum

daha az zararla satmak icin
  • O bahsettiginiz captivanin yakitini bir arastirin derim.
  • harunresitz kullanıcısına yanıt
    dizel biliyorum
  • Airapper A kullanıcısına yanıt
    işte benimde çekindiğim konu tam oalrak bu :)
  • Deorro4 kullanıcısına yanıt
    makyajlı kasa ama sanırım en boşu çünkü xenon farları yok
  • Yumurtlu sucurta Y kullanıcısına yanıt
    Izgarasi nasil amblemj izgaradami kaputtami
  • Deorro4 kullanıcısına yanıt
    amblem alışık olduğumuz gibi kaputta değil de kocaman amblem ızgaranın ortasında
  • Captiva hic de az yakmaz,c zaten meshurdur forumda yakit magduru coktur. Cde dogru duzgun donanim yok cogu c sinifi aracta standart olan seyler opsiyon ve toplumun satin alim tercihlerinin cok yuksek kismida opsiyonsuz en fazla sunrooflu halde almistir. İkiside beklentilerinize uygun araclar degil. Ozellikle makyajsiz c serisi hem ic hem dis korkunc bir araba. İcinin d segmentiyle alakasi yok
  • prydzsnare kullanıcısına yanıt
    evet hocam daha çok c segmenti gibi değerlendiyorum gözümde
  • prydzsnare kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum.
  • İkisi arasından C180. Captiva deli gibi yakar ve performansı da c sınıfı 1.6 dizel araçlardan sadece 1 tık daha iyi. Yaktığı gibi de gitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

İkisi arasından C180. Captiva deli gibi yakar ve performansı da c sınıfı 1.6 dizel araçlardan sadece 1 tık daha iyi. Yaktığı gibi de gitmez.
    Captiva istanbul trafiğinde normal kullanımda 12lt ortalaması var. Bir arkadaşımın bizzat benim de gözlemlediğim veri bu. Ben olsam yanından dahi geçmem bu aracın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

Captiva istanbul trafiğinde normal kullanımda 12lt ortalaması var. Bir arkadaşımın bizzat benim de gözlemlediğim veri bu. Ben olsam yanından dahi geçmem bu aracın.

Alıntıları Göster
    captiva yakar
  • 12 lt çok fazla ya ortalama 50tl ile 100 km yaparım şehir içinde kmde 50 krş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yumurtlu sucurta

12 lt çok fazla ya ortalama 50tl ile 100 km yaparım şehir içinde kmde 50 krş
    2008 captiva kullanıyorum ben de, trafik yoğun olduğunda ve ya biraz agresif kullanırsanız 12 litreden aşağıya inmiyor, ama sakin kullanımda (90'a sabitleyince) gerçekten oldukça farkediyor, hesaplı.
    bu karşılaştırmanın sonucunu merak ediyorum zira ben de babam için mercedes inceliyorum, captiva üzerine biraz para ekleyip c180 almayı düşünüyor.
    c180 de 8-9 litre yakıyormuş bu arada, bana fazla bir değer gibi geldi.
  • Sanırım mercedes i tercih edeceğiz ikinci eli fazla kuvvetli olduğu için ve mercedes olduğu için
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.