Şimdi Ara

Metabolizmam cok hizli kilo alamiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
9.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1,85 boy ve 62-63 civari kilom var. Her gece makarna yememe ragmen ve aksam yemeklerinde genellikle fast food tuketmeme ragmen alamiyorum,aslinda aliyorum yatmadan tartindigimda kilom 65 ise sabah kalktigimda 63,5 oluyor ve gun icinde surekli dusuyor yemek yemedigimde. Bir tavsiyesi olan var mi metabolizmaya yavaslatmak veya kilo aldirmak icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloo. -- 15 Mart 2015; 22:58:43 >

• Çok yöntem var ama sana uymaz..doğal yolla testesteron seviyesini artırman lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke benimkide hızlı olsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı şey bendede var 1.75 boy kilo 50 şuaralar bir tane enerji içeceği gibi bişey tüketiyorum 300 kalori günde 2 tane doktor verdi

• Eminn72 kullanıcısına yanıt
    ise yariyor mu peki bir de adi ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloo. -- 15 Mart 2015; 22:34:27 >
  • günde yemin ediyoru en aşağı 3 kere büyük tuvalete çıkıyorum. 95 kiloyum. bu ne yaman çelişki anne.
  • Milan Kundera kullanıcısına yanıt
    buyuk tuvalletten sonra ben tartindigimda kilo kaybi olmuyor onunla alakali bir durum yoktur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

buyuk tuvalletten sonra ben tartindigimda kilo kaybi olmuyor onunla alakali bir durum yoktur bence

metobolizmam hızlı demeye çalıştım kardaş. :D
  • Boyum ve kilom seninle hemen hemen aynı.Sorunumuz da aynı.Bir türlü çözemedim ben de.

Bir ara vücut geliştirme yaptım 8 ay.O zaman 9 kilo aldım.Yaz geldi tatile gittim 2-2,5 ay, geldiğimde hepsini vermiştim.Bazen iyi hissettiriyor ne yersen ye değişmiyor.Ama görüntü olarak cidden kötü.Tavsiyem yok öyle yazdım görünce.

• Metabolizmana bunun onur kirici bir davranis oldugunu soyle.

• Önce doktora git kan değerlerine baktır sorun yoksa günde 4 öğün ve her öğün arası meyve sebze tüket ayrıca bir diyetisyenden destek al ayrıyaten karbonhidrat tozu(gainer) kullanabilrisin bende işe yaramıştı(benimde metabolizmam çok hızlı iki saatte acıkırım) Yanlız tozu sporla beraber kullanırsan hacim olarak kazanırsın spor yapmazsan direk göbeğe gidiyor haberin olsun
  • Fitnessa başlayin kiloyu kas olarak alın 2 haftada 2 kilo aldim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

ise yariyor mu peki bir de adi ne

adı nutricia fortimel energy

• Benimde boy 1.90 ama kilo 68'lerde falan, her gün şirkette yemeklerden 1-2 saat sonra künefe yerim o yoksa abur cubur alırım yerim ama nereye gittiği belli değil sanki hiç yemiyo gibiyim kafayı yicem.
  • Benim boyum 1.80 kilom 56 sen düşün. Aynı şey bende de var. Metabolizma dur durak bilmiyor. İstediğim kadar yiyim hiç bir fark yok. Bunu tek düzeltecek şey spor. Başka çare yok. Şöyle bir artısı var ki çabucak kas yapabiliriz. Spor yapan insanların bir çoğu zayıf ve şuan güzel vücutları var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.