Şimdi Ara

Midas Kripto İlk İşleme 200 TL Değerinde BTC Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
5
Favori
9.663
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Midasta zaten hesabınız varsa oturum açabilirsiniz herhangi bir doğrulama istemiyor, yoksa ve kullanmayacaksanız da 200 TL için kimlik bilginizi vermeye değmez her ne kadar kimlikler her tarafta uçuşsa da. Gördüğüm kadarıyla Midas yatırım hesabıyla kripto arasında anlık olarak para transferi de yapılabiliyor eft-havale beklemeden, bu güzel oldu.

200 TL'yi alabilmek için 1 kez alım satım yapmak gerekiyor, alım satım yatırım tutma tavsiyesi değildir. Kolay gelsin ölücü tim
    https://www.midaskripto.com/kampanya-detaylari-ve-hukumleri/

Kampanya Hüküm ve Koşullar:
    Kriptoda ilk işleminizde 200 TL değerinde BTC kazanırsınız.
    Kampanya Katılım Detayları:

Bu kampanya, yalnızca Midas Blok Zinciri Yazılım Teknolojileri A.Ş. (“Midas Kripto”) kapsamındaki kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmıştır ve yalnızca Midas Kripto’ya üye olan kullanıcıları kapsar.
    Ödül, üye olan kullanıcının hesabına Midas Kripto hesabında yaptığı ilk kripto alım işleminden sonra anlık olarak 200 TL karşılığı BTC cinsinden yatırılır.
    Yatırılacak BTC’nin Türk Lirası karşılığı, doğrulama anına göre değişiklik gösterebilmekte olup, söz konusu değişikliklerden Midas Kripto sorumlu değildir.
    Kampanya kapsamında yatırılan BTC, kripto varlık olarak transfer edilemez.
    Bu kampanya diğer Midas Kripto kampanyaları ile birleştirilemez.
    Kampanyadan sadece Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları yararlanabilir.
    Bir kullanıcı yalnızca bir defa kampanyaya katılabilir.

Kampanya öncesi dönemde kripto kullanımı açılmış ve ilk kripto işlemini tamamlamış kullanıcılarımızın 200 TL değerinde BTC kazanmaları için, kampanya süresinde tekrar kripto alım işlemi gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
    Kullanıcıya yatırılan ödül BTC miktarı, ödülün yatırıldığı esnada piyasada işlem gören BTC/TRY fiyatı esas alınarak yatırılır. Ödül kullanıcı hesabına yatırıldıktan sonra BTC/TRY fiyatında meydana gelen fiyat değişimlerinden Midas Kripto sorumlu değildir.
    Sabit coinler de dâhil olmak üzere dijital varlıkların fiyatları her an değişebilir. Bu tür fiyat değişimleri nedeniyle kullanıcı hesabında bulunan kripto varlıkların değerleri değişebilir.
    Midas Kripto, sistem sorunları veya başka özel durumlar nedeniyle ödüllerin dağıtımını erteleyebilir.
    Midas Kripto; tıklama hilesi yapma, çok sayıda hesap oluşturma, başkalarının hesaplarını kullanma, hesap oluşturmak için başkalarının kimlik bilgilerini kullanma, hatalı kimlik bilgileri sağlama, cihaz havuzu oluşturma veya diğer kötü amaçlı araçları kötü amaçlı olarak, sahtekârlık veya hile amaçlarıyla kullanma, wash trade veya kara para aklama girişimlerinde bulunma, Midas Kripto’nun veya kampanyalarının herhangi bir kural veya politikasını veya proje kurallarını veya hüküm ve koşullarını veya duyurularını (zaman zaman güncellenen ve açıklanan hâliyle) ve yerel yasa ve düzenlemeleri ihlal etme veya bu amaçla veya başka amaçlarla başka faaliyetlerde bulunma, projenin olağan işleyişini kötüye kullanma, kesintiye uğratma veya zarar görmesine neden olma da dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu etkinliği de kapsayan herhangi bir dürüst olmayan veya kötü niyetli faaliyetlere karıştığı veya bu tür davranışlar sergilediği tespit edilen bir katılımcının ödüllerine el koyma, hesabını dondurma, ödülleri geri alma ve hesabını kapatma (“Tedbir Uygulama”) hakkını tamamen kendi takdirine bağlı olarak belirlediği şekilde saklı tutar. Midas Kripto’nun Tedbir Uygulama gerektirecek bir eylemi ödül tutarı hesaptan çekildikten sonra tespit etmesi halinde, geriye dönük olarak Tedbir Uygulama ve zararının tazmini için hukuki aksiyon almak hakkı saklıdır.

Midas Kripto, yürürlükteki kanunlar ve kullanıcı ile imzalanan Sözleşmeler çerçevesinde, kullanıcı hesaplarını ve hesaplardaki varlıkları askıya alma, hesapları dondurma ve/veya kapatma hakkına sahiptir.
    Midas Kripto kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir. Kampanyaya katılan kullanıcılar; bu koşulların tümünü okuduğunu, tamamına sahip olduğunu ve bu koşullara herhangi bir itirazının bulunmadığını veya bulunmayacağını beyan, kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Kripto Kampanyası Hüküm ve Koşulları metninde düzenlenmeyen hususlarda Midas Kripto Çerçeve Sözleşmesi hükümleri geçerlidir.
    Risk Uyarısı: Dijital varlık fiyatlarındaki yüksek piyasa riskleri ve fiyat değişimleri göz önüne alındığında, Kullanıcılar'ın bilinçli bir şekilde hareket etmeleri önemlidir. Kullanıcılar, yatırımlarının değerinin hem artabileceği hem de azalabileceği gerçeğiyle karşılaşabileceklerini anlamalı ve bu durumda yatırılan tutarı geri alamama riskini göz önünde bulundurmalıdır. Tüm yatırım kararları kullanıcılar'ın bireysel sorumluluğu olup, Midas Kripto olası kayıpların sorumluluğunu üstlenmez. Geçmiş performansın gelecekteki sonuçları garanti etmediği unutulmamalı, yatırım yapmadan önce kendi bilgi, deneyim, finansal durum ve risk toleransınızı değerlendirmeli, bağımsız bir finansal danışmanın görüşünü almalısınız. İşbu Kampanya, yatırım tavsiyesi içermemekte olup, daha fazla bilgi için Kullanıcı Sözleşmesi, Müşteri Aydınlatma Metni ve Risk Bildirimi bölümlerini incelemenizi öneririz.
    Kampanya hüküm ve koşullarında değişiklikler Midas Kripto uygulamasında ve midaskripto.com adresinde duyurulacaktır. Midas Kripto İlk İşleme 200 TL Değerinde BTC Hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 15 Ağustos 2024; 14:45:5 >

• 60 TL'lik alım yaptım, resimdeki kadar btc hediye verdi

• Teşekkürler.
  • Sinema bileti verseler daha iyi olurmuş diğer firma gibi.

• Minimum bir tutar belirtilmemiş. Ufak bir tutar da olsa almak ve satmak mı gerekiyor?

• Min 50 TL ama 1 TL fazladan gönderin alım komisyonu için.

• 51 tl gönderip 1 adet usdt almanız bile yeterli

ancak sanırım limit emir girilemediği için tavsiye etmiyorum işlem yapmayı

• floki ile maceraya katıldım

• Teşşekkürler. Hali hazırda hesabım vardı yararlandım.

• Arkadaşlar konu ile alakalı değil ama, en iyi en güvenilir kripto platformu hangisi sizce? Hiç bilgim yok bu konuda, binance mı?

• Teşekkürler faydalandık
  • Teşekkürler.

• teşekkürler
  • 200 u cekmenize izin vermiyor sanirim?

• alvarez kullanıcısına yanıt
    Çekiliyor.
  • teşekkürler 51 lira attım 267 aldım işlem 60sn sürmedi bile

• 100 liralık btc aldım direk 220 liralık ekledi. Satıp 320 olarak çektim 5dk da 220 lira temiz, teşekkürler.
  • midas borsa hesabım vardı deneyeyim dedi cidden verdi. geri sattım btcleri hesabıma yattı bile. bugünün kahve parası çıktı teşekkürler Midas Kripto İlk İşleme 200 TL Değerinde BTC Hediye 

• Midas kriptodaki parayı hesaba çekeyim dedim hesapta bana ait ama halen transfer tamamlanmadı bekliyor aşamasında takıldı kaldı 2 saat oldu desteğe yazdım e-posta üzerinden iletişime geçecekler dedi ama halen gelişme yok kısaca alternatifbank a transfer yapmayın para gitmiyor gitmediği gibi de ortada kalıyor haberiniz olsun
  • Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.