Şimdi Ara

Millenicom Kod Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • millenicom arkadaş davet kodumuzun kaç kişi kullandığını nereden öğreniyoruz ?

• Merhaba,
    Onlıne işlemlerden görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B0AF6564F

Merhaba,
    Onlıne işlemlerden görebilirsiniz.
    Online işlemlerde kodumun kaç kişi kullandığı görüntülenmiyor.
  • Online işlemlerden dağıtmak için kodu öğrenebiliyoruz. Kodumuzu kullanan kişileri ve indirim girilmiş mi bunları göremiyoruz. Eğer böyle birşey varsa ekran resmi olarak paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heatherbyy

Online işlemlerden dağıtmak için kodu öğrenebiliyoruz. Kodumuzu kullanan kişileri ve indirim girilmiş mi bunları göremiyoruz. Eğer böyle birşey varsa ekran resmi olarak paylaşabilir misiniz?
    Hay yaşayın hocam demek istediğim buydu
  • Cevap alabilir miyiz? Online işlemlerden böyle bir menü yok var ise tam nerede görsel olarak paylaşabilir yada yönlendirebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heatherbyy

Cevap alabilir miyiz? Online işlemlerden böyle bir menü yok var ise tam nerede görsel olarak paylaşabilir yada yönlendirebilir misiniz?
    Merhaba,
    Düzeltiyorum Onlıne işlemlerden kaç kişinin kodu kullanıldığı görüntülenmemektedir. Sadece kodu görüntüleyebiliriz.
  • 2 kişi benim kodu kullandı bu ay bedav olması gerekiyordu 100 TL fatura geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

2 kişi benim kodu kullandı bu ay bedav olması gerekiyordu 100 TL fatura geldi
    Merhaba,
    Bilgileriniz PM üzerinden ulaştırabilir misiniz ? Kontrolleri sağlayalım.
  • gerek yok turknet geçmek için başvurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 11 Haziran 2019; 15:13:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.