Şimdi Ara

Mitsubishi lancer otomatik şanzıman arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mitsubishi lancer otomatik 1.5 2011 model aracımın "inhibitor switch" i arızalı.Şanzımanın üzerinde bulunan vites düzenleyicide denile bilir.Benimki arızalı ,yurt dışından getiriliyormus,oda 1 ay süre içinde vede geri iadeside yokmuş.çıkma yada sıfır tedariğinde sorun yaşıyorum,tamiride yokmuş, sizce ne yapa bilirim..resminide ekledim

Mitsubishi lancer otomatik şanzıman arızası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yetkili servislerden isteyin onlar getirsin parçayı . işiniz garanti olur kafanız rahat

• Yetkili servis bir ay içerisinde yurt dışından getirecek 6.000 TL para istiyor zaman bayağı uzun uyumsuzlukta geri iadesinde kabul etmiyor

• ismail_yilmaz61 kullanıcısına yanıt

siz şu parçayı istiyorum derseniz getirirler. gerisine karışmazlar.

arabayı verip "tamir edin" derseniz uyum vs sizin önünüze getirmezler. çözüp verirler ama tabi işçilik gibi ilave ücretleri olacaktır.

kendiniz teşhis yapmışsınız ama belki de problem o değil.

• Arızayı bugün bilgisayarda teyit ettirdik,inhibitör swicht kısa devre diyor, yani benim tesbitim doğru.Amazondan sipariş verdim 20 güne gelecek.Hadi hayırlısı diyelim..servis 5500 tl dedi,çıkma 3500 tl dedi hiç biride garanti vermedi iade konusunda,amazondan 1900tl ye sipariş verdim...

• Hocam acaba kablolarda yada sokette sıkıntı olmasın gerçi parçayı sipariş etmişsiniz ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayara bağlattığımızda sensör kısa devre hatası diyor Aklıma da kablo gelmişti ama Ustalar sensör diyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.