Şimdi Ara

.mkv recovery sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yanlışlıkla harici sabit diskimden boyutları 4-10 gb arası değişien 10-15 tane .mkv film dosyasını sildim. ontrack easyrecovery de dahil olmak üzere irili ufaklı programları denedim. ontrack haric diğerleri buldu fakat boyutları 0 byte olarak gözüktü ve doğal olarak işe yaramadı. fakat ontrackte raw recoveryi sadece .mkv uzantılarını (standartta tanımıyordu onuda file extension signature "1A 45 DF A3 93 42 82 88 6D 61 74 72 6F 73 6B 61 42 87 81 01 42 85 81 01 18 53 80 67 " hex koduyla tanıtarak) tarattım 17 tane dosya buldu (3 saatte) ama 2-3 tanesi hariç hepsi 2 GB, diğerleri ise 300-500 mb arası değişiyor. şuan bulduklarını recovery yapıyorum ama işe yarayacağından umutsuzum açıkçası. süresi zaten 11 saat civarı sürecek görünüyor. Yani istediğim varmı bu işi sorunsuzca halledecek. şuan harddiskede birşey yüklemiyorum iyice sıkıntı olmasın diye. kurtardığı dosyaların bazılarına bakabildim. filmlerden parçalar var birleştirme işide hiç mantıklı gelmiyor..

şimdiden teşekkürler..

• yok mu hiç başına böyle birşey gelen??
  • Harici disk üzerinde yazma veya silme yapmadıysanız dosyaları kurtarırsınız. Bu iş için recuva programını öneriririm
  • MRT ye katılıyorum

Recuva ve RecoverMyFiles türünün en iyi recovery programlarıdır.Recuva Bedavadır.RecoverMyFiles Shareware dir.
  • teşekkürler deniyorum

• bu da işe yaramadı arkadaşlar. bu mkv recovery olayı ciddi bir sorun herhalde. artık filmlerden geçtim sırf bu işe bir çözüm bulunmuş olsun diye uğraşıyorum
  • Aradan 6 sene geçmiş ve bende şuan aynı sorunla uğraşıyorum. Ama çözüm hala yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.