Şimdi Ara

Model-Type Değişme..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oldum Olası Night Elflerin Melee Hit Durusuna Hastayım Sırf Onun İçin Orcum Gittim Engineer Dimensional-Area Ripper 52 Yaptım Ama Trinket 4 Gündür Çalısmıyo Nefret Ettim Sonunda Bi Ara Bi Topic Vardı MOdel Editleme Hakkında Bilen Varsa Kendimi Irk Olarak-Set Yada weapon Olarak Deil Sadece Irkımı Deiştirebilmek istiyorum..BilenVarsa Yada Yardımcı Olabilicek Varsa Sevinirim..

• Bi ara rehber yazıcaktım da , vazgeçtim, kurallara aykırıymış.

Biliyorum.
  • Peki Özelden Konusabilirmiyiz Msn Fln.. Yeterki Anlat Yani...
  • zor iş ama olur msn profilimdeki

xibuswow@hotmail.com
  • ben gm e sormustum onu tam olarak yasak degil ama hack vb sorunlar olabilir demisti. kullanmamani tavsiye ederim demisti ama kesin bir sekilde yasak demedi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MasterHapLo

ben gm e sormustum onu tam olarak yasak degil ama hack vb sorunlar olabilir demisti. kullanmamani tavsiye ederim demisti ama kesin bir sekilde yasak demedi.

Hek mek olmazda(Ingilizceyi katledelim) tavsiye etmiyorum dedi.gam mister.
  • ya içindeki dosyaları değiştirmek kurallara aykırı bir durum yaratmaz. Gm e derdini anlatamamışsındır.

Kurallar bellidir. Server ve Senin aranda kimse olmamalı. Oyun ile ilgili 3 üncü bir program kullanamazsın. Bu kadar basit.

El ile 2 tane dosya değiştirmen bir sorun yaratmaz.
  • Yasak olur tabi.Bende noggenfogger iskelet hastasıyım 1gold bile vermeden Transform olmuş halde oynuyorum hemde mounta binerek arenada iskelet olarakda dolaşabiliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: F1xXx3R

Yasak olur tabi.Bende noggenfogger iskelet hastasıyım 1gold bile vermeden Transform olmuş halde oynuyorum hemde mounta binerek arenada iskelet olarakda dolaşabiliyorum

Bende undead hastasıyım banada anlatabilirmisin acaba nasıl yapabilirim rica etsem sana?

PM den... :)
  • arkadaşlar nasıl yasak olur söylermisiniz?
    3 üncü bir program kullanmıyoruz. Oyunu etkileyecek bir şey yapmıyoruz. Sadece skin değişiyoruz hepsi o!
  • abi Valla ELemental De Undead Enchancementte Nelf Olmak Beni Yiyip Bitiriyo.... Bi Ara Birisi Bİşi Dedi Ama O İtem Editti Bana İtem Deil Irk Edit Lazım Zaten..Yasak Olacakgınıda Sanmıyorum Bende..Yinede Temkinli Olmak İidir..
  • yasak falan değil yıllardır kullanan adamlar dolu halada oynuyorlar başlarınada bişey gelmedi. yapıcam diyorsanız yapın.
  • Siz Anlatın Gerisi Atın Ölümü Arpadan Olur Misali Ban Yersekte Oyunu Bırakma Sebebimiz Olur
  • HAHAHa aklımda micheal jackson geldi...

Zenciden beyaza dönmek gibi...

• Ving i Msn de Bi Türlü Yakalayamadım Baska Yardımcı Olabilcek Arkadaslar Msn den Yardımcı Olabilirse Sevinirim.
    Yada Buraya Anlatın Devil_Bozzo Arkadasımızda Yapmak İsteyenlerde Bilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amdmania -- 30 Ekim 2007; 11:11:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.