Şimdi Ara

Monitör ve led bağlantısı problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, şu anda kullanmakta olduğum pc me 2 monitör bağlamak istiyorum. Yanlız şöyle bir durum var. Ben pcde monitör yerine 32" led tv kullanıyorum (özellikle büyük ekran oyun oynamak için aldım diablo 3, wow v.s). Pc ye birde 24" monitörümü bağlamak istiyorum oyundayken indirmeden browserları takip etmek yada gezinmek için. Şimdi tv ye vgada ki hdmi bağlantısından kablo yolluyorak kullanıyorum. Monitörü aynı anda kullanmak için dvi den direk diğer kabloyu gönderince herhangi bir çakışma yaşamadan masa üstünü kullanabilirmiyim uzatarak? Böyle birşeyi denememiştim herhangi bir tecrübem olmadığı için soruyorum. Güncel ekran kartım ekran kartım gtx460 (Şu anda gtx 580 kargoda 1-2 gün içinde gelir onu kullanacağım bağlantı yolları gtx460la aynı olduğu için söyleme gereği duydum). Bu konu hakkında tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Yanlız dikkat etmenizi istiyorum ekranların birisi led tv olacak diğeri pc monitörü. ikiside tv yada monitör olmayacak burada takıldım ben...

• İki monitörden farklı görüntü almak istiyorum diyorsun hocam doğrumu anlamışım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLCuiN

Merhaba, şu anda kullanmakta olduğum pc me 2 monitör bağlamak istiyorum. Yanlız şöyle bir durum var. Ben pcde monitör yerine 32" led tv kullanıyorum (özellikle büyük ekran oyun oynamak için aldım diablo 3, wow v.s). Pc ye birde 24" monitörümü bağlamak istiyorum oyundayken indirmeden browserları takip etmek yada gezinmek için. Şimdi tv ye vgada ki hdmi bağlantısından kablo yolluyorak kullanıyorum. Monitörü aynı anda kullanmak için dvi den direk diğer kabloyu gönderince herhangi bir çakışma yaşamadan masa üstünü kullanabilirmiyim uzatarak? Böyle birşeyi denememiştim herhangi bir tecrübem olmadığı için soruyorum. Güncel ekran kartım ekran kartım gtx460 (Şu anda gtx 580 kargoda 1-2 gün içinde gelir onu kullanacağım bağlantı yolları gtx460la aynı olduğu için söyleme gereği duydum). Bu konu hakkında tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Yanlız dikkat etmenizi istiyorum ekranların birisi led tv olacak diğeri pc monitörü. ikiside tv yada monitör olmayacak burada takıldım ben...

Yeni alacağınız ekran kartı üzerinde DVI / Display Port / HDMI bağlantıları var Monitörü DVI girişine Led Tv'yide HDMI girişine bağlarsanız olur.

Monitör ve led bağlantısı problemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 8 Ağustos 2012; 0:16:52 >

• Sorun olmaz. Ekran kartında 4 çıkış var ve her birine ayrı ayrı monitör bağlayabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus MF

Yeni alacağınız ekran kartı üzerinde DVI / Display Port / HDMI bağlantıları var Monitörü DVI girişine Led Tv'yide HDMI girişine bağlarsanız olur.

Çok teşekkürler. Evet iki ekran olarak kullanacağım. Dediğim gibi 2 tane monitör kullanmayacağım için şüpheliydim Yunus bey yapıldığını söyledi.
  • quote:

quote:

Çok teşekkürler. Evet iki ekran olarak kullanacağım. Dediğim gibi 2 tane monitör kullanmayacağım için şüpheliydim Yunus bey yapıldığını söyledi.

Alıntı yaptığın yorumun sahibi Yunus bey..
  • quote:

quote:

quote:

Alıntı yaptığın yorumun sahibi Yunus bey..

Yanlış yazmışım :) Farkındayım sizin olduğunuzun "Machan" a demiştim onu :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.