Şimdi Ara

MONSTER Mİ? ASUS MU? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çift fan mı? Tek fanlı sanıyordum ben bu modeli.
  • YACHIRU kullanıcısına yanıt
    Vatan pc deki asus temsilcisinden oyle ogrendim 1 saat once vatandaydim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde şu sitede max. RAM kapasitesi 32 GB diyor. Hayırdır inşallah?
    http://www.sanalmarketim.com/asus-n551vwcn007t-core-i76700hq-8gb-128gb-ssd-1tb-gtx960m-156-full-hd-bluray-win-10/p_63137/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YACHIRU -- 6 Şubat 2016; 22:46:38 >
  • enginöz E kullanıcısına yanıt
    güvenilmez olduğunu düşünmüyorum sonuçta uzun süredir hizmet veren yerler ve sipariş veren yüzlerce insan var. Ben biraz daha bekleyip güzel bir indirim çıkmazsa netsipariş.com dan alıcam en ucuz orada 3.470 tl
  • Asus öneririm şiddetle
  • Laptop alacaksan mutlaka msi almalısın. asus tartışmasız çok kaliteli bir marka ama laptop işini msi çok iyi götürüyor özellikle gaming serisi laptop bence msi modellerine de bak.
  • Captain Sword C kullanıcısına yanıt
    Hocam tabi oyun deyince msi gelir ama bu ozellikleri msi de 4000 e bulmam imkansiz asus resmen orta butceli kisilere uzun sure kullanabilecegi bi model vermis bu pc ile

MSI çok pahalı. Asus'a göre üstünlüğü çift fan ve ızgara sistemine sahip oluşu. Asus'un da ısınma problemi olduğunu da söyleyen yoruma pek rastlamadım.

laptop alıyorsun iş sadece ekran kartında bitmiyor. msi laptopları kalındır. soğutma sistemi hava çıkışları büyüktür tam gamer kasadır. zamanla asus naparsan yap ağır oyunlarda uzun sürelerde ısınacak ısınınca performans kaybı yaşayacaksın ayrıca elinin altında klavye ısındığında çok rahatsızlık verici. kasaya da dikkat etmelisin bence.
    Peki msi den ne tavsiye edersiniz buna muadil bi pc

En son çıkabildiğiniz bütçe nedir ?
    4000 tl

O fiyatlarda msi zor kardeş sen asus yada monster bak o zaman. alabileceğin o fiyata en iyi şu model var. biraz geçmen lazım 4 bini tabiki.

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-ge62-apache-core-i7-5700hq-27ghz-16gb-1tb-hdd-156-gtx960m-2gb-w10.html?srt=PU#genel-bakis
    4000 son hocam beni ancak asus n551vw tatmin eder bu paraya

• quote:

Orijinalden alıntı: GcGokhan

F/P ürünü olmasının yanında özellikle kasasında ki muazzam işçilik ile benim fazlasıyla beğendiğim bir model oldu. Tek soru işareti amazon.comdan yapacağınız alternatif alışverişleriniz olacaktır. 800$ civarına alternatiflerinize göz atmanizi tavsiye ederim.

Hocam yurtdışından gelen ürünler, Türkiyede garanti dahilinde işlem görüyor mu?
    Burası Türkiye olduğu için "buna biz bakamayız" demesinler serviste?
  • Yurtdışından gelen ürünlerin hepsinde garanti oluyor ancak 2 yıl yerine 1 yıl global garanti verebiliyorlar. @erdoganborklu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GcGokhan

Yurtdışından gelen ürünlerin hepsinde garanti oluyor ancak 2 yıl yerine 1 yıl global garanti verebiliyorlar. @erdoganborklu

Çok teşekkür ederim hocam.
  • Asus derim ben bende rog g550jk modeli var 8 aydır kullanıyorum bi sıkıntı çıkmadı alacaksan asus al
    Ayrıca zenfone 5 kullanıyorum baya memnunum yani kısacası ASUS

• http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-gl62-6qd-078xtr-i7-6700hq-8gb-1tb-2gb-gtx950m-156-freedos-pmu349886

Paranız cebinizde kalsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2GB GTX950 DDR3, SSD yok, daha az USB 3.0 portu, işletim sistemi yok, plastik kasa... paramız cebimizde mi kalacakmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YACHIRU -- 13 Şubat 2016; 0:23:10 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.