Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT FİYAT SİZCE İYİ Mİ ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

MORTAL KOMBAT FİYAT SİZCE İYİ Mİ ?

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2012)
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar mortal kombat 9 internetten sipariş ile gelicek kapıda ödeme seçeneği var oyun sıfır 70 tl orjinal kutusunda hiç açılmamış temiz sizce bu fiyat iyi mi yani alınır mı bu fiyata lütfen nedenleriyle belirtiniz.

• Hey Yahu Soruya bak ? Arkadasım yokmu internette fiyatlar bi bak göz gezdir Nerede nekadar sormana ne gerek var bunları a kardeşim Ayrıca 70 lira Bedava gibi bişi Yani Altı üstü bir oyun alıcan :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: CTR_JackaL

Hey Yahu Soruya bak ? Arkadasım yokmu internette fiyatlar bi bak göz gezdir Nerede nekadar sormana ne gerek var bunları a kardeşim Ayrıca 70 lira Bedava gibi bişi Yani Altı üstü bir oyun alıcan :))))

kardeşim internette fiyatlara baktım çoğu bu fiyatlarda ancak sormakta fayda var madem gereksiz buluyorsun niye okuyup yorum yapıyorsun milletinde canını sıkıyorsun
  • Abi Özür dilerim Çokkk SEEERRTTTT WOWOWWOW
  • ne demek istediğini anlamadım çok sert derken
  • işte aklınca dizilerde gördükleriyle espri yapıyor :)
  • peki bu oyunun normali ne kadar eder 2 kişi kazık demiş onlar kaçtan almışlar acaba bir söylerseniz iyi olur
  • fiyatı normal ya kutulu sonuçta çok fark edeni bulur musun bilemem ayrıca kapıda ödemede var al bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gam3hunter -- 3 Nisan 2012; 16:43:46 >
  • ben de 70 tl ye aldım geçen hafta ama ben başka bir oyunla takas ettim böyle daha karlı
  • 70 tl iyi fiyat bide her alıcağın oyuna bu iyimi bu kötümü die konu açıp forumu kirletme.
  • haklısın ama ne yapayım oyun fiyatlarından pek çakmam o yüzden sizlerin fikirlerini alıyorum bende
  • İyidir iyi ama hakkaten sıktı bu konular şu fiyat iyi mi? bu fiyat iyi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerugurlucam

İyidir iyi ama hakkaten sıktı bu konular şu fiyat iyi mi? bu fiyat iyi mi?

tamam söz bidaha açmayacağım
  • 10 tl daha verip oyun almak için en uygun yerden psn'den alsana kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fufurkan

10 tl daha verip oyun almak için en uygun yerden psn'den alsana kardeş

ya psn tabi daha iyi ancak orda kredi kartı gibi bi sistem var ayrıca ben dijital oyun sevmiyorum madem para veriyorum yanında kutusu felanda olmalı o kutuyu göremeyince psikolojik etki yapıyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.