Şimdi Ara

MP3 HDD YARDIM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde creative mp3 player var sadece hdd sinde problem var ben bunun hdd sini nerden nasıl bulabilirim bana yardımcı olursanız sevinirm...model muvo 2 1.5 gb

• 1.5 gb lık microdive compactflash cart ublman laızm
  • nerden bulabilirim ve bu olurmu?
  • şimdi bu arkadaşda bir iPod olsaydı direk çok bilmiş, Creative'ci arkadaşlarımız gelip ''işte iPod alırsan böyle olur '' derlerdi ama boşwer... Şimdi ben bunu desem gene tartışma çıkcak...

ayrıca Microdrive'ı aslında bazı bilgisayarcılarda bulman mümküm - ya da Creative Teknik Deteğine bir Danış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Melik

şimdi bu arkadaşda bir iPod olsaydı direk çok bilmiş, Creative'ci arkadaşlarımız gelip ''işte iPod alırsan böyle olur '' derlerdi ama boşwer... Şimdi ben bunu desem gene tartışma çıkcak...

ayrıca Microdrive'ı aslında bazı bilgisayarcılarda bulman mümküm - ya da Creative Teknik Deteğine bir Danış.

ipod alırsan böyle olur........

creative 1 numara.... ipoda

• Profesyonel fotoğraf makinesi satıcılarında da bulabilirsin. Muhtemelen 4 GB'lık microdrive alıp, firmware guncellemesi (cross-flashing deniyordu galiba) ile 4Gb'lık bir mp3 çalara da sahip olabilirsin. Turkiye'de ucuza bulman biraz zor, yurtdışı fiyatlarını da araştır bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: charpan

Profesyonel fotoğraf makinesi satıcılarında da bulabilirsin. Muhtemelen 4 GB'lık microdrive alıp, firmware guncellemesi (cross-flashing deniyordu galiba) ile 4Gb'lık bir mp3 çalara da sahip olabilirsin. Turkiye'de ucuza bulman biraz zor, yurtdışı fiyatlarını da araştır bence.

kesinlikle katılıyorum hatta 5 GB lık bir microdrive bile alabilirsin. Hitachi en son kaç GB uretti bilmiyorum. En fazla 5 Gb benim bildigim.
  • peki bu microdrive kadıköyde veya tahtakale taraflarında rahatlıkla bulabilirmiyim eğer olursa çok iyi olur valla alırım bir tane 5 gb lık olur sana 1.5 gözüken 5 gb lık mp3 player doğan görünümlü şahin misali
  • e yurt dışında muvo2 ilk çıktığında herkes o şekilde kullanıyormuş içindeki microdrive ı satıp çok ucuza boş aleti satıyolarmış ; eğer microdrive bulursan istediğin kadar gb'lık bir model yaratabilirsin ancak şu da varki o microdrive lar ayrı olarak çok pahalı satılıyolarmış ki zaten muvo'lardaki microdrive ları da bu yüzden çıkartıp satıyomuş millet
  • acaba ortalama bu microdriveların fiyatları ne kadardır pahalı olduğunu duydum teknik servis zaten mp3 player fiyatı kadaar para verirsiniz dedi hdd için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.