Şimdi Ara

mp3 playerime yanlışlıkla format attım şimdi nasıl biçimlendirebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mp3 playerime yanlışlıkla format attım içindekiler gitii onu boşverdim şimdide bçimlendiremiyorum nasıl biçimlendirebilirim?
    Bilgisayarıma girince görüo F: olarak sağ tuş tıklayıp biçimlendir diyorum olmuo nasıl yapabilirim?
    saolun şimdiden..

• valla bi kişi bile yardımcı olmaya çalışmamışya helal valla
  • Markasını modelini söyelemn lazımki yardımcı olalım...
  • yaa marka modelle değil de genel olarak nası oluo yani format yemiş bi mp3 playeri biçimlendirmeden şarkı fln atamıon işte ben nası bçimlendircem
    illaki model fln lazmsada supportplus die dandirik bişi ama işte lazım oluo bazen bilgileri taşımada işe yerıo müzik dinlemede işe pek yaramasada
    sonuç şudur ben bunu nası biçimlendircem kardeşlerim ?
  • bu arada ilgilendiğin için teşekkürler
  • sağ klik format de. dosya sistemini "fat" seç. fat olmazsa "fat32" seç ve formatla.
    quote:

Orjinalden alıntı: fald

Arkadaşlar mp3 playerime yanlışlıkla format attım içindekiler gitii onu boşverdim şimdide bçimlendiremiyorum nasıl biçimlendirebilirim?
    Bilgisayarıma girince görüo F: olarak sağ tuş tıklayıp biçimlendir diyorum olmuo nasıl yapabilirim?
    saolun şimdiden..

• ööle olduğuna eminmisin 2 bilgisayarda denedim ama ikisindede işlem tamamlanamıyor hatası verdi o yüzden soruorum başka bir yolu varmı yoksa sen hiç denedinmi önceden
  • evet eminim. ben her zaman fat format atıyorum. creative v200 için. herhangi bir anahtarı varmı cihazının yazma koruması gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman_goksel -- 18 Ağustos 2006; 22:21:28 >
  • yok sanırım
    ama ben windowsa format atarken yanlışlıkla mp3 playeride formatladım. bi baktım orda fazladan 128 mb lik bi alan daha var bi anlam veremedm silim dedim sidim sordan aklıma geldi mp3 player takılı olduğu.şimdi açılmıo işte deniom sağtuş biçimlendr fln ama nafile snn dediin iindeki bilgileri formatlıo benimki kökten formatı yedi biçimlendirilmesi lazım annadınmı yani galiba o yüzden olmuo sağ tuş biçimlendir diyince
  • anlaşılan sağlam format atıp cihazı kökten götürmüşsün. sana servis yollarında başarılar dilerim yeniden yazılım yüklesinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman_goksel -- 19 Ağustos 2006; 22:09:17 >
  • haha işte kökten gitti alet işte kökten gidince nası yapçaz die soruom bende bilen varmıdır arkadaşların fln varsa bi soruversen pm atsan ok olurmu?
  • bide bu alet dandirik bişi yani ööle sevis flnda yok
  • walla kardeş bilmiyorum. aynı dert bendede var. cowon iaudio u3 sahibiyim. firmware güncellemesi yaparken alet gitti. ama cowonun distribütör yok türkiyede. hemde cowon öyle dandirik bi markada deil. ama pahalı diye distribitör olmamış kimse. şimdi attım bi kenara yatıyo cihaz. atsan atamazsın satsan satamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman_goksel -- 19 Ağustos 2006; 22:58:27 >
  • ya harbiden benimki yine hadi neyse olsada olmasada olur ama işe yarıodu kerata bi çözümü vardır bunun bulusam pm atarım ben sana.yok bulamazsam kapı çarpmasın die takoz olarak kullancam artık başka çare yok.
  • ben çözümünü öğrendim. firmware güncellerken yada işte senin gibi formatlarken bişekilde içindeki yazılım siliniyor. o yüzden açılmıyor. çözüm fabrikaya gidecek yeniden yazılım yüklenecek. ölme eşeğim ölme anlayacağın
  • hmm evet ama diyelimki ben mp3 playeri mp3 player olarak değilde taşınabilir bellek olarak kullanmaak istiom ozamanda yeni yazılım mı yüklemem lazım yoksa onun daha kolay bi yolu varmıdır?Madem müzik dnleyemicem ozaman bari bi işe yarasın.
  • hiç bişe yapamıcan
  • ok ozaman bide bilgisayarcılara fln sorim burası türkiye kesin bi uydur kaydır yaparlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.