Şimdi Ara

Mustafa Yağcı sayesinde geometri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar my geometri 3 bitirdim ve analitik sorularını seri bir sekilde yaptım.amacim ne kendi reklamim ne mustafa yagcinin reklami ,11 lere mezunlara onerim alin bu kitabi bitirin. mesela z=kok iki bolu iki duzlemi ve kureli sorunun cok cok benzeri kitapta vardi. daha cogu soruyu onun sayesinde yaptim adama tesekkur etmek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben 11. sınıfım geom orta-iyi arası my geometri almayı düşünüyordum fakat soruların seviyesi kolay deniyor diye cesaret edemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Chariss

Hocam ben 11. sınıfım geom orta-iyi arası my geometri almayı düşünüyordum fakat soruların seviyesi kolay deniyor diye cesaret edemedim

ben 9-10-11 bir sayfa odev bile yapmamistim calismayi birak. analitikten cok korkuyordum yani hicbir sey bilmiyorum neredeyse,oyle bir durum.my geo 3 aldim analitigi sevdirdi adam bana oyle guzel bir anlatimi var ki sanki adam karsinda, espirili falan yazmis yani konuyu kavratiyor her seyin ispati var.sayesinde geodan 1 bosum var o da kare sorusu. gonul isterdi my geo 1-2 de bitirebilseydim ama zamanim yoktu iste. sorulari kesinlikle kolay degil,seni gelistirecek seviyede ve eminim herhangi bir ogrermen bile alsa bir sey ogrenir.my mat 3 de almalisin bu arada kesinlikle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.