Şimdi Ara

NE 2015MİŞ ARKADAŞ!!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
4.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 te 2015 bi türkçe biraz zordu diye herkes tutturmuş 2015 gibi gelmez yanından geçmez ne 2015 miş arkadaş bence 2015 senesinde girenler gurur yapıyor! GÖRECEKSİNİZ 2017>2015

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirDosT2014 -- 26 Mart 2017; 2:28:35 >

• inandın mı?
  • Hocam ağzından bal damlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrJunkrat

inandın mı?

neye hocam
  • 2015. Gibi olursa bizim okuldan 3-4 tane birinci çıkacak.
  • yav arkadaşlar mat ortalaması 4.5 in, fen ortalaması 4 ün altına düşerse 2015 gibi geliyor zaten, mat düşerde fenin düşmesini bekleyeceğiz.
  • Mu1940sa M kullanıcısına yanıt
    sizin okuldakiler o netleri yapamadılar ki kardeşim 28 martta görürsün nasıl söylediklerinden 7-8 net az yaptıklarını
  • Hayaller 15 hayatlar 16
  • .koter. kullanıcısına yanıt
    Üstad eskiden tmciler 3-5 tane fen atıyordu en azından,bu sene tmciler kendi derslerini bile tam yetiştirememiş
  • Bence 2017 daha zor bir sınavdı ancak giren kişi sayısı da etkili olacaktır o yüzden 2015 zor
  • Messi1019 M kullanıcısına yanıt
    bizim okuldakiler 20 mat yapıyordu 8 yapmışlar 5 fen yapıyorlardı 20 yapmışlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygsciadam

bizim okuldakiler 20 mat yapıyordu 8 yapmışlar 5 fen yapıyorlardı 20 yapmışlar :D

bende öyle birşeyler duydum onun için fenden tedirginim, geçen seneden zordu feni ama bakalım.
  • ygsciadam Y kullanıcısına yanıt
    Benim etrafımdakiler fene bakamamış bile neyse 2 gün sonra bakalım genel nasılmış :)
    Mesela sosyal de geçen seneden kolaydı ama yetiştiremeyen çok kişi var. Matematik sıkıntı çıkardı süre bakımından. Bir de çözemeyenler için iyice sıkıntı oldu. O kadar süre harcayıp çözemeyince insan kötü oluyor
    bende 35+ mat garanti diye girip 25 net yaptım ama hiç moralim bozulmadı sınavda yine fene geçip 37,5 yapabildim ama sınavdan sonra foruma gelip ağladığım doğrudur sakfajkfajf
    Hocam ben de moral çok bozmadım feni iyi bekliyorum şükür ama bizim gibi yapamayan çoook kişi var :)

Foruma bakıp niye üzüldün
  • Sınavın sadece matematiği 2015den zordu 2015den kötü gelir ama 2014e çok yaklaşmaz hayallere kapılmayın
  • Christopher. kullanıcısına yanıt
    2014e cok yaklasmaz derken 2014den kotumu gelir
    çünkü bence geometriler zor deyildi yapabilen +32 rahat yapardı zor olan 32 yi geçmek diye düşünüyorum 11 geonun 9 u free di ve zaman yüzünden ben sadece 3 ünü görebildim.
  • acd78 A kullanıcısına yanıt
    2014den iyi 2015den kötü ama 2015e daha yakın 3 5 ekleyin 2015e sıralamanız hadi lys kasın
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.