Şimdi Ara

NETLERİMİ DEĞERLENDİRELİM (ÖZDEBİR & ZAMAN YGS9)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, mezun eşit ağırlıkçıyım. İlk bin hedefliyorum ve derece yapmak istiyorum.
    Bu hafta 3 deneme sınavına girdim. Kendi derdanemin denemesi, ÖZDEBİR ve Zaman YGS9
    Netlerim aşağıdaki gibi, ben ocak ayından itibaren ne yapmalıyım? Deneme mi soru bankası mı LYS mi?
    Nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim.

ÖZDEBİR

Türkçe 38-2
    Sosyal 32-8
    Matematik 39-1
    Fen 7 net

ZAMAN YGS9

Türkçe 40-0
    Sosyal 32-8
    Matematik 35-5 (4 tanesi dikkatsizlik)
    Fen 16-18

Dersanemin Deneme Sınavı

Türkçe 39-1
    Sosyal 32-8
    Matematik 38-2
    Fen 21-10

• ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBestChampion

?
    Arkadaşlar tavsiyede bulunacak olan yok mu?
  • Hocam ful yapıyorsun beyini yorumlayalım
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, mezun eşit ağırlıkçıyım. İlk bin hedefliyorum ve derece yapmak istiyorum.
    Bu hafta 3 deneme sınavına girdim. Kendi derdanemin denemesi, ÖZDEBİR ve Zaman YGS9
    Netlerim aşağıdaki gibi, ben ocak ayından itibaren ne yapmalıyım? Deneme mi soru bankası mı LYS mi?

ÖZDEBİR

Türkçe 38-2
    Sosyal 32-8
    Matematik 39-1
    Fen 7 net

ZAMAN YGS9

Türkçe 40-0
    Sosyal 32-8
    Fen 16-18

Dersanemin Deneme Sınavı

Türkçe 39-1
    Sosyal 32-8
    Matematik 38-2
    Fen 21-10

Gayet iyi gidiyorsun arkadasim fakat fene biraz daha dikkat edersen daha iyi olabilir ..Bu arada hangi dersaneye gidiyorsun?

• quote:

Merhaba arkadaşlar, mezun eşit ağırlıkçıyım. İlk bin hedefliyorum ve derece yapmak istiyorum.

ÖZDEBİR

Türkçe 38-2
    Sosyal 32-8
    Matematik 39-1
    Fen 7 net

ZAMAN YGS9

Türkçe 40-0
    Sosyal 32-8
    Fen 16-18

Dersanemin Deneme Sınavı

Türkçe 39-1
    Sosyal 32-8
    Matematik 38-2
    Fen 21-10

Bu matı nasıl böyle yapıyon

• quote:

Orijinalden alıntı: aysegul95

quote:

ÖZDEBİR

Türkçe 38-2
    Sosyal 32-8
    Matematik 39-1
    Fen 7 net

ZAMAN YGS9

Türkçe 40-0
    Sosyal 32-8
    Fen 16-18

Dersanemin Deneme Sınavı

Türkçe 39-1
    Sosyal 32-8
    Matematik 38-2
    Fen 21-10

Gayet iyi gidiyorsun arkadasim fakat fene biraz daha dikkat edersen daha iyi olabilir ..Bu arada hangi dersaneye gidiyorsun?

Teşekkür ederim Fene çalışıyorum, umarım sınavda 15-20 net yapabilirim
    Dersanem küçük bir dersane söylesem de bilmezsiniz

• Matematiğe ağırlık verdim bu yıl, şimdi de sosyali full yapmaya çalışıyorum, inşallah hızımı da artırıp rahat bir sınav geçiririm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBestChampion -- 31 Aralık 2013; 19:45:36 >
  • quote:

Matematiğe ağırlık verdim bu yıl, şimdi de sosyali full yapmaya çalışıyorum, inşallah hızımı da artırıp rahat bir sınav geçiririm :)
    ayıptır söylemesi geçen sene nasıldınız hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sünbülzademehmet

ayıptır söylemesi geçen sene nasıldınız hocam ?

Geçen sene denemelerim çok iyiydi ama gerçek sınavda istediğimi yapamadım maalesef :/
    13 bindeydim geçen yıl..
  • TheBestChampion T kullanıcısına yanıt
    hmm... umarım istediğiniz yeri kazanırsınız hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sünbülzademehmet

hmm... umarım istediğiniz yeri kazanırsınız hocam.
    Kullandığınız kaynaklar neler hocam ?
  • Dostum sen bize tavsiye ver ne olacak bu netlerimiz:)
    normal çalışmana devam et lys ye devam edebilirsin son ay tabiki deneme çöz ygsden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevythunder

Dostum sen bize tavsiye ver ne olacak bu netlerimiz:)
    normal çalışmana devam et lys ye devam edebilirsin son ay tabiki deneme çöz ygsden.
    Kullandığın,bitirdiğin kaynaklar neler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recho944

Kullandığın,bitirdiğin kaynaklar neler?

Alıntıları Göster
    Sen tavsiyeyi boşver sen ver bize tavsiye.Değerlendiriyorum çok güzelmiş.
  • quote:

Matematiğe ağırlık verdim bu yıl, şimdi de sosyali full yapmaya çalışıyorum, inşallah hızımı da artırıp rahat bir sınav geçiririm :)

Zaman9 ve özdebir hemen hemen aynı zorluktaydı galiba? özdebire girmedim de merak ediyorum:)
  • Şimdi hepsini sayamam ama değil mi
    Mesela matematik denemeleri olarak FEM Kapsül, Bilfen, Final, Karekök çözdüm coğrafyadan en son Bilfen'in coğrafya denemelerini çözdüm şu an Karekök coğrafyayı çok övdükleri için onu almayı düşünüyorum. 5 Hamleyi bitirdim mesela. Türkçede Birey, Final, Eksen, FEM, Güvender bitirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackkedi

Dostum sen bize tavsiye ver ne olacak bu netlerimiz:)

Günde 2 deneme sizce doğru mu, ben çözmek istiyorum ama arkadaşlarım çok hızlı gidiyorsun diyorlar..
    Ben son 1-2 ay piyasadaki tüm denemeleri çözmek istiyorum
  • quote:

Şimdi hepsini sayamam ama değil mi
    Mesela matematik denemeleri olarak FEM Kapsül, Bilfen, Final, Karekök çözdüm coğrafyadan en son Bilfen'in coğrafya denemelerini çözdüm şu an Karekök coğrafyayı çok övdükleri için onu almayı düşünüyorum. 5 Hamleyi bitirdim mesela. Türkçede Birey, Final, Eksen, FEM, Güvender bitirdim.

Hocam bayağı kitap çözmüşsün ,inşallah istediğin bölümü kazanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozuyuk32

quote:

Şimdi hepsini sayamam ama değil mi

Hocam bayağı kitap çözmüşsün ,inşallah istediğin bölümü kazanırsın

İnşallah, daha var ama hatırladıklarım bunlar :) Herkes emeğinin karşılığını alır inşallah her şey gönlümüzce olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.