Şimdi Ara

NETSPEED GEÇİŞ YAPACAGIM ÖNERİRMİSİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sa abiler ttnet den netspeed geçiş yapacagım adsl 16 megabit sizce iptv twich oyunlarda bir problem olurmu sizin önerileriniz nelerdir ....Saha dolabına 110 metre mesafedeyim 50 megabit vdsl destekleyen alt yapım var...

• 16 Mbps'ye kadar olan paketi kullanıyorum şubat ayından beri bir sıkıntı yaşamadım. Twitch yayınları ara ara donuyor. Her internet sağlayıcısı firmada aynı sorun var sanırım. Belirli bir kısıtlama var büyük ihtimalle.
  • VDSL varsa ve kullananlardan olumsuz bildirim yoksa VDSL daha iyi.
  • Eyvallah arkadaşlar cok yardımcı oldunuz
  • Valla ben önermem hızım akşamları 8 den sonra 1 mbpsye düştü 2 aya yaklaşık düzelticeklerini sölediler daha sonra tabi iptal ettirdim ucız etin yahnisi misali
  • sözleşme kagıtlarını gönderdim artık yapaCAK BİŞEY YOK 40 TL ENGESİZ 16 SINIRSIZ PAKETİNİ ALDIM OLMADI İPTAL ETTİRİRİM BEGENMESSEM
  • texas_selim T kullanıcısına yanıt
    alt yapınız yüksek hızlı 35mbps alın çok rahat şekilde kullanırsınız... 8 aydır netspeed kullanıyorum bağlantı sorunum felan yok..
  • Bende 6 aydır aboneyim son bir aydır net yok. İlk 15 gün 2 günde bir kesilmeler oldu son 15 gündürde hiç sinyal alamadım. Hemen her gün arıyorum 1 aydır bölgesel arıza varmış. Aynı binada oturduğum kapı komşum turktelekom abonesi çatır çatır giriyor nete.
    Ama bölgesel arıza var yersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gncsrc35

Bende 6 aydır aboneyim son bir aydır net yok. İlk 15 gün 2 günde bir kesilmeler oldu son 15 gündürde hiç sinyal alamadım. Hemen her gün arıyorum 1 aydır bölgesel arıza varmış. Aynı binada oturduğum kapı komşum turktelekom abonesi çatır çatır giriyor nete.
    Telekomun kendi müşterisine verdiği port ile toptan satın alanların kullandığı port farklı.
    Telekom da kendinden olmayanlara yaptığı hainlikler ile meşhurdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gncsrc35

Bende 6 aydır aboneyim son bir aydır net yok. İlk 15 gün 2 günde bir kesilmeler oldu son 15 gündürde hiç sinyal alamadım. Hemen her gün arıyorum 1 aydır bölgesel arıza varmış. Aynı binada oturduğum kapı komşum turktelekom abonesi çatır çatır giriyor nete.
    Paranızla rezil olmayın netspeed kimki telekom alt yapısından alıyor telomun 107 liraya verdiğini bunlar 66 ya veriyor kesik kusuk kullanırsınız geçin telekoma kafanız rahat etsin
  • Açıkçası mevzuu sadece TTelekom değil artık bence. Bölgedeki Telekom ekibi kendilerine düşen çağrıyı haftasonu bile anında çözüyor. Birebir iletişim halindeyiz. Ama netspeed 1 senedir Bölgedeki ekibe arıza kaydı açamadı. Ya arıza bildiriminde " Bölgesel bir arıza var gibi ama Ttelekomdan bilgi gelmedi." Diye cevap verilir mi? Bir önceki aramamda ( 0.5 saniye önce ) TTelekom saha ekibiyle konuştuğumu, herhangi bir bölgesel ya da genel arıza olmadığını söylediğimde "Omo bozo bolgo golmodi" diye baştan savan firmadan bahsediyoruz.
  • slowfood kullanıcısına yanıt
    vasel kullanıcısına yanıt
    Bugün başvurumu yaptım oris telekoma geçiş yapıyorum
  • gncsrc35 kullanıcısına yanıt
    Orisi bende düşünüyorum ama yalın internet v.s. Hikayesine ekstra aldıkları rakamlar düşündürüyor. İlk kullanım verilerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Not: 00:44 itibariyle tekrar aradım. Hepsine aldıklarını haram ettim. Sadece dinliyorlar. 5 Ağustosta açtığım arıza kaydına lütfedip bakmadan kapatmışlar. 15 Ağustosta tekrar açtırdığım arıza kaydında ise bugüne kadar bölgedeki sunucunun sorununu çözememişler. Cevapları bu. Yalnız buraya dikkat; daha önceki hız verilerini paylaşmıştım. Bu da şu anki sonuç. Nasıl bir sunucu saat tam 01:45 ten itibaren tam performansla çalışmaya başlıyor anlamıyorum. Bunca yıl Noktadan noktaya lease line hat çektim, fiber sistemlerle çalışmaya 1997 de başladım. 15-20 km lik hatlarla 1gb bağlantılı terminaller çalıştırdım ama bunu anlayamıyorum. Buyrun;

NETSPEED  GEÇİŞ YAPACAGIM ÖNERİRMİSİNİZ

• slowfood kullanıcısına yanıt
    Sizin yine iyi ben 6 Ağustostan bu yana düzenli olarak aradım sistemde tek bir kayıt bulunmuyor. Dinleyip kapatmislar.
  • yarın ttden netspeed geciş olacak inş pişman olmam....kuzenim vodofon saha ekıbınde calışıyor türktelekom haricinde milencom veya türknet al demişti olmassa sırayla issleri dolaşacam
  • Buyrun size 2 sonuç daha. Saatlerine dikkat edin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.