Şimdi Ara

Nihayet ! AIR ALERT 4 ; 2008 versiyonu - GRAVITY BREAK ne demişti ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
81.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şimdi yeni bitirdim ve gayet rahat oldu sadece ısımamdan kaynaklı hafif bir ağrım var o da çok gereksiz bir ağrı...

bence program yararlı ve hiç yoktan 5-10 cm daha fazla zıplamanıza yardımcı olur. Çünkü gerçekten bir kas aktivasyonu var. Doğru şekilde yapıldıgında kaslarınızın yandıgını ve geliştiğini hissedeceksiniz. Zaten bunlar oluyorsa durum olumlu şekilde gidiyordur. Umarım hiç bir aksilik olmadan programı tamamlıyabilirim.. Hepinize başarılar.

Paylaşan arkadaşımızada tekrar teşekkürler
  • SoruLarımı yeniLemek istedim=)Squat Hops sadece Çarşamba günLeri mi yapılacak? Vede günler yine aynı mı meseLa 1.hafta Pazartesi-Çarşamba-Cuma 2.hafta Salı-Çarşamba-Perşembe mi? Bide=) 15. Hafta Pazartesi-Salı-Perşembe -Cuma mı? Eğer böyleyse Squat Hopsu yapmayacak mıyız?=) Neyse sanırım bu kadar yeter..Simdeden teşekkürler..
  • yanıt plsss:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: M J

siz siz olun sakın fazla yüklenmeyin kaslarınıza yoksa 3gün yürüyemezsiniz ağrıdan sızıdan

şu konuya bir el atma zamanı geçiyor bile

air alert i yapmaya çalışmışsın anlaşılan ama

ne yazıkki yeterli özeni göstermediğin için böyle bir sorun yaşamışsın demekki, geçmiş olsun diyeyim.

öncesinde 25 dakika düzgün ve etkili bir ısınma hareketi ve en az 10 dakika bacak kaslarına yönelik bir germe yapman gerekiyordu.

bitişte de yavaş yavaş soğumanı ve yine en az 5 dakika germe yapsaydın bu rahatsızlığı asla çekmezdin.

diğer rakadaşların da bilgilerine

• yorumları görünce yazmaya karar verdim ben 18 yaşındayım boy 1.80 ve (104)tüm 92 kiloyum ve air alertin 2.haftasını bitirdim.Basketbolu bırakınca kilo aldım baya bi ama azmin elinden hiç birşey kurtulamaz.en çok kendini yıptaran arkadaşımız cetinkayas a katılıyorum asla ısınma,gerdirme hareketlerini yapmadan başlamayın.ve kaslarınızın yanmasını hissettiğiniz anda 30-60saniye dinlenin.aksi takdir de kaslarınıza ve en önemlisi liflerinize kalıcı hasar verip bi daha bırakın zıplamayı koşamassınız diyebiliyorum.program gayet başarılı ve en önemlisi sabır isteyen bir program siz siz olun kesin emin olmadan başlamayın.unutmayın yapıcağınız smaçlar sizin sağlığınızdan daha önemli değil.

• ooo iyimiş ben de başlamalıyım..şuan 3,05 e deymeme 15 cm kadar var.. 25 cm daha fazla zıplasam basacam demekki.. boy 175 kilo 53
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakankrt

3. haftada bacaklarımda acayip ağrılar oldu bıraktım
    artık sadece ip atlıyom
    belki bir gün tekrar başlarım
    herkese kolay gelsin

tekrar başlicam önümüzdeki pazartesi 5 ay olmuş bırakalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankrt -- 28 Ekim 2008; 19:38:11 >
  • merhba arkadaslar bende fızıksel ozellklerımı yazıp sizden yardm ıstıcem bırde bn ıstanbul lıgınde oynuorm programa baslasam hem ant hemde program aır gelır mı
    boy : 1.89
    kilo : 65
    simdi kilom icin birseyler yazılcak bılıorm ama kılo alamıorm ne kadar duzenlı beslenıp herseyı yesemde alamıorm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gasgatr -- 31 Ekim 2008; 22:16:34 >
  • Ben bu programı hep ilk haftasında bırakıyorum...Evde yapamıyorum..Dışarıda da tek başıma yaparken sıkılıyorum.. Bide şu ağrılar yokmu..İyi ısınamıyorum o yüzden oluyor heralde... en fazla 7 hafta dayanmıştım..Ondada arkadaşımla beraber yapmıştık yazın...Şuan 80 cm zıplıyorum..Zıplamama bi etkisi olurmu..Yani 80 zıplıyorum zaten bunu 90-95 yapabilirmi bitirirsem? Bitiren arkadaşlardan yardım istiyorum..Eğer öyleyse derhal başlıyacağım...
  • Tabloda bulunan, 1-3-5-7-9-11-13-15 haftalarında sadece pazartesi çarşamba cuma pazar
    2-4-6-10-12-14 haftalarında sadece salı-perşembe-cumartesi mi yapıyoruz?
  • bende denemiştim ama çok uzun geldi kendime program çıkardım. Çok basit bişeydi. Baya gelişti zıplamam. Sımaç vuramıyorum çünkü nalet topu tutamıyorum bileğimle kavrayınca da sprite kalıyo. Anda tek el tipleyebiliyorum.

Arkadaşlar bir sorm olacak doktora gitmekten nefret eden biriyim. orta okulda yani 4 sene önce dizlerimde şişlik oldu kemik çıkıntısı. Doktora gittim ilk ve son defa bana dedi ergenliktendir 5 ay spor yapma ama benim hayatım basketbol oynamadan duramadım 2 sene falan aşırı derecede ağrısını hissettim antremanlardan sonra çok ağrı yapıyordu düz tutmam gerekiyodu bacağımı. Basketbol cu bi abi de demişti güçlendir bacaklarını ağrısını hissetmezsin çaılştım çalıştım şimdi hiç ağrısı yok ama şişlik inmedi sizce ilersi için bir problem olur mu?
  • Mrb.lar boyum 1.77 ve 56 kiloyum. Su an 30cm falan gibi komik bir ziplama yüksekligim var. Acaba yazin bu programi uygularsam 2.90 a smac basabilirmiyim? Ya da en azindan ziplama miktarimda olan minimum artis ne kadar olur? Programi uygulamamda ise bir problem olmayacagina hemen hemen eminim. Yani tam yapacagim programi. Son olarak 33 dk`lik videodan bahsetmistiniz sanirim. Nerden ulasabilirim göremedim konuda da...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeSeitri1

Tabloda bulunan, 1-3-5-7-9-11-13-15 haftalarında sadece pazartesi çarşamba cuma pazar
    2-4-6-10-12-14 haftalarında sadece salı-perşembe-cumartesi mi yapıyoruz?

eet doğru
  • ya biri ayrıntılı anlatabilir mi lütfen
  • OrijinalAdam,kardeşş bana pmden msn adresini werirsen ayrıntılı olarak anlatabilirim.Burdan bayaa uzun olur.
  • air alert 3 te hareketler resimli olarak vardı..burda sadece hareketlerin kaç tane yapılacağına dair çizelge var..hareketleri nerden bulabilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: coDokuz

air alert 3 te hareketler resimli olarak vardı..burda sadece hareketlerin kaç tane yapılacağına dair çizelge var..hareketleri nerden bulabilirim?

hareketler air alert 3 le aynı
    sadece sayıları değişmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: cadocx

quote:

Orjinalden alıntı: coDokuz

air alert 3 te hareketler resimli olarak vardı..burda sadece hareketlerin kaç tane yapılacağına dair çizelge var..hareketleri nerden bulabilirim?

hareketler air alert 3 le aynı
    sadece sayıları değişmiş

teşekkürler
  • herkese selamlar ben 17 yaşındayım.boyum:1,76 kilom 57 aır alerte başlamak istiyorum acaba bir sakıncası olur mu?
  • Tabii ki olmaz neden olsun ki?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.