Şimdi Ara

Nişantaşı ünimi halic,beykentmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dayım insaat mühendisi oldugu icin ortamı gezdim begendım insaat mühendislgi düsünüyorum ama biraz sıkıntı var puanım sıralamam düsük

1)Nişantaşı üniversitesi İnşaat mühendisligimi yazsam yoksa

2)Haliç üniversitesi veya beykent üniversitesinde Endüstri Mühendisliğimi yazsam? Ne yapcagımı bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence nisantasinds hicbir sey okunmaz. Kardesim normal bir ozelden ya da devletten ciksan kimse diplomana onem vermez. Ama nisantasi uni bilmiyorum yani. Isveren olsam guler, biz sizi arariz derim

• Beykent,Haliç hakkında bilginiz nedir ozaman endüstri okicam

• adaymüh A kullanıcısına yanıt
    Bolum olarka arstirip bilmem. Oturcaksin kadrosuna bakicaksin hangisi daha iyiyde ona gidicen. Sakina eksi sozlukten yorum falan okuma onlarin bir sey bildigi yok. Otur kendin arastir

• Hocam kadroya baktımda nisantas cok basit gelmedi 2 prof geri kalan 4 hoca yrd.doç

Ordaki okıyanlarla konustum hocalar cok kaliteli dedi bilmiyorum

2 prof ne ? 4yrd doc ne ? :D yeditepe maltepe bahcesehir şunların kadrolari bi arastir. Ondan sonra gel konuşalım

• Yeditepe 1 prof 3 yrd doc 1 doc

Yarı zamanlı olanlara bakmadım tam zamanlıya baktım nısantasinada tam zamanlıya baktım cünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adaymüh -- 26 Temmuz 2016; 1:35:18 >
  • STURBUCKS

• Hocam yanlış anlama ama 3üde birbirinden gidilmez üniversiteler bana göre. Mezuna kalmayı düsünmüyor musunuz?

• Biliyorum hocam yani haksız degilsin tabi böyle onda 3 prof bunda 2 aaa 3 daha iyi falan denmez yeditepele karsılastırılmaz bile ama bir seme daha hazırlanmayı düsünmüyorum.ilk senem zaten hic mezuna kalmadım ama amcam diyor okul önemlidir ama cokta bır fark yaratmaz insaatta hepsi bos geliyor burda stajda öğreniyorlar herseyi dedi bana

• Up

• halic universitesini sil bence oradan universite paralari cukka yapmis borc icinde yuzuyor maaslar odenmiyor devlet el koyacak

• Nişantaşı daki hocaların çoğu gitti diye biliyorum okuyanlarla konuş bence

• Medipol de düşün derim

• Hocam size lazim olan diploma .
    Hangisi hoşunuza gittiyse onda okuyunuz

• Neden hocam üniversitenin önemi yokmu yani

• O olay cok farklı hocam zaten suan İstanbul üniversitesi garantörlüğünde oradan hoca geliyor biriside alıcakmıs zaten cok teklif gelmis üniversiteye

• Düşünüyorum ama %100 İngilizce oldugu icin okuyamam hic İngilizcem yok hazırlıkdada kalırım diye korkuyorum sonra bir ton masraf

Mühendislik İngilizce okuyacaksın ki bir farkın olabilsin. Tabi bunlar benim düşüncelerim sen yine de sana göre en rahat olanı yapmalısın

• Ya bende cok istiyorum İngilizce okumak hatta türkce girsemde bir sene hazırlık okicam yani sevdigim icin ama suan İngilizce bilgim sıfır 17-18.000₺ ücret söz konusu hazırlık bosa gitmesin paralar o Yüzden biraz telaşlıyım yoksa girerim biryere rahatlıkla İNGİLİZCE korkmasam
    Siz ne düsünüyorsunuz okudunuzmu hazırlık zormu sonrasında hocadan derslerı anlıyabılcemmmı bölüm geçerken

Muaf olmak zormudur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.