Şimdi Ara

NİSSAN MİCRA 2005-2006 1.5 DCİ NASIL BİLİRSİNİZ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İşyerimde çalışan yeni mezun bir bayan arkadasımız bu aracı düşünüyor .

Dizelleri 1.5dci Reno motoru sanırım .

Benzinli 1.2

Aracın bilindik bir problemi varmı ,önerirmisiniz . 2.el vs problemdeğil .

• kardeşimde 2009 modeli var benzinlisi, motor özellikleri bakımından size faydası olmayabilir ama iç mekan olarak boyutundan beklenilmeyecek kadar geniş , kullanımı rahat pratik bir araç oldugunu söyleyebilirim. Pek sorun çıakrtmaz, şehiriçi için ufak tefek her yere sığabilen şirin bir araçtuır. Bagajı çok ufak benim en sevmediğim noktası orası.

NOT: kardeşim de bayan , otomobil otomatik vites olmasına rağmen sağa sola bolca çarpıp çizik doldurdu aracını. Onun dışında araçta hiç sorun çıktığını görmedim 4 senedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

kardeşimde 2009 modeli var benzinlisi, motor özellikleri bakımından size faydası olmayabilir ama iç mekan olarak boyutundan beklenilmeyecek kadar geniş , kullanımı rahat pratik bir araç oldugunu söyleyebilirim. Pek sorun çıakrtmaz, şehiriçi için ufak tefek her yere sığabilen şirin bir araçtuır. Bagajı çok ufak benim en sevmediğim noktası orası.

NOT: kardeşim de bayan , otomobil otomatik vites olmasına rağmen sağa sola bolca çarpıp çizik doldurdu aracını. Onun dışında araçta hiç sorun çıktığını görmedim 4 senedir.

Tesekkür ediyorum , motor konusunda bir problem çıkarabilir mi acaba diğer arkadaşlarda bilgileri varsa cevaplarlarsa...
  • Nissan motorda sorun cikmaz kolay kolay
    Micranin o modelleri tas gibidir
    Bizdede vardi
    Alanyada 40-45 derece sicaklarda 2-3 ay kullanirdim banamisin demezdi hemde dizel
    Yasim ufakti ozamanlar hemde 18 fln ama bana cok guzel bi arac gelirdi
    Fistik yesiliydi ici bej rengiydi
    Denize giderdim kumsala giderdim gece sahildeki derme catma barin onune cekerdim eglenceli bir aracti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.