Şimdi Ara

Note 4 tavsiye edermisiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1700-1800 civarlarına note 4 almayı düşünüyorum.2014 de çıkmış bir telefon ama bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi telefonlardan gibi duruyor donanım olarak.Daha fazla para vermem açıkçası pek mümkün değil telefona.Bu paraya alınır mı.Nedersiniz.

• ben note 2 kullanıyorum . sanırım telefon 4 yıl oldu çıkalı. ben alalı 2.5 sene oluyor. menü arası geçiş donma falan yok. note lar kullanışlı telefon. samsungun alınacak tek telefonu bana göre. samsunun arayüzü çok sıkıcı , tabi bu kişisel bişey . fakat spen ve dev ekran güzel. bataryası kendi telefonum için konuşuyorum süper. günde 7-8 saat wifi açık. ortalama telefon konuşması ve 1-2 saat internette aktif gezinmeyle 2 günü çıkartıyor. telefonun değeri çabuk düşüyor yalnız al sat yapıp sürekli telefon yeniliyorsan bence girme. telefon ölene kadar kullanıcam diyorsan en az 3 yıl götürür o telefon. iyi bakarsan 5-6.

bu arada kendi telefonum hakkındaki yorumlarım kullanmama da baglı. 1 gb tutan büyük oyunlardan toplasak 5 tane indirmişimdir. küçük oyunlar oynarım sürekli (piano tiles vs). yorumlarımı değerlendirirken bunları da göz önünde bulundur.
    edit : hafıza da 16 nın 14 ü doludur sürekli bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverPower -- 3 Şubat 2016; 2:02:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OverPower

ben note 2 kullanıyorum . sanırım telefon 4 yıl oldu çıkalı. ben alalı 2.5 sene oluyor. menü arası geçiş donma falan yok. note lar kullanışlı telefon. samsungun alınacak tek telefonu bana göre. samsunun arayüzü çok sıkıcı , tabi bu kişisel bişey . fakat spen ve dev ekran güzel. bataryası kendi telefonum için konuşuyorum süper. günde 7-8 saat wifi açık. ortalama telefon konuşması ve 1-2 saat internette aktif gezinmeyle 2 günü çıkartıyor. telefonun değeri çabuk düşüyor yalnız al sat yapıp sürekli telefon yeniliyorsan bence girme. telefon ölene kadar kullanıcam diyorsan en az 3 yıl götürür o telefon. iyi bakarsan 5-6.

bu arada kendi telefonum hakkındaki yorumlarım kullanmama da baglı. 1 gb tutan büyük oyunlardan toplasak 5 tane indirmişimdir. küçük oyunlar oynarım sürekli (piano tiles vs). yorumlarımı değerlendirirken bunları da göz önünde bulundur.
    edit : hafıza da 16 nın 14 ü doludur sürekli bende

Uzun zamandır telefon aldığım yok.Son telefonum 2007 de aldığım S.E. k790i :).Yaza doğru note 4 fiyatları 1500 e falan düşer mi?Biraz beklesem mi acaba?

• şimdiden 1500'e satan yerler var yazın 1500 tl altında olur ama yazın bütçeni az arttır note5 al derim
  • çıkalı 1 yılı geçse de parasının hakkını veren bir telefon note4
  • aliok1 kullanıcısına yanıt
    elbet biraz daha düşer ama 1500 olur mu bilemem. note 5 i ben sevmedim. çok fazla s6 serisine benziyor ve arka tarafın cam oluşu beni cezbetmedi. çıkarılabilir arka kapakları her zaman daha kullanışlı bulurum. yakın bi zamanda bataryam şişti yeni batarya alıp taktım ve ilk günkü gibi oldu. öteki türlü servise gönder bir ton ücret alsınlar bana göre can sıkıcı. yaza kadar bekleyip 200 tl max kar edersin. o da senin bileceğin iş. bi üst model için bekleyeyim diyorsan hiç bekleme onun da yenisi gelir yenisininde yenisi gelir. note 4 iyidir alınır. kolay gelsin kararında
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverPower

elbet biraz daha düşer ama 1500 olur mu bilemem. note 5 i ben sevmedim. çok fazla s6 serisine benziyor ve arka tarafın cam oluşu beni cezbetmedi. çıkarılabilir arka kapakları her zaman daha kullanışlı bulurum. yakın bi zamanda bataryam şişti yeni batarya alıp taktım ve ilk günkü gibi oldu. öteki türlü servise gönder bir ton ücret alsınlar bana göre can sıkıcı. yaza kadar bekleyip 200 tl max kar edersin. o da senin bileceğin iş. bi üst model için bekleyeyim diyorsan hiç bekleme onun da yenisi gelir yenisininde yenisi gelir. note 4 iyidir alınır. kolay gelsin kararında

Note 4 den 2 adet almayı düşünüyorumda...İki telefondan 2x200 kar etsem 400 tl Fena para değil.

• Note 4 un ikinci ellerinde cok temiz ve uyguna bulabilir siniz. Bi bakmanizi tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S6 ile s6 edge arasındada ram ile ekran boyutu farkı vardır . S6 5.1 iken s6 edge 5.7 ' dir . S6 edge 4 gb ram desteklerken s6 3 gb ram desteklemektedir . İşlemcileri birbirlerine yakındır . Eğer istersenizwww.istanbulbilişim.com.tr sitesinden aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-galaxy-s6-g925-edge-32-gb-siyah-cep-telefonu-fiyati,150976.html#product-tabs
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-galaxy-s6-g928-edge-32-gb-siyah-cep-telefonu-fiyati,165613.html

• Şebeke bütün note 4 lerde var mı acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.