Şimdi Ara

OBP YAKTİN BENİ ! HAKSİZLİK RESMEN !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kimse demesin sen gezerken onlar calisti. Okul farkli donem farki hoca farki bunlar baya fark ediyor. Adaletsi'liktir obp
     OBP YAKTİN BENİ ! HAKSİZLİK RESMEN ! OBP YAKTİN BENİ ! HAKSİZLİK RESMEN !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olsun kardes bilkent bolgisayar gidecegine odtu bilgisayar gidersin

• Olmuyo işte öyle. Cerrahpasa tip gelmiyo diye memlekette okuyacaz mk. Aileye sözüm vardi. Cerrahpasa veya capa gelmezse disari yazmam dedim. Bi defa okul biraktigim icin onlarda yazmami istemiyolardi. Tek sart cerrahpasaydi. Simdi 3400 ile adiyaman tipta okuyacaz hadi al bi de burdan yakk..

• quote:

Orijinalden alıntı: AresEia

Olmuyo işte öyle. Cerrahpasa tip gelmiyo diye memlekette okuyacaz mk. Aileye sözüm vardi. Cerrahpasa veya capa gelmezse disari yazmam dedim. Bi defa okul biraktigim icin onlarda yazmami istemiyolardi. Tek sart cerrahpasaydi. Simdi 3400 ile adiyaman tipta okuyacaz hadi al bi de burdan yakk..

la tip mi yok istanbuldan baska

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O ikisi olmuyosa burda oku dediler bende eyw demistim. Simdide yapacak bisi yok diyolar. Öyle iste. Burdan hazirlananlara tavsiyem gerekirse hocalarin ayak islerine koşun notunuzu yüksek tutun. Yeni gelen devre 90 ustu ort. ile geliyo.

• Obp yüzünden tıpa giremiyorum.

• Ailene söz geçirmeye çalış 3 bin yapıp Adıyaman da okuman sana eziyet olur

• Benim kafa anatomiye fizyolojiye histolojiye basmiyo. Ftryi okuyamadim onun icin biraktim. Şimdide diyolar burda olursan okursun yaparsin. Gonlumde aslinda bogazici insaat var ama dersler pek muhendis yetiştirmeye yonelik degilmis ondan ege tipta geciyo istanbulda da tip okumak istemiyorum ama adıyamandan iyi olacagi icin mecbur eyw dedim .. ama gel gor ki adiyaman tipta okuyacaz .s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AresEia -- 1 Temmuz 2015; 6:41:40 >
  • Hocam gel bi de bana sor istediğim bölüm 120 binle alıyo.Sıralamam 117 bin 122 bine attı
  • AresEia A kullanıcısına yanıt
    Karar senin kardeşimde ben senden bi şey anlamadım bu dersleri yapamıyorsan tıpı nasıl okuyacaksın

• Garanti diye mecburiyetten bi sekilde bitirecez .. cvpladigin msji düzenledim

• casaryus C kullanıcısına yanıt
    sorun değil girebilirsin oraya. zaten tercih yaparken en az bi 10 bin yukardan başla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.