Şimdi Ara

ODTÜ EE bölümü hazırlık öğrencisiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
4
Favori
1.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorularınızı alayım genşler. Heyecan var mı heyecan.

• Elektrik-Elektronik Mühendisliği yazmak çokmu zor ?
  • Netlerinizi hatırlıyor musunuz?
    Bir de lys yi ne zaman bitirdiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarlBenz

Elektrik-Elektronik Mühendisliği yazmak çokmu zor ?
    evet zor. hatta benim imzamdan copy-paste yaptığından kıllanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solukbenizli -- 24 Eylül 2013; 17:42:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: solukbenizli

evet zor. hatta benim imzamdan copy-paste yaptığından kıllanıyorum.
    mezun muydun? deneme netlerini ve gerçek netleri yazar mısın?
  • YGS: Türkçe: 5Y 0B Sosyal: 5Y 0B Mat: 1Y 0B Fen: 2Y 0B
    LYS Mat: 1Y 4B Geo: 1Y Fizik: 4Y 0B Kimya: 1Y 0B Biyoloji 4Y 0B

yanlış hatırlamıyorsam böyleydi sınav. lysyi mayısın sonunda mı ne bitirmiştim. ben de ygsye abanıp lysyi ihmal edenlerdenim.
  • mageozik kullanıcısına yanıt
    hayır ilk girişimdi. gerçek netlerimi diğer yorumda yazdım.
    deneme netlerimi net hatırlamıyorum. ancak ygs denemelerinde sürekli yükselen netler yapıyordum en son. 155lere falan vurdum en sonki moral denemelerinde bile ama gerçek ygs ancak aralıktaki denemelerdeki gibi geldi. o yandan bu yana boşuna ygs çalışmışım gibi hissettim.
    gerçek lys de denemelerden biraz daha düşük geldi ama ygs kadar oynamadı. yalnızca hangi dersten ne kadar net yaptığım sürpriz olmuştu ama toplamda yine denemelere benzerdi.
  • quote:

hayır ilk girişimdi. gerçek netlerimi diğer yorumda yazdım.
    deneme netlerimi net hatırlamıyorum. ancak ygs denemelerinde sürekli yükselen netler yapıyordum en son. 155lere falan vurdum en sonki moral denemelerinde bile ama gerçek ygs ancak aralıktaki denemelerdeki gibi geldi. o yandan bu yana boşuna ygs çalışmışım gibi hissettim.
    gerçek lys de denemelerden biraz daha düşük geldi ama ygs kadar oynamadı. yalnızca hangi dersten ne kadar net yaptığım sürpriz olmuştu ama toplamda yine denemelere benzerdi.
    İlk kaç net ve puan la başlamıştın
  • quote:

sorularınızı alayım genşler. Heyecan var mı heyecan.

hocam başlangıç netleriniz nasıldı gecen sene bu zamnlar netleriniz nasıldı ygsde
  • takip hayalimdeki bölüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

takip hayalimdeki bölüm
    Nasıl bir çalışma programı izledin?
  • ilk ygs denemem 134 netti. daha dershane başlamadan haziranda mı ne bi tane olmuştuk onda 126 yapmıştım. bu zamanlar muhtemelen 135-140 arası yapıyormuşumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solukbenizli -- 24 Eylül 2013; 19:32:21 >
  • quote:

ilk ygs denemem 134 netti. daha dershane başlamadan haziranda mı ne bi tane olmuştuk onda 126 yapmıştım. bu zamanlar muhtemelen 135-140 arası yapıyormuşumdur.
    Benim netler 100-110 civarı seyrediyor sence umut var mıdır üstad?
    Tek istediğim ODTÜ E.E.
  • baymühendis kullanıcısına yanıt
    ortaam önemli olan şuan kaç olduğu değil her denemede biraz daha yükseltmek önemli. sen ona odaklan. beni alt sınır olarak görme ben 569. idim. bu bölüm 2300 küsürle alıyo en son.
  • quote:

ortaam önemli olan şuan kaç olduğu değil her denemede biraz daha yükseltmek önemli. sen ona odaklan. beni alt sınır olarak görme ben 569. idim. bu bölüm 2300 küsürle alıyo en son.

Moral için teşekkürler.
  • programsız çalıştım. çok çalıştım her şeyin bir birine girdiği oldu falan. özellikle ygsden önce çalışılacak o kadar çok ders oluyo ki. haftada 7 gün yetersiz geliyo. ben şöyle küçük bir şey yaptım sadece. haftada 7 güne her güne 2-3 ders düşecek şekilde yazdım dersleri. o gün onlara çalıştım. çalıştım derken işte konuyu bilmiyosam hızlıca çalıştım biliyosam test çözdüm. ki zaten altyapı varsa yani zamanında dinlediyseniz konuyu konu çalışmak pek zamanınızı almaz. yalnızca hatırlarsınız konuyu ve testle pekiştirirsiniz. mesela 10. sınıfta bizim hocanın anlattığı trigonometriden ben bişey anlamadım diyosan. o konuya 0dan çalışman gerekir. bu her konu için böyle. altyapı da önemli.
  • quote:

569 alıp odtüye mi gittin ? Boğaziçi dururken hem de . gerçekten gençlerimizin yaptığı bu tercih hatalarını görünce çok moralim bozuluyor.
  • sırmasaçlıbaları kullanıcısına yanıt
    benim de bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan insanları görünce moralim bozuluyor.

tercih listem:
    1-boğaziçi
    2-koç
    3-bilkent
    4-ODTÜ
    EDİT: sen puanı 569 sandın galiba. ondan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solukbenizli -- 24 Eylül 2013; 20:50:24 >
  • quote:

benim de bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan insanları görünce moralim bozuluyor.

tercih listem:
    1-boğaziçi
    2-koç
    3-bilkent
    4-ODTÜ
    O geometri sorularında 1y çıkartan adama şapka çıkartılır.Allahtan LYS'yi biraz sallamışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1.1.1.1 -- 24 Eylül 2013; 20:51:50 >
  • quote:

tercih listem:
    1-boğaziçi
    2-koç
    3-bilkent
    4-ODTÜ

ondan hocam tabii , 569uncu olsam ee istesem odtü yazardım tabi . 569 puan almışsın ilk 100desin falan zannettim . tebrikler üni yaşamında başarılar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.