Şimdi Ara

ÖNEMLİ KONU !! 2018 YGS HAZIRLIKLARI MESLEK LİSELİYE TAVSİYELER (HEDEF TIP)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Arkadaşlar Başlıktaki Gibi Benim İçin Değil Kardeşim İçin Kendisi Meslek Liseli Ve 2018 Ygs Lys Ye Gircek İnşallah Sağlık Meslek Liseli Her Meslek Lisesinde Olduğu Gibi Temeli Yok Şimdiden Çalışmaya Başlıycak Fizik Kimya Biyoloji Olarak Hangi Kaynaklarla Ve Nasıl Başlamalı Hangi Hocalardan (Youtube vs.) Dinlemeli Dersleri Yardımcı Olun Lütfen

• yardım lütfen
  • Hocam bende sağlık mesleğe gidiyorum fkb için palme yeterli mat için nejdet kirpiye bakın derim kendi kendine olacak iş değil çünkü o kimya ve biyo için hocalara geldik yeterli ama kimya özele bakabilirsiniz fizikde yardımcı olamıyıcam ama
  • Fizik-- umut oncul
    Matematik-- nejdet kirpi
  • gaziisteyengencc G kullanıcısına yanıt
    hocam nejdet kirpiyi kullandıktan sonra orta düzeye geçebilebilirmi matematikte
  • yardım
  • Bence senin kardeşin bir foruma gelsin kendi anlatsın derdini sen ona ne söylesen hepsi uçup gider. Seviyesini ne bilip bilmediğini en iyi kendisi bilecektir
  • Nejdet kirpiye bi baksin derim
  • Jakkal37 J kullanıcısına yanıt
    Nejdet hoca anlattigi dersin pdflerini veriyor mu?
  • temelin yok zor yaparsın.

meslek lisesinde okuduğuna göre tum ilköğretim dahil eğitim hayatın boş geçmiş o temel dolmaz
    meslek lisesine gittiğine göre aileninde durumu yok özel şansında yok demek ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: J3englames

temelin yok zor yaparsın.

meslek lisesinde okuduğuna göre tum ilköğretim dahil eğitim hayatın boş geçmiş o temel dolmaz
    meslek lisesine gittiğine göre aileninde durumu yok özel şansında yok demek ki

hocam ben sağlık meslekten tıp kazanan gördüm
  • sağlık meslekle sanat bir değil
  • Burdaki kimseyi dinleme toplama çıkarma yapamıyordum şimdi matematikte 20 net altına düşmüyorum öküz gibi derste çalışmıyorum hedefim çok yüksekte değil burslu bi hukuk fakültesi ya da olursa çukurova - Selçuk hukuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutsuzyum -- 3 Kasım 2016; 18:17:33 >
  • J3englames kullanıcısına yanıt
    adam saglik meslege gidiyor diyor ne sanatından bahsediyorsun
  • Bende bu yıl meslek lisesinden mezun oldum ve hedef tıp. :) Güven oldukça her şey olur, bunu unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet160035

Sana şöyle söyleyim bende anadolu teknik lisede okuyorum. Matematiğe antrenmanlarla matematikle basladim ordan temel attim ve pratiklik kazandim sonra nejdet hocayla devam ettim ondan konuyu dinleyip fem konu ozetli sb den cozuyordum simdi mat denemelerinde 25-27 falan yapıyorum bi de geometri cozsem super olacak ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaziisteyengencc

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet160035

Sana şöyle söyleyim bende anadolu teknik lisede okuyorum. Matematiğe antrenmanlarla matematikle basladim ordan temel attim ve pratiklik kazandim sonra nejdet hocayla devam ettim ondan konuyu dinleyip fem konu ozetli sb den cozuyordum simdi mat denemelerinde 25-27 falan yapıyorum bi de geometri cozsem super olacak ama.

hocam sadece ant matematik 1i mi bitirdiniz yoksa 2 yide mi bitirdiniz
  • kaliteli bir temel liseye geçmeli
  • Sizi yürekten tebrik ederim kardeşiniz için uğraşmanız çok güzel bir davranış.

Başlangıç olarak internet imkanınız varsa süper hiçbir konu anlatım kitabına ihtiyacınız olmaz. Eğer yoksa böyle bir imkan Fizik kimya için ygs adına güvender öneririm biyoloji için palme a-b konu anlatım. İnternet varsa
    Fizik-umut öncül
    Kimya-kimya özel
    Biyoloji-hocalara geldik/funda mentals
    Kanallarını kullanabilirsiniz

Matematik için fdd kolay matematik fem ilkadım olabilir. Konu anlatım yine güvender olabilir ayrıca antrenmanlarla matematik 40 seansta felan onları tüm dersler için kullanabilirsiniz
    İnternet varsa
    Şenol hoca/hocalara geldik/behzat rasuli(ücretli)/fem hangisi kardeşinizin hoşuna giderse tercih edebilirsiniz.
    Meslek lisesi çıkışlı olması 1-0 geride başlıyormuş gibi gözükebilir, öyle de olabilir ama kesinlikle diğer okullardakilerden (fen,Anadolu) daha hırslı azimli ve istikrarlı olmalı inşallah en güzel yerlere gider iyi çalışmalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zsealie -- 5 Kasım 2016; 11:51:13 >

• Moral bozmasın hpcam meslek diye
    Diğerlerine göre elbette daha çok çalışması gerekcek ama yapamaz diye bir şey yok
    Meslek mezunu hocam var boğaziçi doktoralı(edebiyat) şimdi üniversitede doçent oldu gerçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newweapon32 -- 5 Kasım 2016; 12:02:54 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.