Şimdi Ara

online isteyenler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
2
Favori
11.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yazdığınız yazı çok açıklayıcı,bilgilendirici olmuş ama bence boşuna zamanınızı harcamayın bu arkadaşa.doktorların,devletin,sağlık bakanlığının açıklamalarına göre verileri örnek vermişsiniz kaynağın ne 99lu bebe diyor :( arada rektörle yurtta kaldım tarzı saçma sapan infolar vermiş falan.kapalı spor salonuna,kafeye girebildiği için üniversitenin sosyal,akademik imkanlarının gereksiz olduğunu düşünen vizyonsuz bir şahıs.meselenin kafeye gitmenin ötesinde olduğunu anlamaktan aciz,şuan hepsinin açık olduğunu düşünürsek  ben tartışmayı severim ama cahille,boş insanla tartışılmaz.karşınızda yazdıkladınızı algılayabilecek düzeyde biri olması lazım ve mantıklı argümanlar üretmesi lazım kaliteli bir tartışma için.görmezden gelin ben öyle yapıyorum tek cevap vermeyeceğim artık hadsize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• youniverze kullanıcısına yanıt

Saydığın şeylerin hepsini yasak olmadığı zamanlarda yapıyorum zaten ama bu yerleri kullanma yasağı varken kullanmayı marifet sayman çok acınası.

• Itsclobberintime I kullanıcısına yanıt

bu olursa evet büyük sıkıntı gerçekten.özellikle ekonomik anlamda zora sokar bu durum insanları.ama benim düşüncem daha önce dediğim gibi bu virüsün tamamen sıfırlanması imkansız gibi duruyor birkaç yıl içinde.yani bu süreçten geçmemiz gerekecek,bu yıl açmasalar seneye açacaklar seneye de aynı riskler söz konusu olacak.ben aşı bulunmuş ve nüfusun çoğuna uygulanmışken ,ki üniversitelere aşısız girilmiyor, bu sürecin erkenden yaşanması taraftarıyım.online eğitim verimsiz ve her sene aynı senaryoyla karşılaşıyoruz,tam kapanma olsa da fayda etmiyor.virüsle yaşamayı öğrenmemiz lazım,devletin buna uygun tedbirler alması lazım.corona sürecinde okulların en fazla kapalı kaldığı ülkelerden biriyiz.eğlence sektörü dahi tekrar faaliyete geçmişken eğitim geri plana atılmamalı

• giz0226 G kullanıcısına yanıt

Marifet sayan yok sosyalliğimi kaybetmedim

• youniverze kullanıcısına yanıt

Yasak olan bir şeyi BAKIN BEN BUNU BUNU yaptım diye sayıyorsan marifet sanıyorsundur. Sosyallik anlayışına bak kafeye gidip kimse yokken tek başına oturmuş :D

• giz0226 G kullanıcısına yanıt

Tek başıma oturmadım avel :D arkadaşlarım vardı ama sen çok gocunuyorsan sana göre marifet olabilir keşke senide çağırsaydım

edit : online istediğim için süzme bir kız asosyal falan diye sallayınca gayet sosyal olduğumu pandemi zamanıda da durmadığımı belirttim bu durumda marifet olmuyor ezme herif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youniverze -- 29 Ağustos 2021; 16:33:54 >
  • Hastalığı bahane edenler evden çıkmıyor herhalde. Çıkın bi dışarı bakın herkes geziyor herkes, öyle karantina falan olduğu yok. Normal olan da bu. Uzun süreli karantinanın, sosyal ortamdan izole kalmanın zararlarını nasıl yok sayabiliyorsunuz? Biri ya hasta olup 10 gün dersleri kaçırırsam yazmış. Arkadaşım covidden önce de hasta oluyordu insanlar, her kış mutlaka hastalık sezonu olur zaten. Ne tatlı canınız varmış arkadaş siz gitmeyin okula.

• quote:

Orijinalden alıntı: steepstone

Hastalığı bahane edenler evden çıkmıyor herhalde. Çıkın bi dışarı bakın herkes geziyor herkes, öyle karantina falan olduğu yok. Normal olan da bu. Uzun süreli karantinanın, sosyal ortamdan izole kalmanın zararlarını nasıl yok sayabiliyorsunuz? Biri ya hasta olup 10 gün dersleri kaçırırsam yazmış. Arkadaşım covidden önce de hasta oluyordu insanlar, her kış mutlaka hastalık sezonu olur zaten. Ne tatlı canınız varmış arkadaş siz gitmeyin okula.

her kış hastalık sezonunda bir virüsten dolayı günde 250 kişi vefat ediyor muydu?

• steepstone kullanıcısına yanıt

dertleri sağlık falan değil ki,okula gitmek istemiyorlar.her yer açık ama okula gelince yaygara koparırlar.arkadaşım hastanede 10 gün yatıyor diye ağlayan çocuk sokağa çıkma yasağında kafeye gidiyordum diye hava atıyor 

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.