Şimdi Ara

online isteyenler (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
2
Favori
11.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ya biraderim çift doz aşılı arkadaşım 10 gündür hastanede yatıyor sen kampüste yatacaksın diye yüz yüze eğitim olmayacak valla yanımda olsan elimin tersiyle sevmiştim seni kız mız dinlemeden

• youniverze kullanıcısına yanıt
    Aşıya sallıyorum aç yolu aç aç

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • pinhani12 P kullanıcısına yanıt

Çift doz aşılıyım  

• ben istemem

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ben üniversiteli bile olmadığını düşünmeye başladım artık.bu kadar saçma cevapların bir çocuktan çıktığına inanmak istiyorum.ben teşekkür ederim arada mantıklı insanlar görmek mutlu ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.Olarak eski mesajları okursan hakaret edici kışkırtıcı davranışlarda bulunan kimin olduğunu anlarsın millete aptal gerizekalı diye konuşan insana üslübunu bozma diye burada olsun reelde olsun iki tane geçiririm herkes haddini bilsin kızım diye istediği gibi konuşamaz karşısında annesi babası arkadaşı yok!

2.Olarak sana diyorum ki çift doz aşılı bir arkadaşım 10 gündür hastanede yatıyor diyorum bana dediğin "aşı olanların bu hastalığı çok daha hızlı ve zayıf atlattığı bilindiğine göre" ? istatistik var mı veri var mı ? yok ben sana söylüyorum yakın arkadaşım yatıyor diyorum sen neye dayanarak konuşuyosun ? normal covid 14 gün gibi bir süre karantina iken varyant covid için 20 gün karantina isteniyor. Kısa sürede önüne geçilebilecek diyor ya 99 lu adam diyor bunu :D TÜM AMERİKA APTAL O KADAR ÇALIŞMA YÜRÜTÜYOR TÜRKİYEDEN 99 LU BİR BEBE KISA SÜREDE ÖNÜNE GEÇİLECEK DİYOR AMERİKA DAHA 2 GÜN ÖNCE KAPALI BİR ORTAMDA MASKELİ BİR ÖĞRETMENİN BAĞIRARAK KONUŞTUĞU 20 KİŞİLİK BİR SINIFTA 12 KİŞİNİN HASTALIĞA YAKALANACAĞINI BELİRTTİ ?

3.olarak Bana diyorsun ki yurtta bulaşamaz mı yauuv bulaşır ama AKADEMİSYENLERİN... ?? GEÇEN SENE 3 KİŞİLİK ODADA KALDIM REKTÖR BEN VE AKADEMİSYENİM... en son batak oynuyoduk 3 hafta ara verdiler durum böyle şuan :)

4.Olarak %97 akademisyen aşılanma oranı ? herhangi bir kaynak bulamadım GTÜ'nden sallamışsın sanırım biraz

• Yüz yüze olursa ekim kasım gibi vakalar artınca üniversitelerin inisiyatifine bakılmaksızın online olacak bence. O yüzden baştan online olsa daha iyi olur. Üzücü olsa da :/

Bi de geçen yaz ile bu yazı karşılaştırıyorum. Sanki geçen yıl aşılar olmamasına rağmen bu kadar sıkıntı değildi. Ya da zaman etkisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katalikitci kullanıcısına yanıt

hocam sıkıntı burda işte aç kapa sıkıntı ya hep ya hiç dediğiniz gibi

• selindenizli S kullanıcısına yanıt
    İyi güzel hoş yüz yüze olmuş sizin anlamadığınız ve asıl sıkıntı olan nokta açıp virüs patlarsa ya da başka sebepten(ekonomik vs) 1 2 ay sonra kapatmaları

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • onlinecı asosyaller yine kudurmuş diye yorumladım.  

• youniverze kullanıcısına yanıt

Çevren olduğu için normalde kapalı olm kafe, spor salonlarına mı girdin ve bunu da sosyallik olarak mı adlandırıyorsun? Trajikomik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Itsclobberintime I kullanıcısına yanıt
    Ne yani hayatın boyunca bakıcıya ihtiyacın olarak mı yaşayacaksın ? Loser

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • giz0226 G kullanıcısına yanıt

Senin normal hayatında yaptıklarını yapabildiğim için evet ?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.