Şimdi Ara

Opel, Yeni Corsa'yı tutturdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz üzere corsa ağır bir makyajdan geçti. Aracı gittim inceledim. Gayet iddialı gördüm. Kalitesi iç dış tasarımı ve segmentinin üstündeki donanımlarıyla gerçekten iyi olmuş. Tek eksiği 1.3 cdti 95hp+otomatik. O da yakında gelecekmiş. Ayrıca 1.0 sidi motorlarının yakıt verileri gayet iyi.
    Antalyada günde 3-4 tane görüyorum ve sanırım insanlar da sevdi yeni corsayı. Satış verileri ne olur bilmem ama sınıfındaki iddiası satışlarına yansıyacak gibi duruyor.

• Bin tane gonlum olsa birini vermem su seye
  • Opel'in şu tasarımından iğrenen ben miyim tek? Bir de sarı renkle daha da berbat oluyor. Onu bunu bilmem ama test etmedim Corsa'yı, aktarma sorununu çözdülerse gayette iyi satabilir. Ama İstanbul'da daha bir tane bile görmedim, sadece bir Adam gördüm. Onun haricinde canlısını görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şıh Hazretleri -- 4 Nisan 2015; 21:27:33 >
  • ön parjur.gayet anti hoş.
  • Sarısı cidden kötü duruyordu
  • Inanin daha yakindan gormeyi gecin 100mden dahi gormedim
  • Hiç görmüyorum yollarda, bir sen tutmuşsun demekki, clio4 ün çıktığı zamanı hatırlıyorum 3 günde yollar clio4 le dolmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: attci

ön parjur.gayet anti hoş.
    yeni corsayı kimse beğenmiyor ama benim b segmentinde en beğendiğim arabalardan biri.b segmenti araba alacak olsam büyük ihtimalle onu alırdım bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

yeni corsayı kimse beğenmiyor ama benim b segmentinde en beğendiğim arabalardan biri.b segmenti araba alacak olsam büyük ihtimalle onu alırdım bende.

eskiyen yüzüne rağmen kardeşi punto corsa dan çok daha alımlı ve şık duruyor corsa şahdı şahbaz oldu opel tasarımları astra hariç eskiyi aratıyor
  • 55 bine arka camı manuel araba alanın aklından şüphe ederim.
  • tutturdu derken :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denim_Blue

Opel'in şu tasarımından iğrenen ben miyim tek? Bir de sarı renkle daha da berbat oluyor. Onu bunu bilmem ama test etmedim Corsa'yı, aktarma sorununu çözdülerse gayette iyi satabilir. Ama İstanbul'da daha bir tane bile görmedim, sadece bir Adam gördüm. Onun haricinde canlısını görmedim.

Opel küçük sınıf araçlarda hiç güzle tasarım yapamıyor (bence)
    opel adam,corsa bana göre berbat tasarımları var.
    bana kalsa 2002-2006 arası olan corsa çok daha güzel bu corsa'lardan.
    sahibinden.com'da baktım yeni corsa'ya biri koymuş 55 bin tl yanlış olabilir gri renkte bana inanılmaz çirkin gözüktü.
    Kendi aracım punto evo ama bana kalsa bu sınıfta en güzel çizgiler polo'da.
    Modifiye seven bir insanım o yüzden en güzel ona gidiyor :)

• Çok çirkin olmuş bence.
    Bütün Opel tasarımcıları bir araya gelmiş ve kimsenin kalbi kırılmasın diye ortaya karışık bişeyler
    yapmışlar sanki.
    Canlısını ise hiç görmedim alan pek yok galiba.
  • Arka taraf ? Sanki Astra'nın Çin malını üretmişler
  • Koca Ankara da 1 tane siyah gördüm, sevindim. Tuttuğu buysa tutmasa ne olurdu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: humerus06

Arka taraf ? Sanki Astra'nın Çin malını üretmişler
    Algıda seçicilik sanırım.

Yolda o kadar Clio, Polo, Fiesta bolluğu varken...
  • corsanin ismi satar her zaman
    ama
    yeni tasarim cok kotu olmus
  • Geçen vardı tanıtımı 1.0 Turbo sarı renk 17 inç jant bitenin far filan 64400 istiyorlardı. Ben aynı donanım Leona 49 istiyorum çok diyolar
  • Arkadasin uyelik bilgilerinden opel trollu oldugu belli. Opele calisan bir trol musun ? Madem boyle konusuyon da niye yolda gormuyorum ? Fiyatlari da paylassana bi ? Corsa yogurt olsa cacik bile tutmaz. Sütü kesilir
  • sharkemre kullanıcısına yanıt
    Neden aratsin ki,Insignia ,Meriva,Zafirada eskiye gore cok cok.daha sik ve tknolojik olmus ben begeniyorum..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.