Şimdi Ara

ÖSYM ye tepki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu adamlar şaka mı ? Sınavı açıkla dersin açıklamazlar tercihi açıkla dersin açıklamazlar milletin işi gücü var ev tutmak isteyen olacak yurt araştıran olacak zaten bu ekonomide öğrenciler için yeterince sorun var bir de ÖSYM ile uğraşıyoruz yapacakları tek şey 1 tuşa basmak bu, bu kadar zor olmamalı hep birlikte cimere yazıp tepki oluşturmalıyız en azından ilerideki yıllarda öğrenciler mağdur olmasın

• hocam ne bu telaş? iki gün sonra açıklasa ne olur

• quote:

Orijinalden alıntı: DBDdeniz

hocam ne bu telaş? iki gün sonra açıklasa ne olur

Düzenli ve uzun süreli stres kadar kötü bir his yok.

• DBDdeniz D kullanıcısına yanıt
    Hocam mesele 2 gün değil sınav ve tercih sonucu toplam 8- 10 günlük bir gecikme oluyor hiç az bir süre değil insanları sıkıştırıyorlar şu zor zamanda
  • Hashtag açabiliriz aslında #ösymsinaviacikla felan
  • Ben dün cimere yazmıştım aşırı sinirlenip, sinirimi atmak için yaptım. Bir takvim belirleyip ona uymak zor olmamalı koskoca kurum için. Dikkate alacaklarını sanmıyorum ama tepki için siz de yazabilirsiniz. Bütün her şeyi yerleştirmelere göre ayarlamaya çalışıyorum, para biriktirmek çalışmak zorundayım vs. Tarihin belirli olmaması gerçekten büyük sıkıntı.
  • ahmt24 A kullanıcısına yanıt

neden streslisin hocam anlamadım

Hocam sıralaması sınırda ise normal olması

Hocam ben çok stresli değilim ama çok sayıda arkadaşım var geceleri stresten uyuyamıyorlar, sabahları erkenden kalkıp kontrol ediyorlar 1 haftadır sıralamaları sınırda olduğu için.

• ahmt24 A kullanıcısına yanıt

anladım. benim de sınırda takmasınlar hocam. hayırlısı olur :)

Öyle de takmamak çok zor hocam, 4 sene okuyacağın bölüm sonuçta öyle ya da böyle üniversite de önemli bir basamak gelecek için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.