Şimdi Ara

Özelden devlete yatay geçiş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• up
  • muhtemel senartüyo tıp istiyorsun tutmuyor ama özeller tutuyor bir sene özele para verip devlete iyi yada kötü yatay yapmayı istiyorsun.

geçen yıla kadar öyleydi.Ancak özel tıplar çok kullanıldu bu konuda bazılardan ilk yıl sonunda 20 ye kadar yatay yapan olduki özeler zaten 60-70 kişi alıyor.Bunun yüzünden geçen yıl şu kuralı çıkarttıklarını duydum TIP için ama bakın DUYDUM emin değilim.yatay yapmak istersen kalan yılların parasının yarısını ödüyorsun..
  • ooo iyiymiş.Tıp için değil de diş ya da eczacılık için düşünüyorum bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: forent

ooo iyiymiş.Tıp için değil de diş ya da eczacılık için düşünüyorum bunu

iyi araştırın bunu hocam maddi durumunuz misal kalan yılları karşılayabilecek düzeydeyse gidin bir olumsuzlukta misal ortalamanız 2.20 falan olursa van'A bile geçemezsiniz :)

yani diğer bölümleri bilmiyorum ama Bezmi Alemde var mesela bu kural geçen yıl arkadaşım bu yüzden gitmedi..
  • bu arada aman yanlış anlamyın mesela şuan birçok sağlık fakültesi öss taban puanına bakmıyor ama seneye yök derse yataylarda sade not ortalaması değil taban puanda gerekir o zaman sorun olur yani anlatmak istediğim yataya güvenip ailenizi dar boğaz etmeyin ha olursa sürpriz olsun sizin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr0range

quote:

Orijinalden alıntı: forent

ooo iyiymiş.Tıp için değil de diş ya da eczacılık için düşünüyorum bunu

iyi araştırın bunu hocam maddi durumunuz misal kalan yılları karşılayabilecek düzeydeyse gidin bir olumsuzlukta misal ortalamanız 2.20 falan olursa van'A bile geçemezsiniz :)

yani diğer bölümleri bilmiyorum ama Bezmi Alemde var mesela bu kural geçen yıl arkadaşım bu yüzden gitmedi..

istanbul üni.eczacılığın Yataylarına baktım başvuran falan taban puanının üstünde olanlar bile geçemiyor baya zor bir işmiş teşekkürler yorumlar için
  • Ortalamaniz 3.30 ve üzeri olursa bazı üniversitelere geçiş yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.