Şimdi Ara

panasonic fx01 mi? Canon ixus 50 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bir sitede fiyatı benim için uygun olan ixus 50 gördüm taksitle 470m 512 kartda dahil makinayı önerirmisiniz yoksa demode mi oldu ne dersiniz birde benim için lcd kalitesi önemli lcd nin büyük olmasından ziyade 2 inc 118 bin piksel kullananan arkadaşlar ne der netmi gerçekten ve genel olarak tavsiye edermisiniz şimdiden teşekkürler..panasonic fx01 var birde düşündüğüm lcd çok kaliteler çekimlerde öyle görünüyor 200m fark var ne yapsam bilemedim sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imdaaakkk -- 10 Şubat 2007; 1:11:26 >

• sizin tavsiye ettiğiniz bir modelde olabilir aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imdaaakkk -- 10 Şubat 2007; 1:12:00 >
  • Hocam eğer eş dost fotoğrafları çekeceksen al. Ama eğer fotoğrafa gerçekten ilgin varsa alma. Ben canon ixus 55 almıştım. 6 ay sonra yetmemeye başladı. Şimdi DSLR bakıyorum. Boşuna o kadar para verdim. Başlangıç falan deme vallahi paralara yazık. Kafadan DSLR bak derim ben.
  • fazla büyük olmayacak kesinlikle kompact bir makine istiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imdaaakkk -- 10 Şubat 2007; 3:11:41 >
  • kimse bişi demiyormu:(
  • Tabiki panasonic fx01 mukayese kabul edilmez..
  • Panasonic fx1 tabi ki.
  • valla ben dün sipariş verdim. ixus 50 alıyorum.pişman olmayacağım kanaatindeyim.
  • bu arada vizörü olmayan bir cihaz sabit foto çekme için idealde hızlı çekim yaparken objeyi lcd den yakalamak mümkün değil. bunuda göz ardı etmeyelim cihaz alırken.
  • lutfen , Üst konu: FOTOĞRAF MAKİNESİ SATIN ALMA REHBERİ VE ÖN İNCELEMELER devam edınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.