Şimdi Ara

panelden açık adres bulunur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
2.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • panelci veletler internetten açık adresimizi bulabilir mi? geçen biri beni öyle tehtit etti. yasa dışı bir arayışım olsa herhalde kendim girip bu sitelerden öğrenirdim bilgisi olan yazarsa sevinirim.

• Bir tanıdık kullanmıstı bende onda gordum acık adres dırek yok. Panelden panele degısebılır ama gızlı olması gereken cogu bılgı var
  • Maalesef evet. Ama elindeki verinin güncel olup olmadığı önemli. Ayrıca internete gerek yok hepsi için. Bazı paneller internet üzerinden bazıları indirip kurulması gerekir. Güncel adresine ait güncel veri de elinde olması lazım tabii. Öyle anlık konumunu falan bilemez.

• Yanlış bilmiyorsam bulsa bile senin 2011 yılındaki adresini bulabilir.

Onu da eğer 2011 yılında oy verme yaşındaysan bulur.

• OptikForm kullanıcısına yanıt

maalesef bu da artık değişti gözlerimle gördüm kişi yıllar arasında taşındıysa onu bile bile veriyor

misalen

2014: açık adres

2021 açık adres

2024 açık adres şeklinde döküyor,

• En basitinden kargo şirketlerinin elindeki bilgiler:

İsim, Adres, telefon, ev ve/veya işyeri adresi, mail adresi.

Bu bilgileri şirketler neden saklasın, iyi para verene satarlar, ben olsam ben de satarım, sen olsan sen de satarsın. Çünkü bu bilgiler sağlam para getirme ihtimali olan bilgiler.

• OdayıKarartanLamba kullanıcısına yanıt

Hadi ya. Demek durum o kadar vahim. Geçmiş olsun cümleten.

• bulurlar hocam ama güncel bilgiler leak edilmediği için sanırım güncel bilgiler yok 2015 güncel bilgileri var bende vardı bi ara sonra sildim komple boş beleş işler hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gainzzz34 -- 23 Mayıs 2024; 14:21:21 >
  • gainzzz34 kullanıcısına yanıt

Hocam sizde 2015 verileri nerden vardı? Açık adresler var mıydı?

Ben 2015'te oy vermedim benimki de çıkar mı?

2024'de de oy vermedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avardenk -- 29 Mayıs 2024; 13:34:11 >
  • Benim bildiğim iki mühendis devlet dairesinde çalısıyordu ve sonradan bu verileri sattılar bazı kişilere en sonunda devlet bunları tespit edip memurluktan kovdu ve sağlam ceza kesti.

Bir diğer sızıntı mevzusu ise 2015 yılında anonymous Suriye'de Türkiyenin yaptığı operasyonlara karşı elektrik şebekelerine saldırıp elektrikleri kesmişti o günü hatırlıyorum 3-4 gün elektrikler gitmişti ve mernis datalarını sızdırıp deep webe herkese açtıklarını iddia etmişlerdi.

Tabii bunlar söylenti. (gerçekliği size kalmış)
  • Oliver Wood kullanıcısına yanıt

premium mu almış paket paket satıyorlar verilerimizi vip, premium paket falan varmış internette böyle yazıyor.

• 2 mühendisin develet dairesinde sızdırabileceği sistemden ne hayır gelir ki? ayrıca işlerin o kadar kolay olduğunu zannetmiyorum çok büyük beceriksizlik olmalı 2 mühendis benim dandik windows bilgisayarımdan veri sıdıramaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avardenk -- 29 Mayıs 2024; 13:41:43 >
  • avardenk kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ülkede fetönün ne yaptığını biliyoruz o zamanlar 2015 yılına denk geliyordu. Fetönün aktif olduğu yıllar.

Yani bunlar iddia tabii ki.
  • pelstina kullanıcısına yanıt

T.C. Kimlik Numarası...

demek istediği şey oy verme yaşında olup olmamanız. gidip oy verip vermemeniz değil yani. ek olarak son leaklerle neredeyse herkesin güncel adresi mevcut yani her türlü çıkar.

hocam 2015 te sızdırılan verilerin günümüz panellerinde esamesi okunmuyor, bahsi geçen seçimde sandık sorgu ekranlarında bile açık vardı, bir sürü kişinin adresi ifşa oldu.

Fakat günümüzde durum çok daha vahim, 2024 yılında mayıs ayı hastane ziyaretleriniz bile mevcut olabiliyor. herkesinki güncel değil, her veri yok, ama inanın çok fazla şey var.

maalesef iş artık tamamen e-devlet / mhrs üzerinden sızdırmaya dönmüş. çoğu server yurt dışına kurulu, en fazla erişimi engelliyorlar e onda da vpn...

çok net söylüyorum 15-16 yaşındaki çocukların ellerinde hepimizin tc no serino, ev adresi, telefonu, sağlık durum bilgileri,sgk giriş-çıkış bildirimleri, araç plakaları(havuz çok geniş değil) mevcut

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

göz göre göre yalan söylemişler bu kadar basit. o yıllarda internetteki yasadışı faaliyetlere erişim gerçekten çok kısıtlıyıdı. şimdi 15 yaşındaki veletler tiktoka nasıl yapılır videosu yüklüyor.

bu ülkenin vatandaşlarının gözlerinin içine baka baka yalan söylediler. başka bir açıklaması yok, her şey allaha emanet dewam ediyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.