Şimdi Ara

passat cc mi bmw 320d mi?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
12.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir türlü karar veremedim arkadailar sizin deneyim .tecrub elerinizide alabilirsem sevinirim birde alanlar var ise en iyi fiyat nedir donanıma göre değisir biliyorum ama yani bu bayii ile daha iyi pazarlık yapılır diyen varmı???

• Passat CC hangi motor? Ekonomi, performans, sürüş zevki açısından BMW çok önde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady GarGara

Passat CC hangi motor? Ekonomi, performans, sürüş zevki açısından BMW çok önde.
    184BG LİK bmw 320d lafa ve yoruma gerek bırakmaz maddi açıdan bi sıkıntı yoksa
  • Bence Passat CC sadece tasarımı için bile alınır.Farklı olmak iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Furkan61~

Bence Passat CC sadece tasarımı için bile alınır.Farklı olmak iyidir
    Tasarım olarak passat CC geri kalan herşey için 3.20d daha iyidir fakat listeye c180 i de ekle derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paralel Williams

Tasarım olarak passat CC geri kalan herşey için 3.20d daha iyidir fakat listeye c180 i de ekle derim

Alıntıları Göster
    Bu araçlar arasında tercih ikilemi bizde yaşadık.Hala birine karar veremedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: playumb

Bu araçlar arasında tercih ikilemi bizde yaşadık.Hala birine karar veremedik.

Alıntıları Göster
    aklından farklı olmanın "f" si geçtiyse sakın c180 falan alma diyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

aklından farklı olmanın "f" si geçtiyse sakın c180 falan alma diyim.

Alıntıları Göster
    bence passat cc zaten dizelse passat 2.0 170 hp 7 ileri dsg modeli var. şehir içinde hızlanma nerdeyse aynı olcak diye düşünüyorum passatın iç tasarımıda 320d den daha güzel... dış tasarımı tartışılır neticede zevk meselesi. passatın bagajı olsun, iç hacmi olsun 320d den daha fazla yani günlük kullanımda sizi rahat ettirir. tercih sizin sıkı bir pazarlıkla çok iyi bir fiyata full passat cc alabilirsiniz. şimdiden hayırlısı olsun hakkınızda....

• quote:

Orijinalden alıntı: muharrem.05

bence passat cc zaten dizelse passat 2.0 170 hp 7 ileri dsg modeli var. şehir içinde hızlanma nerdeyse aynı olcak diye düşünüyorum passatın iç tasarımıda 320d den daha güzel... dış tasarımı tartışılır neticede zevk meselesi. passatın bagajı olsun, iç hacmi olsun 320d den daha fazla yani günlük kullanımda sizi rahat ettirir. tercih sizin sıkı bir pazarlıkla çok iyi bir fiyata full passat cc alabilirsiniz. şimdiden hayırlısı olsun hakkınızda....

Alıntıları Göster
    Kesinlikle 320d.

Passat CC değil de Audi A5 SB ile karşılaştırmak lazım.
    Karşılaştırılırsa da "kesinlikle A5 SB".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunlu -- 18 Eylül 2010; 10:23:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serty23

+1,içini begenmesem de uygun fıyata verılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: watkseburt

quote:

Orijinalden alıntı: serty23

+1,içini begenmesem de uygun fıyata verılıyor

Alıntıları Göster
    tabiki cc motorları zaten aynı torku 350 0-100 ü 8.6 cc hem oturaklı hem sportif bmw bıktırdı artık bence bundan önceki 3ün kasası dış görünüm olarak daha estetikti iç mekan olarakta her türlü cc önde daha ne olsun sadece cc almak kaldı geriye

• quote:

Orijinalden alıntı: gzlmmr

tabiki cc motorları zaten aynı torku 350 0-100 ü 8.6 cc hem oturaklı hem sportif bmw bıktırdı artık bence bundan önceki 3ün kasası dış görünüm olarak daha estetikti iç mekan olarakta her türlü cc önde daha ne olsun sadece cc almak kaldı geriye

Alıntıları Göster
    Ben CC terhih ederdim

Zira 3 serisini kızılay dağıtıyor (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzlmmr

Alıntıları Göster
    Sonuçtu 3 serisi o bir bmw
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarBuyer

Sonuçtu 3 serisi o bir bmw

Alıntıları Göster
    3 serisini kızılay dağıtıyor da nerede dağıtıyor bulamadım bir türlü :)

tercihim 3 serisi olur.

CC'den kesinlikle uzak durun derim.

yakın zamanda bir tanıdığımız aldı. kısa süre sonra arabanın her yerinden ses gelmeye başladı. arabanın heryerini söktüler yeniden birleştirdiler sorun çözülmedi. sonra tesadüfen fark ettiler ki iki farklı malzeme birbirine punta ile tutturulmuş ve bu punta kopmuş. servis kaynak ile sorunu çözeriz dedi. tanıdığımız bir şekilde yeni bir CC ile (üzerine az bir ödeme yaparak) aracını değiştirtti. yeni aracında da kısa sürede benzer sesler duyulmaya başladı. şuan ne yapacağını şaşırmış durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: xpug

3 serisini kızılay dağıtıyor da nerede dağıtıyor bulamadım bir türlü :)

tercihim 3 serisi olur.

CC'den kesinlikle uzak durun derim.

yakın zamanda bir tanıdığımız aldı. kısa süre sonra arabanın her yerinden ses gelmeye başladı. arabanın heryerini söktüler yeniden birleştirdiler sorun çözülmedi. sonra tesadüfen fark ettiler ki iki farklı malzeme birbirine punta ile tutturulmuş ve bu punta kopmuş. servis kaynak ile sorunu çözeriz dedi. tanıdığımız bir şekilde yeni bir CC ile (üzerine az bir ödeme yaparak) aracını değiştirtti. yeni aracında da kısa sürede benzer sesler duyulmaya başladı. şuan ne yapacağını şaşırmış durumda.

Alıntıları Göster
    BMW 320 d 184 HP

• quote:

Orijinalden alıntı: Nike

BMW 320 d 184 HP

Alıntıları Göster
    bmw 3.20d dıyenler ıcıne bır baktımı bence kesınlıkle bmw ye yakısmıyor.. cok dar bır arac... bende cc dıyorum tasarımı dızaynı herseyı ıle once.. farklı bır arac alın derım heryer 3.20d dolu. cok basıt bır tasarımı var bmw ye yakısmıyor sırf adı bmw dıye alan vok kısı var... ıc mekan kalıtesınde bıle cc onde... ıkısınıde cok ıyı ınceledım... 3.20 yı bmw ye yakıstıtramıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

bmw 3.20d dıyenler ıcıne bır baktımı bence kesınlıkle bmw ye yakısmıyor.. cok dar bır arac... bende cc dıyorum tasarımı dızaynı herseyı ıle once.. farklı bır arac alın derım heryer 3.20d dolu. cok basıt bır tasarımı var bmw ye yakısmıyor sırf adı bmw dıye alan vok kısı var... ıc mekan kalıtesınde bıle cc onde... ıkısınıde cok ıyı ınceledım... 3.20 yı bmw ye yakıstıtramıyorum.

Alıntıları Göster
    Bütçene bağlı.Eğer gidipte jant kapaklı en düz 3.20d alıcaksan bence alma.184 bg motor hem performanslı hemde ekonomik.Eğer 3.20d alıcaksan bence;alaşım jantlar,spor direksiyon,deri döşeme,xenon far ile alınmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atatürk_1881

Bütçene bağlı.Eğer gidipte jant kapaklı en düz 3.20d alıcaksan bence alma.184 bg motor hem performanslı hemde ekonomik.Eğer 3.20d alıcaksan bence;alaşım jantlar,spor direksiyon,deri döşeme,xenon far ile alınmalı.

Alıntıları Göster
    Tasarım olarak Passat CC çok daha albenili duruyor ama Passat CC de ne kalite, ne yol tutuş, ne de sürüş dinamizmi olarak BMW'yle boy ölçüşemez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atatürk_1881

Alıntıları Göster
    3 serisi her köşe başında var. Sıradan geliyor artık. CC daha farklı bir seçim olacaktır.

3 serisi, 184 Beygir ile 85.000 civarı rakamlara düştüğünden dolayı halk rağbet gösterdi..Fakat o eski albenisini de kaybetti. Zaten o fiyata alınan arabada otomatik klima, çelik jant dahi yok bildiğim kadarıyla. Tabii son tercih sizin.

Satış rakamları görüldüğü gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the best or nothing -- 18 Eylül 2010; 12:41:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: the best or nothing

3 serisi her köşe başında var. Sıradan geliyor artık. CC daha farklı bir seçim olacaktır.

3 serisi, 184 Beygir ile 85.000 civarı rakamlara düştüğünden dolayı halk rağbet gösterdi..Fakat o eski albenisini de kaybetti. Zaten o fiyata alınan arabada otomatik klima, çelik jant dahi yok bildiğim kadarıyla. Tabii son tercih sizin.

Satış rakamları görüldüğü gibi...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar 3.20d'nin donanım listesi yok mu? Fiyat listesinde sadece sedan-cabrio-coupe versiyolarının fiyatları var. Sedan versiyonunun donanımları nelerdir? Kaç tip donanımı var? Neler dahil bu donanımlara? Link varsa da olur.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.