Şimdi Ara

Passat-Octavia-Vectra-407-C5'ten hangisi? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
2.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: serkaninkilici

Performans benim önceliklerim arasında ilk üçte değil. Bu nedenle 0 dan 100 e 12 snde çıkıyormuş çok da önemli değil. Bir kaç tanıdık galericiye de haber bıraktık. Uygun bi vectra denk gelirse haber verecek. Artık beklemeye başlıyoruz. Vectra, passat ve 407 için yattık pusuya

Hayırlı olur inşallah üstadım oncelik siralaman passat vectra 407 olsun km si düşük olsun bizleri haberdar etmeyi unutma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Merhaba arkadaşlar, 2005 model HB Focus aracımı satmayı düşünüyorum. Alacağım arabanın da D sınıfı olmasını istiyorum. Yaşım 33. Araçtan beklentilerim konfor, güvenlik ve bagaj genişliği. Ankara’da oturuyorum. yani LPG diğer şehirlere oranla avantajlı fiyatta (2,35 lt.si). İş yerim ile evim arası 2 km. her gün araba kullanmak durumundayım. Bayramlarda ve uzun tatillerde Ankara-Malatya ve Ankara – Afyon arası yol yapıyorum. Bütçemiz maksimum 30 bin lira. Baktığım araçlar ise 2004-2005 passat 102 hp benzin-lpg, 2005-2008 A5 kasa Octavia 102 hp benzin-lpg, 2004-2005 vectra C kasa 100 hp benzin-lpg ve 2006 sonrası C2 kasa Vectra 105 hp benzin-lpg. Bunların dışında da 2007-2008 model 1.6 HDI Peugeot 407 110 hp ve 2006-2008 orta kasa C5 1.6 HDI 110 hp modelleri var. Bu model deryasında tavsiyelerinizi almak isterim.

O listeye kesinlikle mondeo eklenmeli.

+1

• Mutlaka haber veririm ustadim

• quote:

Orijinalden alıntı: JackSp@rrow

Hocam neyi protesto ediyorsun ?

• Vectra 1.9cdti kullaniyorum oldukca memnunum tavsiye ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogzdrk

c5 ve 407 aynıdır fakat ben olsam c5 alırdım yükselip alçalabilen süspansiyon sistemi var

Aslında 407 üzerindeki en önemli endişem altının yere yakın olması. Ama c5ten de çok daha yakışıklı namussuz :) peki benim ilk mesaja yazdığım bilgileri göz önüne alırsak benzinli ler ve dizeller arasında nasıl bir yorum yapılabilir sizce?

C5'in o süspansiyonu, üst donanım versiyonunda var, alt modelinde yok.

2009 ve sonrası makyajlı 407ler yere yakın değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

Vectra 1.9cdti kullaniyorum oldukca memnunum tavsiye ederim

MTV hususu biraz can sıkıyor Saim hocam. Yoksa hem dizel hem otomatik olarak iyi bir seçenek

• quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogzdrk

c5 ve 407 aynıdır fakat ben olsam c5 alırdım yükselip alçalabilen süspansiyon sistemi var

Aslında 407 üzerindeki en önemli endişem altının yere yakın olması. Ama c5ten de çok daha yakışıklı namussuz :) peki benim ilk mesaja yazdığım bilgileri göz önüne alırsak benzinli ler ve dizeller arasında nasıl bir yorum yapılabilir sizce?

C5'in o süspansiyonu, üst donanım versiyonunda var, alt modelinde yok.

2009 ve sonrası makyajlı 407ler yere yakın değil.

Mevcut durumda octavia ve c5 biraz geride kaldı gibi. malum araç satış sitesine hergun bakıyorum. 407 ve passat ile ilgili günde en az 2 yeni ilan girilirken Octavia ve c5 te hic kıpırdama yok. İşin garibi ilanı silinen de yok. Yani satış yapılmıyor.

• 407 millesim benim bütçemi aşıyor ama :(

• quote:

Mevcut durumda octavia ve c5 biraz geride kaldı gibi. malum araç satış sitesine hergun bakıyorum. 407 ve passat ile ilgili günde en az 2 yeni ilan girilirken Octavia ve c5 te hic kıpırdama yok. İşin garibi ilanı silinen de yok. Yani satış yapılmıyor.

eski kasa c5 pek tutulmuyor, aracın kasası bir garip. yeni kasa c5 ise BMW tasarım çizgilerine sahip olduğu için çok tutuluyor ve ikinci el sitelerine bile düşmüyor. Galericilerde alıcı listesi var, C5 denk gelir gelmez söz verdikleri öncelikli müşterilere satıyorlar. Yeni kasa C5 almak istiyorsanız, eşe dosta haber verip bekleyeceksiniz.

407'nin ise temizini denk düşürmek zor, bu sanırım biraz kullanıcı profilinden kaynaklanıyor.
  • quote:

quote:

eski kasa c5 pek tutulmuyor, aracın kasası bir garip. yeni kasa c5 ise BMW tasarım çizgilerine sahip olduğu için çok tutuluyor ve ikinci el sitelerine bile düşmüyor. Galericilerde alıcı listesi var, C5 denk gelir gelmez söz verdikleri öncelikli müşterilere satıyorlar. Yeni kasa C5 almak istiyorsanız, eşe dosta haber verip bekleyeceksiniz.

407'nin ise temizini denk düşürmek zor, bu sanırım biraz kullanıcı profilinden kaynaklanıyor.

c5 yeni kasa dediğiniz 2009-2010 felan mı 1.6 hdi. evet c5 ilanları az ama tutulduğundan mı tutulmadığından mı? bilmiyorum. ayrıca 4-5 yaşında 1.6 dizel c5 alınır mı? bu sxpk en full olanıymış onlar alınır mı? sıkıntı çıkarır mı? masraflı olur mu? yedek parça felan nasıldır?

• quote:

quote:

Haklisiniz, eski kasa c5 pek hızlı değil ikinci elde. Yeni kasasına da benim gücüm yetmiyor. 407 genellikle gençler tarafından kullanılıyor bu doğru. Ama bir e46 bmw yada uzay kasa vectra gibi değil. Orta yaş kullanıcısı da var. Umarım temiz ve fiyatı şişirilmemiş bulurum

• Evet yeni kasa dediğimiz 2009 sonraki kasa. Benim ikinci eli zayıf dediğim orta kasa yani 2005 ten 2008e kadar olanı. 4_5 yaşında dizel tabii ki alınir. Yeter ki dilinden anlayarak kullanılmış olsun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.