Şimdi Ara

Pasta cila

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaskar dün koctas'dan performance power marka polisaj makinasını aldım fiyatı diğer profosyenel makinalara göre çok uygundu 39 lira zaten yeni başlayanlar için ideal sadece devir ayarı yok.turtlewax marka yogun çizik giderici kırmızı renk pasta ve yine aynı marka sıvı cila aldım. Bugün uygulama yaptım sonuc beklediğimden iyisi derin çizikleri kapatmasada leke ve minik çizdiklerde etkili oldu.yaklasik 1:15 dk sürdü ama müthiş ter attım gölgede idim âma ögle sıcağı yordu. Sonuc olarak araç super parlıyor :) yeni başlayanlara tavsiye ederim. Not: aracın 2006 dizel laguna fırtına gri geçiyor farlara pasta yapıp 3-4 dk cilaladim sonuc harika plastik fardaki çiziklerin cogu gitti süre uzatılırsa daha iyi olur ama zaman olmadıgından Kisa tutum ama sonuc çok iyi eğer zamanı olan varsa tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• maybel makaramı geçiyorsun resim koysana birader
  • Nacizane olarak yorumlarim :)
    O aldiginiz cihazdan kusura bakmayin ama bir cacik olmaz. Mutlaka devir ayarli bir makine edinmeniz gerekir. Bu cihazla sadece cila atarsiniz. Cizik gidermeyi beklemek hayal olur.

Ogle sicaginda bu is kesinlikle olmaz. Mumkunse golge, serin ve kapali (tozsuz) ortam gerekir.

Durumlar boyle :D

• O aldığın çizik giderici kırmızı şişeli naneden ben de almıştım, hatta bir konu da ben açmıştım, başarılı bir ürün değil. Çizik giderebilmesi için biraz daha kalın olması lazım sanki, bu amatörler için boyaya zarar vermemesi adına fazla ince. Bu arada foto koysaydın keşke.

http://forum.donanimhaber.com/m_58092359/tm.htm
  • Ben bugüne kadar elimle yaptıgım için bana gayet iyi ve zahmetsiz geldi.cepten bağlanıyorum ve nasıl resim atılıyor bilmiyorum.pasta ilk defa kullandım ve bana göre bı kaç ufak çizikleri giderdi. En şaşırtan yani farlarim oldu gayet başarılı.

• Nasıl yani, fara pasta mı sürdünüz? Matlaşma yapmadı mı?
  • Plastik far olduğu için ilk önce mat oldu cila sürünce çiziklerin cogu gitti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.