Şimdi Ara

PES2009 İng, İsp, Milli Tak. Lisans Çalışması ve !! TSL !! Denemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
0
Favori
21.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 17.7 MB'lık dosyayı upload ettim arkadaşlar. İsteyen çeker indirir. Dediğim gibi Beşiktaş ve Fenerbahçenin tezahüratları mevcuttur. Bazı tezahüratlar tek bir tezahürat olmayıp, iki tezahürata çıkabiliyor. Ama dosya tek. Her takımın 5'er adet tezahürat dosyası mevcuttur. Muhabbetle...

Beşiktaş ve Fenerbahçe tezahüratlarını, aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/154856593/Besiktas___Fenerbahce.rar
  • Arkadaşlar PES2009 içerisinde tam 37 lisasnssız milli takım bulunmakta. Yukarıda resimlerini de koyduğum üzere 2 tanesini (Almanya ve Rusya) hazırladım. Kaldı 35 tane. Hafta başını bulur diye tahmin ediyorum bu çalışmanın bitmesi. Bundan dolayı taraftar seslerine malesef bakamıyorum, anlayış ile karşılayacağınızı umarım.

Milli takımlar lisans çalışmam bittiğinde sizlerle yine bu konu altında paylaşacağım
  • Çok iyi iş çıkarmışsın hocam gerçekten ellerine sağlık
  • Allah senden razı olsun hocam. İspanya liginde Be a Legend moduna girmiştim ama takım isimleri falan uyduruk kıytırık olduğu için kafam karışıyordu bazen kimle oynuyorum diye :)

Süper oldu bu yama, devamını bekliyoruz
  • Save dosyasını atınca direk oluyormu yoksa oyun içinden herhangi bi işlem yapmamız gerekiyomu?
    Güncellemeyi yapmamıştım şimdi yapıyo o yüzden ps3 e elleyemiyorum deneme şansım olmadı o yüzden soruyorum.
  • @mustafacelen diğer arkadaşların paylaştığı tezahüratların linkini ve o tezahüratların nasıl pes2009 a yükleneceğini de 1. mesaja eklersen konuya her giren rahatça görür arada kaynamaz diye düşünüyorum. bu arada paylaşım yapan her arkadaşa teşekkürler. gs nin de tezahüratlarını bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Trip1LikeDo

Save dosyasını atınca direk oluyormu yoksa oyun içinden herhangi bi işlem yapmamız gerekiyomu?
    Güncellemeyi yapmamıştım şimdi yapıyo o yüzden ps3 e elleyemiyorum deneme şansım olmadı o yüzden soruyorum.

dosyaları atınca kendiliğinden olacak dostum. senin bir işlem yapmana gerek kalmayacak oyun içinde...

@ozzy83 yapıyorum önerini
  • bu oyuna yama yükleniyomu ps3 den??
  • quote:

Orjinalden alıntı: BéTo_GS

bu oyuna yama yükleniyomu ps3 den??

Kardeş bu topic ne amaçlı sence?
  • guzel olmus
  • mustafacelen çok güzel çalışma benim merak ettiğim hangi programla nasıl yapıyorsun bizde yardımcı olalım?
  • quote:

bu oyuna yama yükleniyomu ps3 den??

• sanırım tam oyunu almama yakın patch tamamlanmış olacak.
    süper çalışma, çok teşekkürler emeği geçenlere
  • quote:

Orjinalden alıntı: vedath

mustafacelen çok güzel çalışma benim merak ettiğim hangi programla nasıl yapıyorsun bizde yardımcı olalım?

su an milli takimlar icin photoshop uzeriden logo ve arma koyarak yapiyorum... bu biraz zaman alacak sanirim
  • mesajımmı silindi anlamadım? neyse yazmıyorm bi daha o zaman.
  • quote:

mesajımmı silindi anlamadım? neyse yazmıyorm bi daha o zaman.

Gelip buraya diğer oyunlarla ilgili yazarsan silerler kardeş elbette
  • gidip "pes'e yama yapılıyomuş ps3'de..neden fifa'ya yapılamıyor" diye yeni bi konu açacağıma, burada öğrenmek istedim arkadaşlardan..sanki pesciler ve fifacılar düşman.
  • mustafacelen@ işlem tamamdır kardeşimellerine sağlık..
  • Tezahürat dosyalarını görmüyor oyun ne yaptıysam olmadı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.