Şimdi Ara

Pıoneer Ts-w307d2 Subwoofer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu bası aldım. öncelikle bu bas kabin e oluyormu. kabin boyutları ne olmalı kendim yapmayı düşünüyorum ve bu bası sorunsuz çalıştıracak ampfi önerebilirmisiniz şöyle pahalı olmıcak ucuz yollu uzun ömürlü. belki kapılarada sonra compenent set bağlıyabilirim.

acil yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

UNIVERSAL AB-460 1800W 4 KANAL U.S.A ADS veya harward hr 505 4x200 nasıldır veya 2x300 mi iyidir bu bas için yeterlimidir. sizin önereceginiz başka model varmı.

• quote:

Orjinalden alıntı: karamel

arkadaşlar bu bası aldım. öncelikle bu bas kabin e oluyormu. kabin boyutları ne olmalı kendim yapmayı düşünüyorum ve bu bası sorunsuz çalıştıracak ampfi önerebilirmisiniz şöyle pahalı olmıcak ucuz yollu uzun ömürlü. belki kapılarada sonra compenent set bağlıyabilirim.

acil yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

UNIVERSAL AB-460 1800W 4 KANAL U.S.A ADS veya harward hr 505 4x200 nasıldır veya 2x300 mi iyidir bu bas için yeterlimidir. sizin önereceginiz başka model varmı.

Umarım aşağıdaki fotoğraf size bir fikir verir
    Geçen hafta çektim
    Araç Laguna
    Subwoofer ise Pioneer 307D2

• çok güzel. peki ampli hakkında ne önerirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamel

çok güzel. peki ampli hakkında ne önerirsiniz

Bu subwoofer'i denediğim yer amfi olarak JBL 75.2 önermişti bana.
  • hocam bende de 307 d2 var çok güzel çalıyor.Kabini 55 lt olacak.

• karar verdim subwoofer ın yanına premier pr4100 ampli alıyorum.

peki bu kabini hazır alsak kaça patlar bize. yada mesela kendimiz yapmaya kalksak su halı gibi kaplanan malzemeyi nereden bulucaz
  • Neredeyse bütün tesisatçilarda var. Kendin yapsan 1.8 mm lik mdf den yapman gerekicek. Portu bu şekilde alabilirsin. Dişinida sun ideri kapla daha güzel oluyor ve kaymiyor
  • kardeş premier almaaa beeee kim önerdiyse iyi önermiş ama gel başka markaya yönel
    kabine gelince dışarda almaya kalksan sıfır 50den başlıyor 307d2 için orjinal 49 litre portlu kabin gerekli

ben 307d2 kullanıyorum edison 505a anfi ilee
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.