Şimdi Ara

Playstation 2'den anlayanlar yardımcı olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Playstation -2 de cd okuma hatası veriyor bu hatayı düzeltme şansımız var mı var ise nasıl yapacaz yardımcı olursanız sevinirim

• banada olmustu aynı sey,biraz riskli onercegim sey ama ben basarmıstım.ıcını acıp cdromun gozunu temızlemıstım,bayagı bi tozlanmıstı.teklif var ısrar yok.yok egerbu riski goze alamam dersen ps2'ye chip takan herhangi bir yere git onlar 25-30 ytlye yaparlar aynı seyi.
  • içi nasıl açılıo kardeş
    bide zarar neye gelir okuyucuya gelmesi önemli diil ben hdd takcam ps2 ye
    ps2 network adaptörü satan bi yer varsa yazın lütfen şehir farketmez?
  • arkadaşlar üç şekilde ps2 sistem yapmaktayım 1. hd loader cd si dediğimiz cd ile çalıştırılması bu sistem makina her reset atıldığında içindeki cd yi okuması lazım 2.sistem memory kartlı dediğimiz sistem buındad da cd okuyucu olmasına gerek yok sadece makinayı her açtığınızda memory kartın takılı olması yeterli 3. sistem ise ne memory kart nede cd hiç birine gerek yok makinayı açtığınızda direk olarak oyunların menüsünü görebilirsiniz ve oynamaya başlayabilirsini.
    bu sistemler ile ilgilenen arkadaşların recepali_divbarci_@hotmail.com adresinden olaşabilirsiniz arayın fiyat hakkında görüşelim ayrıca msn de her zaman açık olacaktır
  • eger bu islerden biraz anliyorsan kendin acmanda bi sorun yok makinayi ters cevir ve butun vidalari sok, daha sonra ust kapagi acmak icin biraz dikatli ol, ilk sorun cdrom kapaginda olucak biraz zor cikacaktir oradan (yanlis anlasilmasin cdrom kapagini cikarmicaksiniz makinanin ust kapagini cikartiyorsunuz).. eger sikisirsa birden cekmegin cunku birden cikarsa altinda bagli olan tek kablo var onu kopartabilirsiniz cok ince bir kablo. Onun icin ust apagi cikartirken tedbirli olun.. Daha sonra cdrom un ustundeki bolumu sokun (bunun icin daha ince bir tornavida gerekli) ve okuyucuyu temizleyin...

Kendine guveniyorsan cekinmeden ac.. simdiye kadar 3 defa kendi ps2 mi ve arkadaslarinkini temizledim bi problem cikicagini sanmam...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.