Şimdi Ara

Playstation 3 Almalı mıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Yakın zamanda ps3 almak istiyorum.Sizce almalı mıyım ?Hangi mağazadan ucuza alabilirim ? Süper slim mi slim mi ? Ve oyunlarını ucuza nereden alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: burki de faso

Arkadaşlar merhaba.Yakın zamanda ps3 almak istiyorum.Sizce almalı mıyım ?Hangi mağazadan ucuza alabilirim ? Süper slim mi slim mi ? Ve oyunlarını ucuza nereden alabilirim?

1 ; Bence ps3 almak için en doğru zaman bu 1-2 ay içindedir . Çünkü ps4 çıkmasıyla beraber ps3 ' ün fiyatlarıda düştü

2 ; Bana kalacak olursa Gold mağazasından al . Eğer son çıkan oyunları oynamak istiyorsan GTA 5 , COD: GHOST , BF4 gibi 500 GB alman lazım ,

3 ; Eğer bu yukarıdaki saydığım oyunları oynicaksan slim kasa alacan

4 ; Oyunları nerden ucuza alırsın bilemiyorum .s
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim343

quote:

Orijinalden alıntı: burki de faso

Arkadaşlar merhaba.Yakın zamanda ps3 almak istiyorum.Sizce almalı mıyım ?Hangi mağazadan ucuza alabilirim ? Süper slim mi slim mi ? Ve oyunlarını ucuza nereden alabilirim?

1 ; Bence ps3 almak için en doğru zaman bu 1-2 ay içindedir . Çünkü ps4 çıkmasıyla beraber ps3 ' ün fiyatlarıda düştü

2 ; Bana kalacak olursa Gold mağazasından al . Eğer son çıkan oyunları oynamak istiyorsan GTA 5 , COD: GHOST , BF4 gibi 500 GB alman lazım ,

3 ; Eğer bu yukarıdaki saydığım oyunları oynicaksan slim kasa alacan

4 ; Oyunları nerden ucuza alırsın bilemiyorum .s

Yanıt icin teşekkürler.Goldda slim kasaya geçici olarak temin edilememektedir diyo ?

• Ps4 düşünmüyorsan en iyi alternatif konsol ps3 bence, slim ile süper slimde yazılımlar aynı, süper slimde 190watt slimde 250watt power supply var, süper slimde dvd yi kendin takıp çıkarıyosun slimde ise kendi otomatik olarak yapıyo bu işlemi aklıma gelen bikaç fark bunlar bende süper slim var gayet memnunum

• ibrahim343 İ kullanıcısına yanıt
    Saydığın oyunlar süper slimde de oynanır hocam sanki oynanmazmış gibi olmuş yorumun

• PS4 yakın zamanda almıycam diyorsan mutlaka almalısın.Yıllarca yetecek kadar güzel oyunlar var.
  • Hocam sıfır olarak piyasa şuanda en bolca bulabileceğin 2 model var ya 500 gb superslim yada 12 gb superslim. Uygun fiyat konusuna gelirsek, genel olarak teknoloji mağazalarındaki fiyatlar aşağı yukarı aynıdır. Fiyat konusunda 2 yol çıkıyor önüne ya sony garantili cihaz tercih edeceksin ya da spot diye tabir ettiğimiz sony garantisinde olmayan, ithalatçı firma garantisinde olan cihazları tercih edeceksin. (ikinci seçenekteki ürünler diğerlerine göre biraz daha ucuzdur)

Kapasite olayına gelirsek dediğim gibi iki seçenek var piyasada bolca bulabileceğin. Burada kararı şöyle vermelisin. Sen eğer çok fazla dijital sürüm oyun almayacaksan çünkü dijital oyunları makinenin hafızasına indirmen gerekiyor ve genelde büyük boyutlara ihtiyaç var, kutulu oyun alıp oynayacağım dersen 12 gb idealdir. Yada elinde ekstradan bir boşta hdd vardır 2.5" onu takacaksındır. O zamanda rahatlıkla 12 gb tercih edebilirsin. Aksi bir tercihin varsa yazdıklarım konusunda ideal olan 500 gb'lık modeldir.

Nereden alacağın konusunda ise, seçeneğin sony garantisi ise; teknosa, sony center gibi yerlere bakabilirsin.
    Seçeneğin ikincisi ise; gold, syd, bimeks, hepsiburada, avrupa tv center yada arama motorlarında aratıp bi sorabilirsin farklı yerlere de

Oyun konusuna gelince bilindik açık artırma sitelerinde genelde spot oyunları (sıfır) teknomarketlerdekilerden biraz daha ucuza bulabilirsin. Yada en iyi seçenek forumun ikinci el bölümünü takip edip bir çok güzel oyunu ucuza elde edebilirsin.

Aklıma gelmişken, ben siz sıfır tercih edeceksiniz diye yazdım hep, ikinci el de tercih edebilirsiniz konsolu şu anda sıfıra göre daha karlı bir yatırım olur sizin için bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi old_hand -- 4 Ocak 2014; 20:12:21 >

• Sende diger konudakı arkadas gbı parambol sorun degil dıyorsan 0 al heryerde 3asag 5yukarı aynı.

Benım tavsıyeme gelınce eskı nesilı 2.el almak suan yapılacak en mantıklı is. 0alıp +oyun alıp eskı konsola 1000tl harcayan adamın ya aklı yoktur ya parası çoktur. 12 15 ay garantısı olan +oyunlu cihazlardan alman yararına.

Ps3 konusuna gelırsek

Eger ps3 exclusv oyunları için almıyorsan asla alma.xbox 360al . 360 ps3 den bütûn yönleri ıle çok daha iyi(gamepad,grafik.live alt yapisı) Yok ben exc oynucam arkadas dıyorsan ps3
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.