Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2017 [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
5
Favori
26.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: xargusx

Güncel
    up
  • Up
  • Zlatan.İbrahimovic Z kullanıcısına yanıt
    Up 😁
  • Up...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xargusx

Up...
    Heycanınızı anlıyorum fakat pes serisi benim gibi bir çok hayrnını kaybetti ,pes serisi bitti 15 yılı aşkın pes hayatımı bıraktım . Allah razı olsun bıraktırandan hem masraftan hem stresten kurtuldum . Fifa fanı demeyin , komple futbol oyunlarını bıraktım
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    FIFA'ya bir şans verebilirsin. Bence bu sene gümbür gümbür gelecek. E3'ün EA konferansını kaçırma derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Heycanınızı anlıyorum fakat pes serisi benim gibi bir çok hayrnını kaybetti ,pes serisi bitti 15 yılı aşkın pes hayatımı bıraktım . Allah razı olsun bıraktırandan hem masraftan hem stresten kurtuldum . Fifa fanı demeyin , komple futbol oyunlarını bıraktım

Pes cok gerilerde kaldi haklisin bi cok konuda ama ea de tam çözüm olamadı fifa da oyundan atma hata adiri problemli. ... yada soyle diyelim sanki fifa veya pes xbox veya ps4 de oynarsak sorunsuz pc de 10 000 tllik bi sistemde bile sikintili mi acaba?
  • Biz çekirdekten yetişme winin eleven , pes oyuncusuyuz benim gibiler fifada tutunamaz tutunsa bile peste verdiği performansı veremez malesef . Xbox 360 ta fifayı 6 ay kadar oyandım güzel ve problemsiz . Pc kanadında alışmak için demo indirdim 1 ay kadar oynadım , olmuyor arkadaş pesten aldığım futbol hissiyatını yaşıyamıyorum . Uğraştım alışıp şu lanet konamiden kurtulayım diye ama olmadı , en son ikisinide sildim hayatımdan

Bu oyunu tekrar severek oynamam için köklü değişim yapması şart , tabi bu tek benim isteğimle olmaz , 16 ya 75 tl para verdik aldık hileciden geçilmiyor artı oyun berbat artı sen para verip alıyorsun adam crack ile onlineye giriyor

Gerek yok abi saç baş yolmaya en güzeli oynamamak . Ama bu sene fifayı tekrar deniyeceğim tabi umarım alışabilirim , pes ise %90 olumlu yorum görmeden pcye sokmam

@xargusx ; Hocam sistemdeki buglar bir şekilde tolere edilir yama falan kapatırsın bu sorunları , ama ısrar ile hilecilere çözüm bulmaması ve cracklı adamın para verip adamla oynaması ve hile kullanması çok büyük rahatlık . Steamde pes online olalara bak bide seneye bak . Büyük konuşmak gibi olmasın pes 2020 yi görmez . Görse bile hersene olduğu gibi bir önceki sezonu editleyip sunarlar

pes 2016 alıp oynayınca, kendimi büyük bir enayi gibi hissetim :D

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Dostum ben FIFA WC 98 ile başladım, PES 3-WE 7 (PS2) ile devam ettim. (Hayatımda hiç orijinal PES almadığımı itiraf edeyim.) Ama Euro 2008'den (PS3) itibaren her yıl istisnasız FIFA aldım. Çünkü o zamanlarda bile EA umut veriyordu. PES'te ise 2008'den bugüne, beni cezbeden bir şey olmadı. Fansın diyorsan, her sene 2 oyunun da demosunu oynarım. PES'te atmosfer fazlasıyla eksik FIFA'ya oranla. Türk oyuncuları daha çok önemseyen bir EA var. PES 2016'yı bilirsin, Dinçöz, Baceoğlu, Ataizi, Kırca'lı (Survivor ünlüler kadrosu sanki ) Türk milli takımıyla oynarken, bugün geldiğimiz noktada, FIFA Türkçe, Türkiye Ligi ve Türk milli takımımız yer alıyor. FIFA'ya PTT ligin eklenmesine ise ramak kalmış (fifplay.com'da oylamada birinci gelirsek bu da olacak). Her şey çap meselesi. FIFA'ya artık şans vermeli bu halk. Alışkanlıklardan vazgeçin. Bakın Steam PES 2016 yorumlarına, oyuncuların etmediği küfür kalmamış. Bu halk böyle rezil bir oyunu hak etmiyor...

• onur89tr kullanıcısına yanıt
    Malesef hile hurda konusunda haklisin onur .... eger hilenin onune gecilebilse pes oyunu hakkaten keyifli he cozum elden geldigince .... biz transferli lig sistemi ile kendi aramizda oynuyoruz en azindan hile hurda yok lig mantiginda... dudunursen bekleriz aramıza
  • xargusx kullanıcısına yanıt
    2017 demosunu deneyeceğim. Fakat yine de söz vermeyeyim. Sağ ol davet için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur89tr -- 28 Mayıs 2016; 16:31:05 >
  • Evet Pes 2017, aslında kritik bir oyun olduğunu söylemeliyim, çünkü pes 2016' nın çıkışından sonra pes hayranları, hatta oyun severler eski oyunlarına nazaran daha az tepki vermişti, hatta arkadaşında saydığı gibi ufak tefek sorunlar dışında oyun güzel bile denileiblirdi, harika ötesi yüz yapıları ve yer yer şahesere dönüşen grafikler yeri gelince saçma bile gelebiliyordu malesef, yani bir futbol oyununda yüzün o kadarda önemli olmadığını, asıl önemin oyunun fiziklerinde olduğunu hala çözemeyen konami, eğer oyun fiziklerinede önem verirlerse pes 2017 de pek sanmıyorum ama 2018-19 da belki oyun fiziğinde fifa 14 ü yakalayabilir. Eğer pe s2017' de defans ileriye yatkın değilde geriye yatkın olursa, şut barı kıl üstündeki kadar ince bir ayar değilde daha geniş ama daha beceri isteyen bir türde olursa oyundan dahada zevk alırız, zaten grafiklerde pes gene coşturacak, ama asıl önemli olan konu ise şu lisanları halletmeleri, bildiğimiz gibi pes 2016 da Türkiye futbol takımının oyuncuları gerçek değillerdi. kimisinin adı tarkan kimisinin cocoş mocoş saçma sapan sallamışlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkay1221

Evet Pes 2017, aslında kritik bir oyun olduğunu söylemeliyim, çünkü pes 2016' nın çıkışından sonra pes hayranları, hatta oyun severler eski oyunlarına nazaran daha az tepki vermişti, hatta arkadaşında saydığı gibi ufak tefek sorunlar dışında oyun güzel bile denileiblirdi, harika ötesi yüz yapıları ve yer yer şahesere dönüşen grafikler yeri gelince saçma bile gelebiliyordu malesef, yani bir futbol oyununda yüzün o kadarda önemli olmadığını, asıl önemin oyunun fiziklerinde olduğunu hala çözemeyen konami, eğer oyun fiziklerinede önem verirlerse pes 2017 de pek sanmıyorum ama 2018-19 da belki oyun fiziğinde fifa 14 ü yakalayabilir. Eğer pe s2017' de defans ileriye yatkın değilde geriye yatkın olursa, şut barı kıl üstündeki kadar ince bir ayar değilde daha geniş ama daha beceri isteyen bir türde olursa oyundan dahada zevk alırız, zaten grafiklerde pes gene coşturacak, ama asıl önemli olan konu ise şu lisanları halletmeleri, bildiğimiz gibi pes 2016 da Türkiye futbol takımının oyuncuları gerçek değillerdi. kimisinin adı tarkan kimisinin cocoş mocoş saçma sapan sallamışlardı.
    pes diye birşey yok artık bunu anlayın. pes 6 falan efsaneydi ama yok artık böyle bir oyun. fifa'nın ultimate team modunu oynamamış biri hala pes diyebilir ama u.t modu olayı aştı. pro club modu bile pes'i tek başına tokatlayacak düzeyde. pes hala bunlardan bir haber olan kick off modu atan adamların tercihi.

• Siz bahaneleri sıralayın biz pes oynamaya devam.
  • Valla beyler pes 2017 den umutluyum başarılı bir seri gelebilir umarim sistem gereksinimleri fifa gibi anormal ozellikler istemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

pes diye birşey yok artık bunu anlayın. pes 6 falan efsaneydi ama yok artık böyle bir oyun. fifa'nın ultimate team modunu oynamamış biri hala pes diyebilir ama u.t modu olayı aştı. pro club modu bile pes'i tek başına tokatlayacak düzeyde. pes hala bunlardan bir haber olan kick off modu atan adamların tercihi.

Asıl Fifa'nın Ultimate Team modunu oynamış birisi Pes demeye başlar. Fifa'nın başına gelen en büyük kötülük şu Ultimate Team modu oldu. Senelerdir o modla dünya para kaldırıyorlar ama oyunda gelişme olacağına geriye gidiyor. Fifa 16'ya kadar birkaç sene aynı Kariyer Modu'nu ısıtıp ısıtıp önümüzde sundular, bu sene ise bir iki yenilik dışında yine değişen bir şey olmadı. Varsa yoksa Ultimate Team. Adamlar da haklı, kaz gelecek yerden tavuk esirgenmezmiş.

Şimdi Pes çok mu iyi? Al birini vur ötekine, bu saydığım sıkıntıları Pes için de sayabilirim. Pes'in daha fazla eksiği olduğu da ortada. Onlar da momentum vs. derken iyice Fifa'ya benzemeye başladı. Futbol oyunları sevenler için iyi haberler değil bunlar. Keşke 3. bir firma çıkıp futbol oyunu yapmaya başlasa, o zaman belki akılları başlarına gelirdi.

• Kendi takımımı kuracak kadar futboldan anlamıyorum. UT'de de hiç maç yapmadım. Sizce bir yerden başlamalı mı?
  • Neden 3. Bir firma cikip guzel bir oyuna imza atmiyo gercekten sasirtici.... bizim crysis i yapan turk çocuklar fifa ve pes le yarisacak bir oyun yapamazmi acaba ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.