Şimdi Ara

Ps3 Usb Data Travelerdeki dosyaları görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
22.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kingston 1 gb usb data travelerim var, içine attığuım video dosyalarını yada müzik dosyalarını görmüyor ps3..."There are not titles" gib bi uyarı veriyor...fat32 olarak formatlı...sorun ne olabilir?

• Usb belleğin direk içine girmeyeceksin. Üçgen tuşuna basarak "hepsini göster" (tabi ingilizcesi) seçersen görmen lazım.
  • arkadsım yapman gereken usb taktıktan sonra misal içinde mp3 var diyelim müzik kısmına geliyosun ordan memory kart seklinde depolama aygıt simgesi geliyor onun üzerindeyken ücgen tusuna bas yanlış hatırlamıyosam kenarda acılan menüdende display di yada orda bulunan secenekleri takladıgında usb nin içini görmeye başlıyacaksın bi dene olomazsa söylersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizmajosef

arkadsım yapman gereken usb taktıktan sonra misal içinde mp3 var diyelim müzik kısmına geliyosun ordan memory kart seklinde depolama aygıt simgesi geliyor onun üzerindeyken ücgen tusuna bas yanlış hatırlamıyosam kenarda acılan menüdende display di yada orda bulunan secenekleri takladıgında usb nin içini görmeye başlıyacaksın bi dene olomazsa söylersin

Yine olmaz ise flash diskin içinde MUSIC diye bir klasör oluştur ve müzikleri oraya at. Videoalr içinde VIDEO klasörü oluştur. Ve PICTURE klasörü. Bu şekilde yaparsan direkt dosyaları görürsün.
  • şimdi oldu arkadaşlar, çok teşekkür ediyorum sizlere...bir ekstra sorum daha var; update 2.40ın desteklediği codecleri nerden öğrenirim? bir de wma playback yapmıyor...enable dediğimde de interenete bağlanmak istiyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilallica

şimdi oldu arkadaşlar, çok teşekkür ediyorum sizlere...bir ekstra sorum daha var; update 2.40ın desteklediği codecleri nerden öğrenirim? bir de wma playback yapmıyor...enable dediğimde de interenete bağlanmak istiyor?

wma çalmak için evet internete bağlanmak zorundasın. kısa bir işlemi var ondan sonra oynatırsın. neden böyle birşey yapmışlar anlamadım açıkçası.
  • konuyu hortlattığım için çok özür dlerim ama usb den film çalıştırıyoruz şuan alt yazıyı görmüyor ne yapmamız lazım ?
  • ya beyler çok acil bir problem var benim ps3 500gb game dosyasına giriyorum usb yi takıyorum usb yi görüyor ama içinde bir şey yok lütfen yardım edin
  • PS3>MUSIC gibi yap. Görürsün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.a arkadaşlar ben ps ye oyun yüklemek istiyorum ama flsah bellekteki dosyaları ps görmüyor formda yazan herşeyi yaptım ama yinede görmedi lütfen acil yardımcı olabilirmisiniz
  • estteban E kullanıcısına yanıt
    Forumda kırık makinelerle ilgili paylaşımlar yapmak yasak.

Ancak google'a cfg'li makineye oyun atmak diye yazarsan çözümü var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.