Şimdi Ara

Ps4 alıcam yardım edin lütfen!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ps4 alıcam ama şöyle bi çıkmaza girdim:
    Konsol fiyatı Vatan ve Media Markt da 1,550 tl
    GOLD da ise 1350 lira ürün aynı ürün ama GOLD'un 200 lira indirimli olmasına kafam takıldı bu işte bir hile hurda varmı yoksa GOLD'dan almam sorun çıkarmazmı.

Not:Hesaplamalarıma göre
    Vatan'dan alınca konsol+1 gamepad=1,550 TL
    GOLD'da ise konsol+2 gamepad=1530 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne sorun çıkacak git al işte. Ben de bir bakim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aygunn -- 14 Nisan 2014; 13:40:38 >
  • Gold'un sattığı ürünler ntsc ve ESS Elektronik bünyesinde gelen ürünlerdir. Alınmasında bir sakınca görmüyorum.
  • Peki teşekkürler ederim

• Hocam senin açından tek farkı garanti. Mediamarkt ve vatandakilet sony türkiye garantili. Golddaki ise başka bir ithalatçı firmanın garantisi. Sıkıntı yaşamazsın bence. Ha bi de trden alıcağın çoğu blu ray çalışmaz

• Hadi ya peki oyunu yurt dışından getittirsem onlarda bi sıkıntı olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: fozcam

Hocam senin açından tek farkı garanti. Mediamarkt ve vatandakilet sony türkiye garantili. Golddaki ise başka bir ithalatçı firmanın garantisi. Sıkıntı yaşamazsın bence. Ha bi de trden alıcağın çoğu blu ray çalışmaz

Hocam şimdi golddan alırsak trden alınan çoğu blu ray çalışmazmı. Yani mediamarkt tanmı alalım
  • Ama arada 200 lira fark var ben oyunları yurt dışından da getirebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmeTkc

quote:

Hocam senin açından tek farkı garanti. Mediamarkt ve vatandakilet sony türkiye garantili. Golddaki ise başka bir ithalatçı firmanın garantisi. Sıkıntı yaşamazsın bence. Ha bi de trden alıcağın çoğu blu ray çalışmaz

Hocam şimdi golddan alırsak trden alınan çoğu blu ray çalışmazmı. Yani mediamarkt tanmı alalım

blu ray izleme amacıyla alıyorsan evet mediamarkttan alman daha mantıklı. çoğu blu rayde bölge kilidi var golddan alınan makine de çalışmıyorlar.
    edit: yanlız ben blu ray filmlerden bahsediyorum bölge kodu sadece filmlerde oluyor onun dışında her türlü ps4 oyununu sıkıntısız oynarsın oyunlarda bölge kilidi yok. hatta benim makina da ntcs yani golddan alınmış gibi trden aldığım her trlü oyunu oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozcam -- 14 Nisan 2014; 18:35:24 >

• fozcam kullanıcısına yanıt
    Ben film falan izlemiycem ps4 te youtubeye girerim, oyun falan oynarım. Şimdi mediamartk dahamı güvenli ? garantisi sony türkiye dimi ?
  • quote:

Ben film falan izlemiycem ps4 te youtubeye girerim, oyun falan oynarım. Şimdi mediamartk dahamı güvenli ? garantisi sony türkiye dimi ?

öyleyse golddan alırsan tek eksiğin garanti olur. yani şöyle söyliyim tabiki sony garantisi daha güvenlidir ama sonuçta golddaki de garantili hani sıkıntı yaşayacağını sanmam. kafam rahat olsun paramda var diyorsan mediamarkttan(sony garantili) al. ama aradaki 200 tl benim için önemli diyosan golddan al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozcam -- 14 Nisan 2014; 19:14:21 >
  • bazı ps4lerin sorunlu çıktığını düşünürsek sony garantili alman daha iyi olur tabi
  • quote:

quote:

quote:

blu ray izleme amacıyla alıyorsan evet mediamarkttan alman daha mantıklı. çoğu blu rayde bölge kilidi var golddan alınan makine de çalışmıyorlar.
    edit: yanlız ben blu ray filmlerden bahsediyorum bölge kodu sadece filmlerde oluyor onun dışında her türlü ps4 oyununu sıkıntısız oynarsın oyunlarda bölge kilidi yok. hatta benim makina da ntcs yani golddan alınmış gibi trden aldığım her trlü oyunu oynuyorum

Hayır ben film izlemeyi düşünmüyorum zaten bilgisayarım var onun için sadece yeni nesil oyunlar için alıcam teşekkür ederim hocam yardımcı olduğunuz için :)

• M Touch kullanıcısına yanıt
    Ne demek şimdiden hayırlı olsun

• 200 Tl fazla vererek Sony garantili almani tavsiye ederim.

• Aldım bile bu arada gold da internet fiyatı 1350 TL imiş mağaza fiyatı 1450 bunu görünce vatan a geçtim ama orda da kalmadığını öğrendim döndüm ve Golddan aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M Touch -- 16 Nisan 2014; 9:00:38 >
  • Sony Garantili alın arada fiyat farkı da olsa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.