Şimdi Ara

PS4 yan şeritteki çıkıntı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.uzun süre önce PS3 ü sattıktan sonra ikici el bir PS4 alarak aranıza dönmüş bulunuyorum.Ürün garantili vs.eksiksiz.
    Fakat şöyle bir durum var, konsolu yatayda alt ve üst kısım olarak birleştiren bir piano black şerit var biliyorsunuz.İşte konsolun sağ tarafında bu kısmın bir bölümünde hafif daire şeklinde bir çıkıntı var.bastırınca sert geliyor.yani arkası dolu.
    Bu durum normal mi? Eğer değilse arıza yaşamışsa bunu nasıl öğrenebilirim? Sony euroasia garantili olduğundan servise girip girmediğini nasıl anlayabilirim?
    Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vibrant

Arkadaşlar merhaba.uzun süre önce PS3 ü sattıktan sonra ikici el bir PS4 alarak aranıza dönmüş bulunuyorum.Ürün garantili vs.eksiksiz.
    Fakat şöyle bir durum var, konsolu yatayda alt ve üst kısım olarak birleştiren bir piano black şerit var biliyorsunuz.İşte konsolun sağ tarafında bu kısmın bir bölümünde hafif daire şeklinde bir çıkıntı var.bastırınca sert geliyor.yani arkası dolu.
    Bu durum normal mi? Eğer değilse arıza yaşamışsa bunu nasıl öğrenebilirim? Sony euroasia garantili olduğundan servise girip girmediğini nasıl anlayabilirim?

İlk gördüğümde bende çok korkmuştum. Ama arkadaşımda da varmış aynısından. Bir sorun yok yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rubbersoul R kullanıcısına yanıt
    Yani sıkıntı yok di mi dostum.Biraz tuhaf gorunuyor o yuzden korktum

• Fan var orada onun çıkıntısı

• Vibrant kullanıcısına yanıt
    bende korkmuştum. içinde ki bir şey şişti falan diye. ama tüm makinelerde var hocam. merak etme.
  • Peki dostlar birsey daha sorayim, ben simdi us psn hesaptan bf4 aldim.fakat tr de psn plus daha ucuz 1 yillik (yanilmiyorsam) olani.psn plus i nereden alirsam alayim ( us,tr,uk) tum ps4 kullanici profillerimde kullanabilir miyim?
    Yani psn plus i tum oyunlarda multiplayer olarak kullanmam mumkun mu

• quote:

Orijinalden alıntı: rubbersoul

bende korkmuştum. içinde ki bir şey şişti falan diye. ama tüm makinelerde var hocam. merak etme.

Rubbersoul ustteki soruyu sana da soruyorum dostum.bilgin varsa aciklar misin?

• quote:

Peki dostlar birsey daha sorayim, ben simdi us psn hesaptan bf4 aldim.fakat tr de psn plus daha ucuz 1 yillik (yanilmiyorsam) olani.psn plus i nereden alirsam alayim ( us,tr,uk) tum ps4 kullanici profillerimde kullanabilir miyim?
    Yani psn plus i tum oyunlarda multiplayer olarak kullanmam mumkun mu

Plus aldığınız hesabı makinada Primary yaparsanız tüm hesaplarınız üzerinden online oynayabilirsiniz.

• quote:

Arkadaşlar merhaba.uzun süre önce PS3 ü sattıktan sonra ikici el bir PS4 alarak aranıza dönmüş bulunuyorum.Ürün garantili vs.eksiksiz.

Kardeşim sen söyleyene kadar benim öyle bir cikintidan haberim yoktu

• storm350 S kullanıcısına yanıt
    Ya bende şöyle bi tozunu alayım dedim, öyle farkettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.