Şimdi Ara

Qhasqai Ucuz Lastik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    217 / 60 / 17 boyutlarında 4 adet lastik almayı planlıyorum. Bütçeminde fazla olmadığını düşünürsek uygun yollu bir şey almayı plalıyorum ve büyük ihtimalle aracı 5 - 6 ay içeerisinde satacağım. Lastik fiyatlarına bakınca fiyatların bayagı yüksek olduğunu gördüm. N11'de Evergreen adında bir lastik markasına rastladım. Bu lastik markasını kullanan var mı? Bunun yanı sıra başka önerisi olan var mı ?
    urun.n11.com
    Oto Lastik - Kışlık Lastik & 4 Mevsim Lastik - n11.com
    https://urun.n11.com/oto-lastik/21560r17-96h-es82-evergreen-P244419830

• Hocam forumda ucuz segment lastikler içinde en tutulan sava.hatta bayağı bayağı da ovuyorlar almayani dovuyorlar. baktım sizin ölçülere ilanı koydugunuz ölçüler ile sava ölçüler hemen hemen aynı.

Sen şimdi bu başlığı sil bizde görmemiş olalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 7 Ekim 2018; 9:6:58 >
  • Lastiğin etiket değerleri çok kötü gözüküyor tüketi ve ses anlamında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cricet -- 7 Ekim 2018; 23:43:42 >
  • sava debica barum benim favorim bunlar bir tık üstü falken
  • 6 ay kullanılacaksa facebook gruplarını bir kurcalayın, kışlık lastiğe geçerken beğenmediği yazlık lastiği satanlar oluyor.
  • Letgo da komşu ilde yarı yarıya daha ucuz 2.el yazlık lastik buldum. Yağmurda kışlıktan daha iyi tutuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.