Şimdi Ara

Saçma değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deniz kenarında erkekler olarak şortla hatta mayoyla gezerken utanmıyoruz da neden biri bizi boxerla görünce utanıyoruz?

• Sürü psikolojisi. Tatil beldeleri disinda, normal hayatimizda, okulumuzda veya is yerimizde de insanlarin genel giyim tarzi oyle olsaydi, o zaman utanmazdik.
  • kadınlar da bıkınıyle gorununce utanmıyolar ama ıc camasırları ıle gorunseler utanırlar. yanı bu sadece bıze has bı durum degıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

kadınlar da bıkınıyle gorununce utanmıyolar ama ıc camasırları ıle gorunseler utanırlar. yanı bu sadece bıze has bı durum degıl.
    Ben utanmıyom.Evime gelenlerin beni boxer ile görme ihtimalleri %85 annem müsade ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK ♂

Ben utanmıyom.Evime gelenlerin beni boxer ile görme ihtimalleri %85 annem müsade ediyor

Alıntıları Göster
    Kadınlar da utanıyor. Sürü psikolojisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK DH

• quote:

Orijinalden alıntı: Charlestone

ben anlamıyorum arkadaş mayoyu tasarlayan bulan adama nobel falan verilmeli normalde o kadar açık olsa çekici gelir mayoda bikinide tık yok varmı böyle bi olay

aynen diz üstünde mini giyse çok çekici oluyor ama bikinide hiç de öyle değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: VagueMan

quote:

ben anlamıyorum arkadaş mayoyu tasarlayan bulan adama nobel falan verilmeli normalde o kadar açık olsa çekici gelir mayoda bikinide tık yok varmı böyle bi olay

aynen diz üstünde mini giyse çok çekici oluyor ama bikinide hiç de öyle değil

Alıntıları Göster
    ben evdede mayoyla dolasıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BaRReT81

quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK DH

• quote:

Orijinalden alıntı: theother2

Kadınlar da utanıyor. Sürü psikolojisi.

aynen biri dedimi herkes hemfikir
  • deniz kenarında bacak baldır göğüs görüyorsunda bakmaya tenezzül etmiyosun ama normal hayatta 30 dk oturup izliyosun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqwwwq

deniz kenarında bacak baldır göğüs görüyorsunda bakmaya tenezzül etmiyosun ama normal hayatta 30 dk oturup izliyosun ?
    Deniz kenarında herkes mayoyla oturuyor herkesin yaptığı şeyde bir abeslik yok.

Ama şehirde kaç tane boxerla dolaşan adam gördün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vadu

Deniz kenarında herkes mayoyla oturuyor herkesin yaptığı şeyde bir abeslik yok.

Ama şehirde kaç tane boxerla dolaşan adam gördün.

Alıntıları Göster
    boxerdan sarkıyor çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScreaMOuT

Aman dikkat derim..
    [20 TL] borcunu [8-10] aydır ödemeyen YALANCI "ScreaMOuT" # Mert Efe - Sarıyer
  • Saçma.
  • quote:

+19721972
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

quote:

Orijinalden alıntı: ScreaMOuT

Aman dikkat derim..
    [20 TL] borcunu [8-10] aydır ödemeyen YALANCI "ScreaMOuT" # Mert Efe - Sarıyer

20 lira ben vereyim çocuğun borcunu sil.
  • Saç-ma değil kafamızdakı kılın adı
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

Saç-ma değil kafamızdakı kılın adı
    Sebebi birinin kişiye özel olması iç çamaşır olması birinin herkese güzel gözükecek şekilde seçilmiş mayo/bikini olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

Sebebi birinin kişiye özel olması iç çamaşır olması birinin herkese güzel gözükecek şekilde seçilmiş mayo/bikini olması.

Evet bu güzel bir cevaptı.Olaya sadece müstehcenlik kısmından bakmışım ben.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.