Şimdi Ara

Sahibinden satılık 2010 Audi A4 1.8 Tfsi 160hp iç dış Sline paket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar,aşağıdaki ilanda verdiğim aracım satılıktır.45000 km bakımı ve muayenesi yeni yapılmıştır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-satilik-cok-temiz-audi-a4-ic-dis-orjinal-s-line-paket-124797056/detay/

• moralim bozuldu kaldır şunu gözünü seveyim :)
    Allah kaza bela vermesin
  • :)) allah daha iyilerini sizlere nasip eylesin iyi dilekleriniz için teşekkürler
  • Mukemmel arac ya. Hayirli satislar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

Mukemmel arac ya. Hayirli satislar.

çok teşekkür ederim
  • Hayırlı satışlar fiyat güzel araç güzel
  • Hayirli Satislar hocam, benimde şu vakit almayi dusundugum araclardan birisi Audi A4 1.8TFSİ ( B8, 2009-2010 ) Fakat araciniza talip olamicam ne yazikki butcemi aşiyor 65bin TL bandindaki araclara bakiyorum :) Merak ettihim bir kac soru vardi ? Aracin yakit degerleri nedir şehir içi kullanim da ? Bi de tüp taktirma konusunda bilginiz var mi, uyum ve verimlilik olarak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencgsli_81

Hayırlı satışlar fiyat güzel araç güzel

teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mek38

Hayirli Satislar hocam, benimde şu vakit almayi dusundugum araclardan birisi Audi A4 1.8TFSİ ( B8, 2009-2010 ) Fakat araciniza talip olamicam ne yazikki butcemi aşiyor 65bin TL bandindaki araclara bakiyorum :) Merak ettihim bir kac soru vardi ? Aracin yakit degerleri nedir şehir içi kullanim da ? Bi de tüp taktirma konusunda bilginiz var mi, uyum ve verimlilik olarak ?

teşekkürler iyi dilekleriniz için araç fiyatları donanımına göre çok değişken inşallah bütçenize ve isteğinize göre bir araç bulursunuz.Aracın yakıt tüketimi benim 10000 km oldu yaklaşık 7.7 lt ben aracı çoğunlukla izmirde şehir içinde kullanıyorum.Aracın uzun yolda 5.5-6 lt lere kadar düşüyor yakıt tüketimi.Tüp takılmaya başlandı bu modellere ancak fiyatı yüksek 4000-5000 tl olduğunu duydum ve forumlardada okudum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.